Switch to full style
Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).
Odoslať odpoveď

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Štv 18.01.2018 18:16

mne uz vyskakuje postovne skoro 5 eur, a to chcem objednat len Caniviton na klby, to uz mozem aj u veta objednat :ach:

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Štv 18.01.2018 20:12

Pridavam skusenost s e-shopom max4dog.cz 2x som odtial objednaval konzervy od Sokol Falco, kedze vychadzaju lacnejsie ako z iných SK e-shopov a dodanie kurierom je nad 44,4€ zdarma (pri vyzdvihnuti na ulozenke je zdarma nad 33,3€)...
Pri prvej objednavke prisli konzervy poskodene pri preprave, co som si vsak vsimol az po prevzati a rozbaleni. Zavolal som teda do max4dog. Velmi ustretove jednanie a bez problemov mi vratili na ucet peniaze za poskodene konzervy, nikam som nic nemusel ani posielat, poslal som im iba mailom fotku znicenych konzerv.
Pri druhej objednavke som uz do poznamky uviedol aby poziadali prepravcu o setrne zaobchadzanie so zásielkou. Zasielka prisla v poriadku, rozdelena do 3 balikov (spolu toho bolo cez 70kg), kazdy balik viditelne oznaceny ako krehky...
Rychlost dodania - objednaval som v pondelok, zasielka prisla vcera... Prva objednavka bola dodana rovnako rychlo.

Cize za mna super a max4dog.cz mozem len odporucat :jop:

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Pon 29.01.2018 17:47

Som chcela objednať zo zoofastu, písalo mi stále, že doprava nad 25€ zadarmo. Tak som nahádzala do košíka a doprava 5,50€. Týmto o mňa ako o zákazníka bohužiaľ prišli.

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Str 18.04.2018 19:40

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aké sú vaše aktuálne skúsenosti s obchodom Zoohit? Rada by som psíkovi začala kupovať kvalitnejšie krmivo pričom na mňa niekde vyskočila reklama - tak som si hovorila, že by nebolo zlé to skúsiť.

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Štv 19.04.2018 7:34

Osmnactka18 píše:Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aké sú vaše aktuálne skúsenosti s obchodom Zoohit? Rada by som psíkovi začala kupovať kvalitnejšie krmivo pričom na mňa niekde vyskočila reklama - tak som si hovorila, že by nebolo zlé to skúsiť.


uplne bez problemov. kamaratka objednava vsetko len odtial

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Štv 19.04.2018 7:39

ja tiez som viac-menej len zo zoohitu objednavala... tu sa tusim niekto aj stazoval, ale ja som nikdy nemala problem - posielali kolkokrat este v ten den a mala som to u seba na druhy-treti den.

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Štv 19.04.2018 7:42

mne teda vadi ta dlha dodavka, ked platim prevodom dopredu, tam je to kus dlhsie, ale ked to nepotrebujem hned uz aj, tak neva. ja objednavam skoro vsetko z dobra miska, ale uz nie dlho :lol:

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Štv 19.04.2018 11:40

kellee píše: ja objednavam skoro vsetko z dobra miska, ale uz nie dlho :lol:
:otaznik: :otaznik:

kellee píše:mne teda vadi ta dlha dodavka, ked platim prevodom dopredu, tam je to kus dlhsie
Nie všetko sa dá - ale ja už využívam u nich dobierku - je bez príplatku a na 90% keď objednám v nedeľu večer - v utorok to mám...

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Štv 19.04.2018 11:43

ivana1 píše:
kellee píše: ja objednavam skoro vsetko z dobra miska, ale uz nie dlho :lol:
:otaznik: :otaznik:
zatial to je v pripave, obchodu sa to netyka


kellee píše:mne teda vadi ta dlha dodavka, ked platim prevodom dopredu, tam je to kus dlhsie
Nie všetko sa dá - ale ja už využívam u nich dobierku - je bez príplatku a na 90% keď objednám v nedeľu večer - v utorok to mám...


ja radsej platim vsetko dopredu z dovodu, ze na dedine nemam bankomat za rohom a k najblizsiemu musim ist hodinu pesky a to sa mi nie vzdy chce a mam cas, ale ako pisem, mna aj to pockanie neobmedzuje. teraz som brala napriklad granule z dobra miska v utorok objednane, utorok zaplatene a teraz mi dosli, takze to je ok

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Štv 19.04.2018 13:38

Zo zoohitu objednávam 1-2x mesačne, paypal alebo kartou, príde tak za cca 4 dni do BA, cez DPD zásadne. Len raz mi poslali cez Intime a otras, nikto nevedel, kde je balíček, lebo ja som si zadala doručiť do depa DPD a tam balíček samozrejme nemohli prijať, tak som sa k nemu nevedela dostať, do intime som volala 4x denne. Volala som aj do Zoohitu, že prečo mi to neposlali cez DPD a že systém im to odmietol, nevedeli prečo, lebo takto to robím už roky. Našťastie, stalo sa to len raz (dúfam, že prvý a posledný), inak som veľmi spokojná. Ceny majú ďaleko najlepšie na granule, konzervy a podstieľky.

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Štv 19.04.2018 13:44

tak ja beravam ND a tie mi v zoohite vychadzaju stale drahsie ako v dobrej miske

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Štv 19.04.2018 13:56

jáj, ja to skôr porovnávam s kamennými obchodmi v Ba, zo slovenský eshopov málo objednávam, lebo to v jednom majú to v inom ono, a nedoplatila by som sa na poštovnom, takto mám v zoohite dopravu zdarma a majú všetko čo potrebujem. Ale z dobrej misky som objednávala minulý rok v auguste a OK, potom z Pethome a tiež v poriadku, ale potom sa zdraželi jedny granule, čo kupujem pre susedu a v zoohite vyjdú lacnejšie, tak teraz fičíme len na zoohite. Pár krát som skúšala cez zoofast, ale balíčky totálne rozpadnuté došli, tak už odtiaľ neobjednávam.

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Ned 12.08.2018 8:25

Objednala som 17.7.2018 Ariskovi mydlo pre alergikov na mylo.sk a v ten deň aj zaplatila. Dala som si osobný odber. Na stránke nemali uvedené, že odkedy-dokedy, tak som dúfala v nejaký normálny čas. No nebol, pracujúci človek tam nemá šancu prísť. Asi týždeň som sa pokúšala uvoľniť sa z roboty, ale neprišla som včas. Tak som písala, že je škoda, že teda nemali uvedený časy pre vyzdvihnutie a nemohla som tak vedieť, či sa tam dostanem. Navrhli mi, že mi mydielko hneď pošlú. O 2 týždne píšem, že teda tovar mám už 3 týždne objednaný a balíček nikde. Že ho asi pošta stratila a aby som nečakala, pošlú mi hneď iné. Tak ok, však stane sa... Už je odvtedy ďalší týždeň a mydielko stále nemám. Na stránke majú že, budúci týždeň zásielky neposielajú (asi dovolenka). Takže ak balíček neposlali doteraz, už ho ani nedostanem skôr ako o pomaly ďalšie 2 týždne, keďže ho pošlú najskôr 16.8. Toto je neskutočná neprofesionalita a aj drzosť voči zákazníkovi. :hmm: :hmm:

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Štv 06.09.2018 10:41

crazypaws.eu :jop:
od objednania po dorucenie kurierom preslo 18 hodin :oo:
edit: a da sa tam platit kartou cez paltobnu branu, ako u normalneho, moderneho eshopu :jop:

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Štv 13.09.2018 10:39

musim pochvalit www.jkanimals.sk
vcera som objednala, dnes uz mam tovar. :jop: a navyse som dostala pamlsky zadarmo. :hi:
Odoslať odpoveď