Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Skúsenosti s e-shopmi

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod Noelle » Štv 19.04.2018 13:56

jáj, ja to skôr porovnávam s kamennými obchodmi v Ba, zo slovenský eshopov málo objednávam, lebo to v jednom majú to v inom ono, a nedoplatila by som sa na poštovnom, takto mám v zoohite dopravu zdarma a majú všetko čo potrebujem. Ale z dobrej misky som objednávala minulý rok v auguste a OK, potom z Pethome a tiež v poriadku, ale potom sa zdraželi jedny granule, čo kupujem pre susedu a v zoohite vyjdú lacnejšie, tak teraz fičíme len na zoohite. Pár krát som skúšala cez zoofast, ale balíčky totálne rozpadnuté došli, tak už odtiaľ neobjednávam.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lindchen » Ned 12.08.2018 8:25

Objednala som 17.7.2018 Ariskovi mydlo pre alergikov na mylo.sk a v ten deň aj zaplatila. Dala som si osobný odber. Na stránke nemali uvedené, že odkedy-dokedy, tak som dúfala v nejaký normálny čas. No nebol, pracujúci človek tam nemá šancu prísť. Asi týždeň som sa pokúšala uvoľniť sa z roboty, ale neprišla som včas. Tak som písala, že je škoda, že teda nemali uvedený časy pre vyzdvihnutie a nemohla som tak vedieť, či sa tam dostanem. Navrhli mi, že mi mydielko hneď pošlú. O 2 týždne píšem, že teda tovar mám už 3 týždne objednaný a balíček nikde. Že ho asi pošta stratila a aby som nečakala, pošlú mi hneď iné. Tak ok, však stane sa... Už je odvtedy ďalší týždeň a mydielko stále nemám. Na stránke majú že, budúci týždeň zásielky neposielajú (asi dovolenka). Takže ak balíček neposlali doteraz, už ho ani nedostanem skôr ako o pomaly ďalšie 2 týždne, keďže ho pošlú najskôr 16.8. Toto je neskutočná neprofesionalita a aj drzosť voči zákazníkovi. :hmm: :hmm:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 06.09.2018 10:41

crazypaws.eu :jop:
od objednania po dorucenie kurierom preslo 18 hodin :oo:
edit: a da sa tam platit kartou cez paltobnu branu, ako u normalneho, moderneho eshopu :jop:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 13.09.2018 10:39

musim pochvalit www.jkanimals.sk
vcera som objednala, dnes uz mam tovar. :jop: a navyse som dostala pamlsky zadarmo. :hi:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Banshee » Uto 05.03.2019 16:48

Ahojte, chcem sa podelit o sksuenost. Neviem ci sa to tu inde riesilo, ale zoofast.sk je uz momentalne uplne nepouzitelny eshop. Objednala som si u nich matrace Sleepy 60, ktore maju do dnesneho dna skladom, 3ks. Zaplatila cez PayPal. Najprv ma urgovali, ze som nezaplatila. Potom prisiel email ze tovar nemaju a ani uz nikdy mat nebudu. Objednavku zrusili. Tovar je nadalej na stranke "skladom". Peniaze nevratili a ani vratit neplanuju, komunikovat prestali, telefon maju vyveseny. Snazim sa teraz dostat spat peniaze cez PayPal, uvidime s akym uspechom. Kazdopadne od tychto uz nikdy nic nekupovat, zjavne skoncili, len zbieraju od ludi peniaze ale tovar uz od nich neuvidite.
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 03.04.2019 14:10

Chcela by som sa podeliť o skúsenosť s eshopom www.2psy.sk.
Objednala som v jeden deň, na druhý deň už expedovali. Balíček mi prišiel tip top zabalený, aby sa tovar nepoškodil a nehrkal, bola tam drevitá výplň. Keď som balíček otvorila, čakalo ma srdiečko a Ďakujeme. :hi:
Kúpila som 12 konzerv, majú super produkty, kvalitné, aj konzistencia aj vôňa super, Arisko spráskal a prešlo aj Jerriným prísnym jazýčkom. Cenovo vyššie, ale ide o špeci produkty. Určite budem objednávať.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Str 03.04.2019 14:14

Banshee píše:Ahojte, chcem sa podelit o sksuenost. Neviem ci sa to tu inde riesilo, ale zoofast.sk je uz momentalne uplne nepouzitelny eshop. Objednala som si u nich matrace Sleepy 60, ktore maju do dnesneho dna skladom, 3ks. Zaplatila cez PayPal. Najprv ma urgovali, ze som nezaplatila. Potom prisiel email ze tovar nemaju a ani uz nikdy mat nebudu. Objednavku zrusili. Tovar je nadalej na stranke "skladom". Peniaze nevratili a ani vratit neplanuju, komunikovat prestali, telefon maju vyveseny. Snazim sa teraz dostat spat peniaze cez PayPal, uvidime s akym uspechom. Kazdopadne od tychto uz nikdy nic nekupovat, zjavne skoncili, len zbieraju od ludi peniaze ale tovar uz od nich neuvidite.

jáj, škoda, lebo som síce od nich neobjednávala už roky, ale zrovna teraz potrebujem tráviace enzýmy pre mačku a oni majú, sakra, musím hľadať iné.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 04.04.2019 9:55

viem, ze sme v teme Potreby pre psy, ale je tu vela umelcov, tak mozno sa niekomu zide - objednala som nejake farby a skicare z http://www.dk-ramovanie.sk/a do 15 hodin som mala tovar doruceny kurierom. taku rychlost som asi este nezazila, tak sa musim podelit :jop:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Potreby pre psy