Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Skúsenosti s e-shopmi

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod Noelle » Štv 19.04.2018 13:56

jáj, ja to skôr porovnávam s kamennými obchodmi v Ba, zo slovenský eshopov málo objednávam, lebo to v jednom majú to v inom ono, a nedoplatila by som sa na poštovnom, takto mám v zoohite dopravu zdarma a majú všetko čo potrebujem. Ale z dobrej misky som objednávala minulý rok v auguste a OK, potom z Pethome a tiež v poriadku, ale potom sa zdraželi jedny granule, čo kupujem pre susedu a v zoohite vyjdú lacnejšie, tak teraz fičíme len na zoohite. Pár krát som skúšala cez zoofast, ale balíčky totálne rozpadnuté došli, tak už odtiaľ neobjednávam.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lindchen » Ned 12.08.2018 8:25

Objednala som 17.7.2018 Ariskovi mydlo pre alergikov na mylo.sk a v ten deň aj zaplatila. Dala som si osobný odber. Na stránke nemali uvedené, že odkedy-dokedy, tak som dúfala v nejaký normálny čas. No nebol, pracujúci človek tam nemá šancu prísť. Asi týždeň som sa pokúšala uvoľniť sa z roboty, ale neprišla som včas. Tak som písala, že je škoda, že teda nemali uvedený časy pre vyzdvihnutie a nemohla som tak vedieť, či sa tam dostanem. Navrhli mi, že mi mydielko hneď pošlú. O 2 týždne píšem, že teda tovar mám už 3 týždne objednaný a balíček nikde. Že ho asi pošta stratila a aby som nečakala, pošlú mi hneď iné. Tak ok, však stane sa... Už je odvtedy ďalší týždeň a mydielko stále nemám. Na stránke majú že, budúci týždeň zásielky neposielajú (asi dovolenka). Takže ak balíček neposlali doteraz, už ho ani nedostanem skôr ako o pomaly ďalšie 2 týždne, keďže ho pošlú najskôr 16.8. Toto je neskutočná neprofesionalita a aj drzosť voči zákazníkovi. :hmm: :hmm:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 06.09.2018 10:41

crazypaws.eu :jop:
od objednania po dorucenie kurierom preslo 18 hodin :oo:
edit: a da sa tam platit kartou cez paltobnu branu, ako u normalneho, moderneho eshopu :jop:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 13.09.2018 10:39

musim pochvalit www.jkanimals.sk
vcera som objednala, dnes uz mam tovar. :jop: a navyse som dostala pamlsky zadarmo. :hi:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Potreby pre psy