Switch to full style
Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).
Odoslať odpoveď

Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 9:47

Neviete niekdo kto vyrába také menovky na obojok?? Nemyslim prívesok ale také kovové a ono sa to pripevní na obojok. A je tam meno a tel. čislo. :smile: Nikde som to nenašla. Neviete o niekom kto dačo také robí?? :nwm:

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 9:53

Myslím, že v kľúčovej službe ti urobia. :no:

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 9:54

Pýtala som sa asi v každej tu v BB ništ, že oni to nerobia :ua:

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 9:55

tak ti ju dam spravit tu a poslem postov

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 11:41

U nas a v LM tiez na mna kukali ako na blba, ze co chcem... ale v RK mi to spravili.

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 11:44

V BA sú super na Račianskom mýte, tam spravia aj obojstrannú 4 riadkovú menovku za 165,- SKK, ja som tam dala spraviť psom a som veľmi spokojná. Štítok sa kupuje u nich, majú žlté kovové koliesko a kostičku. Na kostičku sa toho zmestí menej, to koliesko je praktickejšie.

Kto je z BA, tak odporúčam ísť tam.

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 11:45

Ved aj na mna ze co to chcem?? Ci som si obchod nepomylila. :ach:

mimi: to fakt?? ale nie, naozaj nemusis :no:

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 11:51

starr píše:V BA sú super na Račianskom mýte, tam spravia aj obojstrannú 4 riadkovú menovku za 165,- SKK, ja som tam dala spraviť psom a som veľmi spokojná. Štítok sa kupuje u nich, majú žlté kovové koliesko a kostičku. Na kostičku sa toho zmestí menej, to koliesko je praktickejšie.

Kto je z BA, tak odporúčam ísť tam.


a ako sa to nazyva, resp. kde konkretne to je? Racianske myto je dost siroky pojem :no:

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 11:53

nie je to nahodou zamocnistvo/hodinarstvo na rohu Sancovej a Zilinskej?

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 11:56

kikula ak to pocka do augusta nemam problem ti to poslat a dat spravit priatel robi v choatelskych kde maju tie privesky kosticka srdiecko alebo kruzok strieborne a hned obchod vedla je gravirovacia sluzba.

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 12:08

Amaguk píše:nie je to nahodou zamocnistvo/hodinarstvo na rohu Sancovej a Zilinskej?


Jj presne tam! Ja som tam davala robit a bolo to docela lacne, aj mairi a priscilla maju odtial.
No a potom na Racku priamo je tiez klucova sluzba pri tom obchode s mobilmi-tam neviem ci to robia, ale niekto spominal racko, tak to moze byt ono :jop:

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 12:10

ja tam davam robit pravidelne, lebo pravidelne ich straca :pac: (rovnaky expert bol aj Robino :ach: )

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 12:17

Neviem o tom, že by to bolo na rohu Šancovej a Žilinskej, teda tá Žilinská mi tam do toho nejako nepasuje....Ale môže byť, nechcem sa hádať.

No ale každopádne je to na Šancovej ul. hneď oproti zastávke Karpatská, na ktorej sa aj vystupuje z troleja, keď sa tam ide. Pár krokov odtiaľ na tej istej strane je sexshop. :aaa:

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 12:18

starr ty to mas inak presmejdene a nepredavaju tam aj interligentnu plastelinu?

Re: Menovka na obojok

Pon 07.07.2008 12:18

mimi píše:kikula ak to pocka do augusta nemam problem ti to poslat a dat spravit priatel robi v choatelskych kde maju tie privesky kosticka srdiecko alebo kruzok strieborne a hned obchod vedla je gravirovacia sluzba.


Jasne mame cas , bola by si naozaj velmi mila, a mas s tym dake skusenosti? :smile: Myslim ze ci to drzi a tak :smile:
Odoslať odpoveď