vrecko na pamlsky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod Haleth » Pon 27.06.2011 13:33

neviete kde na Slovensku sa dajú zohnať pamlskovníky značiek Outward Hound ??
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod sandrejka » Pon 27.06.2011 13:51

Vieme, v Psickarni. :hi: :lol:
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Psíčkareň

Poslaťod bajuss21 » Pon 23.09.2013 17:02

ahojte, nevedela som do ktorej témy mám toto zaradiť, alebo nič som nenašla kde by som to nejako zaradila :smile: chcem sa spýtať či niekto nevie ako sa volá pomôcka na výcvik psíka...je to pamlskovník, ale taký okolo celého pása a má to dve veľkéé vrecká po oboch stranách, pripína sa to takým opakom okolo pása...nenašla som to na nete a ani obrázok aby som vám to poslala a už som zúfalá :ua: videla som to na rôznych akciách a na výcvik mojej potvorky sa mi to zdá najvhodnejšie ako tie malé pamlskovníky...Ďakujem :smile:
bajuss21
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 98


Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod bajuss21 » Pon 23.09.2013 17:57

áááno, presne! oh, moc krát ďakujem! :jupi:
bajuss21
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 98

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod Margita » Sob 29.03.2014 17:17

videl niekto takyto pamlskovnik na svk?
http://www.psikralovstvi.cz/index.php?m ... e&pID=5157
alebo outward hound bodkovany
alebo tentoooo
http://rebeldog.cz/cz/foto.php?id=15519
kokos,ake vselijake pamlskovniky maju v cechach a tu nic
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod tom_goro » Pia 13.06.2014 14:05

caute, neviete kde zozeniem pamlskovnik s dvoma priehradkami vo vnutri? viem ze sa take robia ale bohuzial netusim kto je vyrobca. nemusi to byt nutne zo slovenska. dakujem
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod Lindchen » Pia 30.10.2015 15:10

Viete prosím niekto, kde sa dá kúpiť kvalitný pamlskovník? Mal by byť väčší, držiaci tvar s uzatvárateľným vnútrom, také, čo sa dá stiahnuť, ale nezmení sa tvar celého vrecka. S Dog Activity od Trixie som maximálne nespokojná, nedá sa to používať. Mala som taký super z Psíčkarne, ale teraz nemajú žiadne pamlskovníky :ua: . Asi takéto niečo s tým "pláštikom" v strede:
Prílohy
333_4a6d4a03786cf.jpg
333_4a6d4a03786cf.jpg (49.99 KiB) Zobrazené 3355 krát
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod clupko » Pia 30.10.2015 15:24

ja maaaam, najlepsi na svete! da sa otvorit/zavriet jednou rukou, drzi otvoreny, ma aj bocne vrecka, aj dierku na vytahovanie sackov, pracku na gate aj opasok.
http://www.hurtta-collection.cz/pamlsko ... treat-beg/
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod vavrena » Pia 30.10.2015 15:34

Firedog určite :yes: ! A sú aj menšie a väčšie, uzatvárateľné, pracka okolo pásu.
http://www.firedog.eu/sk/produkty/fired ... &p6=78&p1=
A objednáva sa asi odtiaľto - http://www.gundogstore.sk/index.php?mai ... ath=64_401
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod Lindchen » Pia 30.10.2015 15:40

Ooo, ďakujem baby, aj ten Hurrtovy aj Firedogový vyzerajú fakt super, niežeby boli práve najlacnejšie :heh: . Idem zvážiť a vyberiem :yes: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod clupko » Pia 30.10.2015 15:42

firedog som tiez mala, moc dlho nam nevydrzal, ale inak bol super. hurtta je tusim drahsia, ale podla mna je to aj ovela lepsie vymakane. vsak tam je kovova konstrukcia so 6timi pantami! zatial ho mam len par tyzdnov, ale pouzivam denne a je fakt perfektny. zmesti sa mi tam aj lopticka, a druha sa da pripnut na karabinu. takze mam so sebou vsetko.

ale teda musim povedat, ze mne dost vadili tie snurky - vsetky ostatne pamlskovniky su so stahovanim na snurku :pac: to sa neda jednou rukou ovladat, a to ma dost zralo, lebo furt sa musim stocit a dvomi rukami zatvarat, aby sa mi napriklad pri behu nevysypavali pamlsky. ak ti nevadia snurky, tak potom asi ten firedog bude ok.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod vavrena » Pia 30.10.2015 15:49

Noo, to sklápanie je super, to som mala na Belcando pamlskovníku, ale zas vadilo mi, že sa dnu nedá narvať aj lopta, potom to už nešlo zavrieť. A opasková spona mi ešte vadí, lebo teraz na zimu vlastne ten pamlskovník odtláča vetrovku, keď je zaseknutý na opasku, alebo sa nedá mať na teplákoch, takže ja už len také s popruhom pekne okolo bedier :hi:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod clupko » Pia 30.10.2015 16:14

no tento ma aj sponu aj opasok, mozes si vybrat co ti vyhovuje viac. ja som sa asi zle vyjadrila :lol:
a zmesti sa mi tam k pamlskom (cca 2 velke hrste piskot) aj lopta, ale len jedna. druhu pripinam o tu karabinu co je naboku zvonku.


edit: na tom druhom obrazku to dobre vidiet, aj aky je velky, aj to ze tam je opasok. a nie je pripnuty len na 1 ocku, co je tiez super, lebo inak sa ten pamlskovnik hompala sem-tam.
Obrázok
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: vrecko na pamlsky

Poslaťod vavrena » Pia 30.10.2015 16:18

Clupko, ty si dobry obchodak, kupila by som to :heh:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy