Plávacia vesta pre psa

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod hriva » Str 11.01.2012 18:58

ivana1 dakujem :smile:
Offtopic: moja na brehu aportuje do bezvedomia, z vody mi donesie loptu max 10 krat, potom loptu oboplava a vyberie sa niekam uplne inam plavat, uz sme takto stratili milion loptičiek. skusim ju tento rok uplne namotat na aport aj vo vode nech nevymysla. potom uz ale fakt bude mat loptu miesto mozgu :prd: a tu dezorientaciu pozname tiez, ja jej vzdy mavam a kricim kde ma vyliezt
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod pigie » Str 11.01.2012 18:59

Offtopic: Skus, je to bezpecnejsie - nas nechcel aportovat vobec :heh: A teraz by za aport dusu polozil :yes:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Monii » Str 11.01.2012 19:18

Offtopic: pigie, prezraď že nám, čo máme psy, ktoré to 3-4 krát baví priniesť z vody, tajomstvo úspechu :joint:
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod hriva » Str 11.01.2012 19:28

Offtopic: aj ja chcem vediet :heh: hovorim, na súši mi bude aportovat do bezvedomia ale vo vode ju potom zaujima vsetko ine len ne lopta. inac ale velmi pomaha iny pes- vtedy aj z vody aportuje ako odušu lebo ved nedopusti aby mal aport niekto iny. len nemam moznost vzdy brat aj druheho psa.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod pigie » Str 11.01.2012 19:35

Offtopic:
inac ale velmi pomaha iny pes- vtedy aj z vody aportuje ako odušu lebo ved nedopusti aby mal aport niekto iny.

Tajomstvo uspechu... Jeden vycvik s fundlami, on videl ako aportuju a ze ine mu neostava, len robit to co druhi, lebo inak plavat nepojde a jedine co bude, ze pojde zase z vody a bude na nich kukat dalsiu pol hodinu, kym sa dostane na rad :heh: A odvtedy tie aporty nosi a nosi - prvy krat na vycviku bol ako stvorrocny :heh: To som sa "narobila" co??? :haha: A to naozaj predtym aporty sice nosil, ale ako sa mu chcelo a s vekom si viac vyberal pre co pojde a rozhodoval, co zachrani, az to dospelo do stavu - aportujem len co sa ponori :pac: A fakt, stacil jediny vycvik, kde som sla s malou dusickou, ako mi vynadaju, ze moj fundel nevie aportovat z vody - hoci ako stena to robil - cize je jasne, ze som ho pokazila. A na prvy krat sme dostali pochvalu, bo len prvy krat ho bolo treba prehovarat a ostatne aporty uz nosil fajn :jop: Som vam poradila, coooo? :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod hriva » Str 11.01.2012 19:40

Offtopic: no je to pravda, psy vedia vsetko obkukat. aj moja sa naucila klasicky aport tak ze ho odpozorovala a teraz uz je ako besna. budem bravat casto dalsich psov a ona sa do toho dostane aj vo vode :yes: to je potom taka "davova" psychoza u tych psov. ale milujem tie zmagorene pohlady nech uz to hodim a mozu skakat hlavicky :jop:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Monii » Str 11.01.2012 19:43

Offtopic: No moja nemá záujem o aport ako taký. Aj na suchu - 3-4 krát sa za ním vyberie, prinesie. Ale potom... Načo za tým behať, keď si môžem spokojne čuchať, že jo. A to venčíme s NO, ktorý aportuje až kým ho fakt nešlahne :heh: Ale pigie dík, aspoň viem, že nestačí čumeť na aportujúceho NO, ale musíme nájsť čierne veľké krásne obludky :smile:
Ja by som skôr potrebovala plávaciu vestu pre seba. Keď sa za mnou tá príšera rozbehne a dopláva ku mne, tak div, že ma neutopí. O škrabancoch po celom tele nehovoriac :ach:
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod pigie » Str 11.01.2012 20:13

Offtopic: Monii - nas do pol roka aporty ani na suchu moc nenosil. Ale strasne rad sa pretahoval s uzlom, tak som zacala sa s nim pretahovat o lopticku a bolo vymalovane. Aporter na suchu z neho bol cochvila a do roka mal 100% aj s predsadnutim :yes: Len v tej vode to nejak skrelo - asi aj preto, ze ja som s nim dovtedy do vody nechodila :hi: Az pri vycvikoch som zacala, lebo ja som neplavec totalny, a ked som zistila, ze mu mozem doverovat, ze ma utopit nenecha, tak uz sme vo vode proste dvojka :heh: Ale porty su viac ako ja :aaa: A pri tom skrabani na teba, skus sa jej zachytit (chvost, krk), mozno ked uciti zataz pojde k brehu - co ty vies, mozno je to prezleceny fundel :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Monii » Str 11.01.2012 20:18

Offtopic: Ja čítam že:
...mozno ked uciti zataz pojde ku dnu - co ty vies...
:haha: Mi chceš psa utopiť? :heh:
Ale inak pomaly začína odkukávať od NO, že hračka je dobrá a keď sa hodí, treba ju priniesť. Pri vode sme ešte nemali tú česť s aportovacím psom, snáď sa to toto leto zmení. Pretože ona pláva len keď plávam ja, a to budem potrebovať fakt náhradnú kožu :heh:
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Lindchen » Str 11.01.2012 23:22

Tá zo zoohitu vo mne nevzbudzuje dôveru, nemôžem si pomôcť :nwm: . Ale ozvite sa, keď bude niekto objednávať :yes: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod pigie » Štv 12.01.2012 9:29

Nie je o dovere - ta vesta je pancierova (myslim ohybnostou) :heh: Ja by som ju nekupovala :hi: Ale ak sa ma pouzit raz, dva krat, tak je OK :heh:
Na druhu stranu, poznam ludi, co ju maju a staci, a aj takych, co by radsej uz kupili inu :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Margita » Štv 12.01.2012 9:41

mne tiez ta zo zoohitu pripada ako taka strieska na psa :lol:

tato vyzera este dobre
http://www.sixfeet.sk/plavacia-vesta-nobby-safety.html
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Lindchen » Štv 12.01.2012 9:56

Jo, presne pancierová, to je ten správny výraz. príde mi pre psa nepohodlná a taká divná. Brať budem určite Nobby, popozerám, kde je najlepšia cena a dám teda ja info, či sa ku mne niekto pridá (či už vestou alebo aj niečím iným z toho obchodu). http://www.zoo-zoo.sk/scripts/podrobnosti.php?IDZ=3150
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Poca » Štv 12.01.2012 10:10

My máme postroj s kapsami a do tých bočných tašiek som napchala toľko polystyrénu, koľko sa vošlo a v celku to fungovalo.. Blbé je, ked vo vode prestane byt suchy zips suchy a odpoji sa potom to vyzera ako kridelka, cize zrejme to potom velmi nepomaha, treba ich naspodku este niecim prichytit.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Domča » Pia 13.01.2012 11:38

ja som malému Googlikovi kúpila minulý rok vestu,len ešte sme ju nemali možnosť vyskúšať - plávať vie v pohodke,len do istoty keby mu ťuklo a rozhodol sa ísť zamonou :) no Atos (75 % RTW) má hm neviem či paniku z vody alebo čo,ale buď sa chladí tak, že predkom si ľane,a zadok nechá hore (aby ni nenamočil vajcia :nwm: ) alebo keď už ide plávať, tak zadok má dolu a prednými labami špliecha a topí všetkých okolo...... raz mi tak skoro utopil 2 labradorky,čo som strážila kamarátovi :au: len jemu sa neoplatí kupovať vestu,pretože u nás je problém s vodou....takže sa kúpeme len v Hornáde,a tam nieje hĺbka....
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy