Výbavíčka pre Vášho pesana

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod Bee House » Pon 06.09.2010 9:56

Vies co, kazdy sa tu s tebou bavi celkom slusne, to ty si ta, ktora ma vacsinou urazlive poznamky. A nemaj strach, nezavidime ti. Keby to bola zoznamka, aj ja si tu vycapim moje nadherne fotky, lebo predstav si, aj ja som blondina, aj ja si kazdy den holim nohy, a sprchujem sa :aaa:

Vevinka píše:Offtopic: ja viem vas problem..vy neznasate blondinky s civavami :no: asi pretoze kazdy nechce byt ako vy,ze sa nevie pekne obliect,stale chodite len v sportovom a nestarate sa o seba...

to je presne ta tvoja predstava. Ty si myslis, ze ked so psami normalne travime cas, chodime s nimi do prirody namiesto do auparku, tak sme nejake zaostale opice. Tak potom radsej posluchni frajera...
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod Haleth » Pon 06.09.2010 10:12

Offtopic: Vevinka, sama si si vyslúžila, to čo ti teraz napíšem :heh: život nie je len o inteligencii, ale aj o výzore ? dievča, ty máš asi IQ tykve (a to asi som tam dala zo slušnosti), pravopis nikde, zmysluplnosť tvojich príspevkov nikde, schopnosť inteligentne argumentovať nikde... ty si už niečo vo svojom živote dosiahla ? akože si zbalila svojho frajera a našla si robotu ? :poklona: blondínky majú vždy drahé autá ? a vieš prečo ? pretože si nájdu dákeho vytretého holohlavého bezkrkého CENSORED s malým vtákom, ktorý si musí niečo kompenzovať, alebo starého dedka, ktorému sa ani nepostaví, tí im kúpia všetko, pretože si myslia, že budú vyzerať úžasne s mladou blondínečkou po boku, že im budú všetci závidieť. a áno, budú im závidieť, ale presne iba takí zaostalí hlúpi ľudia, ktorí majú v živote také priority ako ty. mňa si teda neohúrila svojim výpočtom všetkého čo svojmu psovi kúpiš, pretože to kupuješ v podstate iba pre seba, pre svoj dobrý pocit. a áno, všetci sme tu strašné špaty, s hnilými zubami, tromi šedivými vlasmi na hlave, s je*ákmi na ksichte a veľkou bradavicou na nose, sme zakomplexované a tak aspoň športujeme a kupujeme si psov, pretože nikto iný nás nemá rád :haha: poviem ti to takto, nie každému chlapovi (vodičovi MHD) sa zdáš ty pekná, pre mňa vôbec, pre mňa si tuctová blondínka, v dave si ťa nikto nevšimne, pretože je tam ďalších desať takých ako ty, ale ty si myslíš opak, ty si myslíš, že sa všetci kukajú iba na teba, aká si krásna a všetci ti závidíme. zobuď sa, stavím sa, že väčšina, čo sa na teba kuká si myslí o sebe svoje, že aká tupota to zasa je a myslím si to aj ja, bol to môj prvý dojem, ktorý sa potvrdil po dvoch tvojich príspevkoch, ale tolerovala som to, veď každý sme iný, nie všetci môžu mať IQ viac ako 100, ale toto si fakt prehnala, pretože vydedukovať asi z toho, že nemáme v avataroch gýčovité fotky ako sa objímame a muckáme so svojimi psami, aby sme ukázali seba a nie psa. síce nie som blondína, mám červené vlasy a o chlapov nemám núdzu, ale po prvé ja sa s tým nepotrebujem chváliť a po druhé viem, že to tu nikoho nezaujíma, tak prosím ťa, choď, založ si iné fórum, najlepšie iba o blondínach s čivavami a choďte diskutovať, kto kúpil svojej metle drahšie tangáče, pretože tu pre to nenájdeš pochopenie ! a ak to chceš vedieť, tak ja radšej miniem 60€ každé dva týždne na kvalitné mäso, ale isto tvoj pes sa má lepšie, pretože dostane všetko, čo vezme v chovprodukte do huby a spávaš s ním v posteli a obliekaš do oblečkov :pac:
a prosím ťa neskúšaj mi tu napísať, že ti všetko závidím, pretože je to na smiech :haha:
ako hovorím ja, Vevinka, ty už choď :prd:
Naposledy upravil Haleth dňa Pon 06.09.2010 11:02, celkovo upravené 2
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod usagi » Pon 06.09.2010 11:01

a sprchujem sa :aaa:


Offtopic: kks,Bee Housse - to vazne??? ja len vtedy ked aj pes - tak cca raz za pol roka :haha: a co je to pls "holit nohy?" :oo: :piskot:

Offtopic: edit: a prosim Vas ludia uz jej tolko nezavidte,lebo nas vsetkych posle Mackie (od samej zavisti) do prdele :prd:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod Nyssa » Pon 06.09.2010 11:19

Offtopic:
a co je to pls "holit nohy?"


Offtopic: usagi, nerieš, nepotrebuješ, v teplákoch to nevidno :prd:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod Silvuch » Pon 06.09.2010 13:55

:heh: ja chcem vidiet paxa v trakoch.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod Barca » Pon 06.09.2010 14:03

Tu sa spomínali tie okuliare pre psov? http://www.zoohit.sk/shop/psi/voditka_a_obojky/bryle

Patentované psí brýle Doggles chrání oči psa na 100% před UV paprsky – ideální při jízdě v kabrioletu nebo při zimních výletech
Barva: černá s oranžově tónovanými umělými skly
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod Offca » Pon 06.09.2010 14:17

Offtopic: Ouajs..

Vevinka! Poď naspäť! Som na tvojej strane! Vráť sa, bojuj!!! :aplause:

Ne! Počkaj, inak..

WeWiNkA!!! pOd nAsPaT!!! sOm nA TwOeY StRaNe!!! WrAaAt sA, bOyUy!!!!!!!!! =D <3 :-***
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod Nyssa » Pon 06.09.2010 16:19

:haha: :haha: offca, si zas zakosila :haha:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod katkariinka » Pon 06.09.2010 16:28

WeWiNkA!!! pOd nAsPaT!!! sOm nA TwOeY StRaNe!!! WrAaAt sA, bOyUy!!!!!!!!! =D <3 :-***

Offtopic: Offca, konecne si to napisala zrozumitelne :lol:
Mam pocit, ze tato tema sa zvrhava na styl cierny sery... Uz len cakam, kedy nam to tu vsetko Mackie premaze.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod MooosCZ » Pon 06.09.2010 16:35

Offtopic: :haha: :haha: :haha: konec toto :heh:
MooosCZ
Hafan
 
Príspevky: 827
Bydlisko: CR

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod Riky » Pon 06.09.2010 17:00

Haleth, Offca – :jop: :haha:

Katkariinka – JJ, je to tu zaujímavé. Myslela som, že tu bude nuda, ale akosi nie je.. :-) Už pár minút sa tu dusím smiechom.

Vevinka – Ja nemám potrebu závidieť Ti. Mňa na rozdiel od niekoho rodičia dobre vychovali a nemám potrebu kompenzovať si výšku svojho IQ na psoch. Myslím, že každý z tých, čo je tu, nedá na svojho psa dopustiť a kúpi mu, čo si SKUTOČNE zažiada. Pretože myslím, že pes by chcel v prvom rade vodcu, kvalitnú stravu a dobrú starostlivosť....
Ostatné už odznelo..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod Kača » Pon 06.09.2010 17:04

Offtopic: Ajajáááááááj :haha:
Keby tu nebolo toľko popísaného predomnou, asi by som aj niečo vymyslela :haha:
Nviem sa teraz rozhodnúť, či chcem aby si reagovala alebo radšej nie.
ale asi sa pripojím k Ofcinmu "heslu dňa"
:haha: :haha: :haha:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 06.09.2010 19:39

Offtopic: a aj ja musim prispiet :pac: ja mam pri sebe pp psika ktory je nadejny na vystave :lol: a mam v srsti travu to som nezodpovedna majitelka :ach:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod Lindchen » Pon 06.09.2010 20:20

Offtopic: Priscilla mi dnes na venčení vraví, že choď sa kuknúť do témy o výbavičke, tak teda že idem, som síce unavená, nuž čo už, miesto čumenia do výkladov v Auparku organizujem kynologické podujatia pre ľudí v teplákoch :lol: , ale no ok, kliknem si. Pris, ďakujem, neoľutovala som :heh: . Vevinka ma svojimi príspevkami zabila, skoro som zhodila notebook zo stola počas prudkého a náhleho záchvatu smiechu. :haha: :haha: :haha:
Ale tak nebuďme takí, Vevinka z toho vyrastie, keď začne normálne myslieť, puberta prejde, ako každá dospelá žena sa raz dozvie, o čom to celé je. Viaceré sme týmto prešli.

Úprimne, tak pred 7-8 rokmi som chodila v štekloch, make-up som si robila hodinu, vlasy peroxidové, oblečko značkové a vidíš ako som dopadla :heh: A tí chlapi, čo letia na blondínky, časom prídeš na to, o čo ide a svoje priority a hodnoty zmeníš vekom a nebudeš považovať za človeka toho, kto ma psa v peknom oblečku, blond vlasy a jeans z Auparku a fešáka frajera, čo ti prikývne aj na tretiu svetovú vojnu, aby ťa doslat pod seba :yes: . My už toto máme dáááávno za sebou.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Výbavíčka pre Vášho pesana

Poslaťod Silvuch » Pon 06.09.2010 21:24

nuda dnes doma.. idem sit paxovi (nemeckemu ovciakovi) monterky.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy