Plávacia vesta pre psa

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod majjuna25 » Pia 22.07.2016 7:01

My už tiež máme vestu. Lindchen, máš tú Nobby z ťapky?
Vesta padla super a RUby v tom pláva akoby sa nechumelilo, vesta jej vôbec nevadí a nijak sa v nej nevrtí :lol: Pláva ako vždy. Len sa mi zdá, že by mohla byť malinko dlhšia, ale asi stačí aj takto (35cm)
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Lindchen » Pia 22.07.2016 7:05

Áno, mám presne tú istú, čo ty :lol: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Nisus » Pia 22.07.2016 8:16

Lindi, má vestu pevne utiahnutú? Dado sa zvykol vrtieť pokiaľ ju nemal napevno. Nesmie tam byť veľká vôľa.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod majjuna25 » Pia 22.07.2016 8:42

Lindchen a nemá Arisko tú vestu moc dlhú, žeby mal málo priestoru na pohyb zadných nôh, preto sa vrtí :lol: ?
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Lindchen » Pia 22.07.2016 8:44

Nie, dlhá určite nie je. Podľa mňa nevie, ako má s tým plávať. Utiahla som mu to, ako sa dalo a furt k tom nejako plápolal, hoci voľné to nebolo. Asi potrebuje prax :lol: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod majjuna25 » Pia 22.07.2016 8:45

Môže byť, že je to len o cviku a zvyku :yes:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod bastička » Uto 09.05.2017 20:43

Ahojte :lol:

Vedel by mi niekto požičať plávaciu vestu pre psíka? Má 20kg, 64cm obvod hrude a 42cm dĺžka chrbta. Potrebovala by som ju namočiť, aby som zistila, či je môj pes ozaj neplavec. Z vody má totiž traumu. Raz ho náš výcvikár nasilu zobral doprostred jazera, kde sa naňho zavesil a to vydesené chudáčisko ho muselo aj s celou jeho váhou privliesť na breh. Odvtedy sa mi vyhýba aj keď mu nalievam vodu do misky - aby som ho náhodou neoprskala. :pac: Keď je teplo tak do vody vbehne, ale len bezpečne pri brehu, kde dočiahne. Keď stratí zem pod nohami, tak stres panika. Tak by som chcela vyskúšať, či to má zmysel kupovať, či je to len psychická zábrana a neistota a vesta by mu pomohla - alebo - že vodu proste naozaj neznáša a nikdy nebude plávať. Čo myslíte?

Ak by mi mal kto požičať, jaaaj.. :poklona:

Ďakujem :love:
bastička
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod majjuna25 » Uto 09.05.2017 21:30

Bastička, ak si z BA/okolia, kľudne ti vestu na pár dní požičiam (len musím ju zmerať, mám ju v aute)... :smile:
Ale úprimne, pochybujem, že ti pôjde plávať s vestou... pes nevie, načo je vesta, nevie, že ho vesta udrží, silne pochybujem, že by sa s vestou cítil istejšie, ale za pokus to stojí. Samozrejme pomaly, postupne, nie nasilu.
K tomu "výcvikárovi" sa radšej vyjadrovať nebudem :hmm:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod bastička » Uto 09.05.2017 23:06

Majjuna, ďakujem za ponuku. :smile: Žiaľ, som zo Žiliny. :nwm: mám naplánovaný výlet do Blavy na DogDays, i keď neviem, či by to pomohlo, naspäť by som ju musela poslať poštou. :lol:
Jasné, ja tomu tiež nedávam veľké šance - on je celkovo dosť náročná exútulkáčská povaha. U nových záchranárov, čo skúšame nové cvičenia hrou mi poradili vestu vyskúšať, no tak uvidím. :smile: a áno, náš výcvikár... pokazil mi psa z viacerých stránok, namiesto riešenia agresie ju podporuje, z cvičenia žiadna radosť. :plac: tak teraz sa pomaly presúvame z drilu na záchranárčinu k iným. :) V každom prípade ďakujem a ak by sme to nejako vymysleli, rada si vestu požičiam!
bastička
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod moschino » Str 10.05.2017 6:08

Keď pôjdeš do BA, tak aj v Bauhause majú plávacie vesty pre psy a za veľmi dobré ceny. Môžeš ísť dnu aj so psom a vyskúšať
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod wer » Sob 24.06.2017 19:46

Kde to v bauhause mali, pls, kto to odporucal? Neviem najst a predavaci na mna pozeraju, ci mi hrabe...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod pigie » Sob 24.06.2017 19:54

Poziciam ti, ak chces.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod wer » Sob 24.06.2017 21:08

Uz otravujem nisus :angel: Chcem to aspon otestovat, ci to ma zmysel kupovat.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod pigie » Ned 25.06.2017 16:49

Kupovat asi nema, ked sa tu vyskytuju nepouzivane :ua: Ale co sa tyka vody, zmysel to urcite ma. Hugo vdaka nej plaval fakt do poslednych dni.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod wer » Ned 25.06.2017 16:58

No len ja neviem, kam chodit, vsade mrte ludi... :ua: Dobry pristup a voda aj pre mna... Ale skusim a potom sa zariadim.

A dakujem za ponuku.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy