Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod Ivanka.P » Ned 12.07.2009 21:26

:jupi: ano skúsila som pílku a super :yes:
pĺznutie som urýchlila. Vyšklbala som ju jak kura :haha: aj sme sa boli kúpať na jazere a je krásna s letnou srsťou.
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod BasenA » Ned 12.07.2009 22:08

:jop: super...uz len foootku foootku :angel: :aplause: dnes ako som bola na tej vystave tak som sa tesila ze kupim MARS trimovak no nemali len MARS hrablicky...ale tie MIKI trimovay neboli na zahodenie :ach:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod leuska » Pon 13.07.2009 11:36

Ivanka.P píše::jupi: ano skúsila som pílku a super :yes:
pĺznutie som urýchlila. Vyšklbala som ju jak kura :haha: aj sme sa boli kúpať na jazere a je krásna s letnou srsťou.

Jeeej Ivanka,som rada,ze som dobre poradila :lol: a hlavne to vela nestoji :aaa:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod majja » Pon 13.07.2009 19:23

BasenA píše:...ale tie MIKI trimovay neboli na zahodenie :ach:


A nevieš koľko stáli na výstave?
majja
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 679
Bydlisko: Lučenec

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod BasenA » Sob 18.07.2009 8:28

nejakych 15 eur :smile:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod adushiik4 » Uto 28.07.2009 17:56

Obrázok

ja mam tento je dobry na westa?
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod zuskaa » Štv 13.08.2009 9:31

tak to som aj ja zvedava, ci je dobry na westa... lebo sa chystam nieco take kupit... ale ako som mozno dobre pochopila, tak je to asi pre pravaka, nie??? ze kde su ryhy, ci zarezy, tak maju byt pri ukazovaku a kde je to take hladke, tak pri palci??? takze ako lavacka, mam hladat opacne??? dufam, ze moja otazka nevyznela uplne priblblo, kedze sa to uz niekde vysvetlovalo, ale mne to treba tak "po lopate" vysvetlit :smile:
dakujem
zuskaa
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod leuska » Štv 13.08.2009 12:44

Zuskaa,ano,ten nozik v predchadzajucom prispevku je pre pravakov :yes: Na tej casti,ktoru vidis na obrazku,by si mala mat oprety ukazovak a z vnutornej strany palec :smile: :ahoj:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod adushiik4 » Pon 17.08.2009 14:43

http://www.atos-dog.sk/index.php?atos_c ... =11&page=2
Na tejto stranke su 2 trim. noze... su dobre alebo blbost? chcela by som este nejake noze , no neviem ci su tieto najvhodnejsie...

http://www.pet-shop.sk/e-shop/cid/157.xhtml na tejto stranke su 2 typi ... jedne su ... povazujem to ako sadu takze jedna sada obsahuje.. modry a cerveny. A ta druha sada su obe modre.. ktore su lepsie?? Prosim poradte mi...
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod marvinka » Štv 25.03.2010 16:28

Tak ja som trimovala prvykrat v zivote (este stale trimujem bo havosa to strasne nebavi a nevydrzi dlho) a pozicali sme si hrablicky - uplne ze bomba spica vec :jop: . Odstranili podsadu a ostatne dotrimujem vzdy prstami, ide to lahucko a keby vydrzal kazdy den aspon hodinku tak za 2 dni je hotovy, okrem hlavy, tam sa este natrapim. Ale cakala som to ovela ovela tazsie, vdaka bohu za hrablicky.
marvinka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 67
Bydlisko: Senica

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod BasenA » Štv 25.03.2010 18:31

Tak vy uz trimujete?super ,potom hod fotku s konecnim vysledkom.A tie hrablicky si uz fakt musim zadovazit aj ja.My zaciname trimovat tento vikend :ach:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod marvinka » Sob 03.04.2010 12:02

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Takze najväcsiu cast trimovania mame za sebou, uz len take kozmeticke upravy, hlavne hlava a zadne nohy este. Myslim ze na prve trimovanie to nevyzera zle. Keby bola nejaka kritika alebo pripomienka budem len rada, pretoze nabuduce to chcem spravit lepsie. Ale velmi ma to bavilo keby ten havinko moj vydrzal chvilku v klude :aaa: bola to skor nahanacka.
Vy uz otrimovane?
marvinka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 67
Bydlisko: Senica

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod BasenA » Sob 03.04.2010 13:30

Nie este nie.Vcera som zacala trimovat :smile:
No vyzera to pekne.Len ja neviem ta srst na chrbte sa mi zda taka dlhsia.Neviem cez fotku to tazko sudit.Ale najma na tej 3 fotke vidiet ze tam este treba dotrimovat tu vytrciavacu dlhsiu srst.
Neviem akym postupom trimujes.
Ale ja ked trimujem tak idem postupne od chvosta az k hlave a tu srst uz idem dokladne a najma po zime.Cize on ju ma potom taku uplne priliehavu kratku.
Ale inak velmi pekne :jop: chvalim Ked sa podari chodim tu vecer fotky ako to u nas vyzera :smile:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod marvinka » Sob 03.04.2010 16:16

No to viem, snazim sa vzdy ked nejaky chlpok odstava ho vytrhnut, ono mu to uz aj trosku zacalo rast, tak je to lepsie vidiet, chrbat ma uz tyzden hotovy :hi: takze to uz zacina byt vidno. Sa na neho vzdy vrhnem ked je moznost a upravujeme este stale. Ale najviac mi dala zabrat hlava, a aj tak som ju z bokov musela ostrihat - neviem ci nemal kliesta lebo si cosi rozdrapal na hlave tak som ho nehcela trapit este hentym. Ibnak teraz ho nema co hriat tak v noci riadne zalezeny spava hlboko v bude.
marvinka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 67
Bydlisko: Senica

Re: Aky ma byt spravny trimovaci noz?

Poslaťod pimpa » Uto 15.06.2010 20:58

neviete ci sa da niekde v kosiciach alebo na okoli kupit trimovaci noz Hauptner Universal a hrablicky Mars? podla vsetkeho asi jedine cez internet :ua:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy