vrecko na pamlsky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod clupko » Pia 30.10.2015 16:24

kup :lol:
ale nie, nechcem to vnucovat, len teda ja som z tohto pamlskovniku fakt nadsena. oproti nemu mi vsetky ostatne, co som kedy mala, pridu strasne nemotorne a neprakticke. preco tam dat snurku, ked mozes mat panty a otvarat 1 rukou? preco spravit maly priestor na hrst pamlskov, ked sa ti tam moze zmestit aj lopta? preco dat len sponu na gate, ked to ludom casto prekaza a radsej by chceli popruh? chapes... zatial nemam vyhrady.
aha vlastne moooozno jedna vyhrada - Viki ma tento pamlskovnik tiez, uz dlhsie, a minule hovorila, ze jej po case zacali tie panty trochu vrzgat. funguje vsetko ok, len to vrzga. ale tak asi staci kvapnut nieco, a bude.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod pigie » Pia 30.10.2015 17:30

Na mna je to proste vreco, nemozem si pomoct :heh: Ja som naopak, hladala co najmensi, az som skoncila tak, ze som si dala usit :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod zuzkabluzka » Pia 30.10.2015 19:15

Linda, keby si chcela second hand, mám dva, čo nepoužívam - Outward Hound (sivo-ružové káro, na obrázku vľavo dole http://www.petexpertise.com/discontinue ... shion.html) a Royal Canin.
Royal Canin je pevný materiál, ale červený, čo sa relatívne rýchlo špiní. Použité len párkrát.
Outward Hound - dosť používané.
Keby bol záujem, môžem za symbolickú sumu posunúť na Dog Military Parkúre.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod Lindchen » Pia 30.10.2015 19:17

Vzala by som ten Outward Hound, aspoň vyskúšam, že aký je, len ma Military nakoniec nejdem, musím do práce :ua: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod zuzkabluzka » Pia 30.10.2015 19:19

Oki, dohodneme sa. :smile:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod Lindchen » Pia 30.10.2015 19:28

Si skvelá :jop: . Tak potom cez SS, najbližšie idem na BH (zajtra), tam asi nejdeš a potom 15.11. do Pezinku na OB pretek a potom až na výstavu do Nitry, ale ja myslím, že naše psy by zniesli aj nejaký ten venč v Bratislave :lol: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod Haleth » Sob 31.10.2015 10:57

Tá Hurtta je strašne obrovská :oo: Outward Hound mám aj ja, presne ten istý. Celkom ešte žije.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod vavrena » Sob 31.10.2015 11:23

Dnes bol zmasakrovaný ďalší pamskovník, čím sa táto téma stala pre mňa najviac aktuálnou :bum: :money:

Ešte mám tau tú kapsičku z polytanu, ale to sa nedá zavrieť zhora, takže ani bežať s tým, a je to dosť veľké.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

vrecko na pamlsky

Poslaťod tom_goro » Sob 31.10.2015 11:31

ja mam vyse roka vrecko od DogGoneGood. je pomerne velke (v porovnani s hunterom M) ale nedam na neho dopustit. zatvara sa na magnet, zatial som nenasiel ziadnu chybu na nom. vo vnutri ma dve "priehradky" a okrem toho dalsie tri vrecka.
http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B009EVR ... ref=plSrch


Sent from my iPhone using Tapatalk
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod vavrena » Sob 31.10.2015 11:49

Len ja 20 dolárov nedám už za pamlskovník, kvôli vysokému riziku zničenia maligátorom. Priemer máme 2-3 pamlskovníky na rok, občas to nechám niekde, kde sa vie dostať, zabudnem zamknúť izbu, alebo to nie je dostatočne vysoko, alebo mu visí remienok a stiahne si ho :ua: . A doteraz to boli vždy kvalitné pamlskovníky, horko som vždy zaplakala, a ak sa dalo ešte zošiť, som zošila...
Čo mám už vyše roka a funguje, je kabelka - taká tá maličká, len teda je to červené a s kvetinkou, na zips, a keď idem v psom oblečení s týmto na páse, vyzerá to blbo. Ale stojí to do 5 eur, a asi sa najviac oplatí :heh:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod tom_goro » Sob 31.10.2015 11:59

toz tak to potom nepotrebujes pamlskovnik ale rolku mikrotenovych sackov z lidla [emoji38][emoji56]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod vavrena » Sob 31.10.2015 12:05

Sa smej, lenže ja v tých prechodných obdobiach fakt tak chodím, sáčik vo vačku :joint:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod tom_goro » Sob 31.10.2015 12:06

ja som tak tiez chodil obcas a preto sa smejem


Sent from my iPhone using Tapatalk
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod wer » Sob 31.10.2015 14:22

Vavrena a preco nepouzivas napr. vestu? Mne sa to vidi ovela praktickejsie, ja moc zmysel v tych pamlskovnikoch nevidim, nikdy mi ziaden nechybal... Zavadzia to, nic sa tam nezmesti a pes to navyse vidi..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod Lindchen » Ned 01.11.2015 8:36

Ináč, vesta, už som dokonca aj ja uvažovala, lebo nosím dve lopty, pamlsky, kliker, target, targetový kliker a činku, ale nejako sa tej veste bránim, by som si pripadala ako keby som šla do boja :heh: . Zatiaľ nosím ruksak, ale to je tiež také, nie moc dobré v pohybe. Máte tip na nejakú takú nenápadnejšiu alebo čo, neviem ako to opísať.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy