Menovka na obojok

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Menovka na obojok

Poslaťod MontyTheDog » Sob 16.06.2012 20:55

Aj s vygravírovaním ma vyšla 3.80€ + poštovné do toho 1€, čiže 4.80.
Ďakujem za radu, vyskúšam :no:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Menovka na obojok

Poslaťod Domca » Štv 21.06.2012 17:20

Monty pripadne tom skus oblepit priesvitnou lepiacou paskou :no: staci ti odstrihnut kusok a nalepit z jednej aj druhej strany, obstrihnut, poriadne povytlacat vzduch a hotovo :no: (ale zase nie tolko pasky aby sa ti odliepala :lol: ) Bude chranena pred osuchanim a ani nebude tak cinkat :yes:
Lak na vlasy neviem ci by pomohol pri tom aby sa menovka neosuchovala, skor asi nie ako ano (kedze je to pliesok). U nas v papiernictve sa da kupit normalny pleisok (ale cosi kvalitnejsi) v tvare kosti, stoji 2 eura a potom ho uz len zbehnut dat vygravirovat....nikdy som sa k tomu ale nedostala lebo vzdy zabudnem :pac:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Menovka na obojok

Poslaťod blueberry » Štv 21.06.2012 18:42

Lak na nechty mi zo známky vždycky zliezol :ua: Tiež teraz vymýšľam, čo sa s tým dá robiť. Inak môjmu psovi sa od známok strašne sfarbuje srsť do siva, takže musím vymyslieť niečo poriadne.
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Menovka na obojok

Poslaťod MontyTheDog » Štv 21.06.2012 19:04

Domca píše:Monty pripadne tom skus oblepit priesvitnou lepiacou paskou :no: staci ti odstrihnut kusok a nalepit z jednej aj druhej strany, obstrihnut, poriadne povytlacat vzduch a hotovo :no: (ale zase nie tolko pasky aby sa ti odliepala :lol: ) Bude chranena pred osuchanim a ani nebude tak cinkat :yes:
Lak na vlasy neviem ci by pomohol pri tom aby sa menovka neosuchovala, skor asi nie ako ano (kedze je to pliesok). U nas v papiernictve sa da kupit normalny pleisok (ale cosi kvalitnejsi) v tvare kosti, stoji 2 eura a potom ho uz len zbehnut dat vygravirovat....nikdy som sa k tomu ale nedostala lebo vzdy zabudnem :pac:

ďakujem moc :yes:


blueberry píše:Lak na nechty mi zo známky vždycky zliezol :ua: Tiež teraz vymýšľam, čo sa s tým dá robiť. Inak môjmu psovi sa od známok strašne sfarbuje srsť do siva, takže musím vymyslieť niečo poriadne.

Od známok? Montymu sa takto farbila srsť z jedného postroja, myslím z tej veľkej spony čo drží celý postroj pohromade. Vymenili sme ho za iný a už je to v poriadku. Skús vymeniť známku za inú, popr. kúpiť plastovú...
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Menovka na obojok

Poslaťod blueberry » Štv 21.06.2012 19:06

Práveže to je známka z úradu (tá je fajná kovová) a lyssetka, tie iné nezoženiem :ua: Ešte ocko vravel o nejakom spreji na kovy alebo prípadne "zaliať" do fólie, len neviem, či sa to dá.
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Menovka na obojok

Poslaťod NoRa » Pia 22.06.2012 10:53

aj mne to vzdy zlezie, ale tak raz za cas to znovu prelakujem, este skor nech to stihne uplne zliezt,,, ale myslim ze ten sprej je tiez super napad :) akurat neviem ci to nebude moc drahe:/ neviem ako sa tieto veci pohybuju,,,
NoRa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Menovka na obojok

Poslaťod blueberry » Pia 22.06.2012 14:07

Ešte som ani ja nezisťovala :nwm: Ja len dúfam, že to bude bežne dostupné v nejakom Hornbachu alebo tak. A tiež nedám 10€ za 300 ml :ach:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Menovka na obojok

Poslaťod Domca » Pia 22.06.2012 15:36

U nas mame znamky z uradu umele :yes: a lyssetky s tym sa neda nic robit, tie sa aj najviac osuchuju aj ohynaju :ua: ale myslim zeby sa to malo dat aj do folie zaliat...
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Menovka na obojok

Poslaťod BasenA » Pia 29.06.2012 7:46

Nemate niekto tuto znamku?
Obrázok
http://malydarcek.sk/index.php?lang=sk&menufix=&kat=440&podkat=&view=5311&limit=0&search=&znacka=&searchfilter=&orderby=produkt_pos&ordertype=desc
Velmi sa mi paci mam v umysle si ich objednat.Len tak premyslam ci ten napis nebude moc maly. :nwm:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Menovka na obojok

Poslaťod Domivec » Pia 29.06.2012 11:41

A nie je to moc drahé? :ua: Podľa mňa by sa viac oplatilo to čo má Monty
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 395

Re: Menovka na obojok

Poslaťod MontyTheDog » Pia 29.06.2012 11:47

BasenA píše:Nemate niekto tuto znamku?
Obrázok
http://malydarcek.sk/index.php?lang=sk&menufix=&kat=440&podkat=&view=5311&limit=0&search=&znacka=&searchfilter=&orderby=produkt_pos&ordertype=desc
Velmi sa mi paci mam v umysle si ich objednat.Len tak premyslam ci ten napis nebude moc maly. :nwm:

už dávnejšie som ju videla, veľmi sa mi páči. ja sa skôr obávam toho, že keď je tam to meno hentak vyrité, že to nebude moc vidieť a ľudia si budú aj tel. číslo mýliť :ua:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Menovka na obojok

Poslaťod calwen » Pia 29.06.2012 11:53

Ja taku znamku mam na oboch a nedam dopustit! Konkretne takuto http://www.malydarcek.sk/index.php?lang ... rtype=desc
Mam tzam cislo v tvare 0042190xxxxxxx a je to perfektne vidno. Nie je sanca nijak to poskodit, jedine stratit. Inak obchodik vyborny, rychle dodanie. Ja som bola velmi spokojna
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Menovka na obojok

Poslaťod BasenA » Pia 29.06.2012 12:50

Je to sice drahsie,ale presne ako pise calwen tieto znamky su trvacnejsie tak radsej priplatim ako mam kupovat kazdy rok novu a riesit ako napis prelepim aby sa to nezosuchalo...

Myslim,ze rozlustit sa napis da bez problemov .Ta co ma calwen je taka klasicka tiez uvazujem nad touto,lebo pri tej packe sa bojim,ze napis nebude dost velky ale packa sa mi lubi viac.Tu vsak ide skor o ucelovost ako krasu ze? :ha:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Menovka na obojok

Poslaťod merri » Pia 29.06.2012 12:58

Aj ja som davala asi rok dozadu robit obycajnu hlinikovu gravirovanu, a teraz je uz uplne na nic. Vysuchala sa od ostatnych, cislo sice este citatelne je, ale zachvilu ju celu strati, lebo ta dierka cez ktoru je prevleceny kruzok na ktorom visi, sa zvacsila tak, ze teraz to drzi na uplne tenkom kusku, a davam tomu tak mesiac-dva a bude po nej. :ua:

Potom jej dam spravit nerezovu, nieco taketo, snad to bude dobre citatelne a nieco aj vydrzi:
Obrázok
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Menovka na obojok

Poslaťod BasenA » Uto 31.07.2012 17:17

Konecne som si objednala tie znamky z http://www.malydarcek.sk/

Nakoniec tie okruhle a som maximalne spokojna :jop: Objednala som vo stvrtok o 10tej o 13 tej mi pan pisal,ze su vyrobene a ze ich zajtra posiela.V pondelok som ich uz mala doma.
Takze vrelo odporucam :smile:

Obrázok
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy