Switch to full style
Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).
Odoslať odpoveď

Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 13:03

chyba tu tato tema... mozno sem niekto nakukne, kto ma skusenosti...
hladam idealny vozik pre Paxa, ponuka konkretne na SVK je biedna (v podstate az jedna :heh: ) - a tam sa mi nepozdava konstrukcia. to zhotovenie mi pride prilis vratke a neobratne, tak si hladam videa, clanky, ze ako by to bolo najoptimalnejsie - dostatocne stabilne, ale zaroven dobre pohyblive...
nie je tu nejaky technicky typ, kto by mi odporucil, aka konstrukcia je naj? :heh:

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 13:21

Poznam jednu pani, co ma psika na voziku, mozem sa jej opytat

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 13:46

maly, ci velky psik? tie mensie psy maju vyhodu v nizsom tazisku , tie s tym lietaju jedna radost. :ha:

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 13:54

wer a čechy si pozerala? - napr TU vyrábajú aj pre väčších psov

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 14:00

tu mozno najdes nejake namety
http://www.firma-admiral.pl/wozek-niedow-ad-tylny.html

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 14:01

wer alebo pozri si aj toto http://www.vetcentrum.cz/stodulky/lekar ... -k-vyrobe-

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 14:02

Ak by si si chcela pokecat s niekym, kto mal 1.5 roka ochrnuteho velkeho psa na zadne nohy, tak mam jeden davny kontakt. Viem, ze predavali aj vozicek (ktory moc nevyuzivali ale), ale to je par rokov dozadu - neviem, ci sa im ho nakoniec podarilo predat. Viem ale, ze ho mali z tej stranky, co dala ako prvy odkaz Efa.

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 14:10

malého, tak do 10kg

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 14:11

cechy som pozerala, jasne, aj sa mi viac lubia - len su viac ako 2x take drahe :aaa: na to fakt nemam :ua:
chcem skonzultovat s tou, co u nas vyraba, ze do akej miery sa to da poupravovat.. :angel: len teda musim mat jasno, co chcem :heh:

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 14:23

no ked pozeram aj videa z tej polskej stranky, tak mi z toho vychadzaju proste velke, pomerne sikmo polozene kolesa... neprevrati sa a da sa s tym aj tocit vcelku dobre. ale tie konstrukcie sa tak lisia - tka by ma zaujimali rozdiely - ze co ich vedie k tomu robit kolesa bez sklonu pre velkych psov napriklad... ma to dake vyhody? :nwm:

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 14:33

podľa mňa by na každom jednom ten sklon mal byť, inak bude hroziť prevrátenie, resp. zlé otáčanie sa - napr. toto je nákres z toho môjho druhého linku:
Obrázok

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 14:37

Kolesa rovno by som nekupovala na pohyblivejsieho psa, ani na velkeho. Nedava zmysel.... Akurat dava len v tom pripade, ak je pes uz naozaj malo pohyblivy a taha rovno a otocit uz sa vie aj tak len brutalne velkym oblukom. Asi je to uchytenie rovno lacnejsie :heh:

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 14:40

lebo ten, co ma nisus, mi prisiel dost rovno a tym padom bol neuveritelne vratky. to ani na krok ten pes sam a moj - akonahle citi, ze moze bezat, tak bezi... :lol: a sa bojim, ze by sa v takom zabil rovno... no a moja predstava je, ze si psik bude bezkat sam a este pojdeme dakam na vyletik :hi:

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 14:45

Hej, ty potrebujes ale urco terennejsi ako ma Dado, ved Dado sa pohybuje uz pomalicky, jemu to podla uplne staci... Ale pohyblivejsi pes proste musi mat stabilnejsiu karu...

Re: Invalidný vozík

Uto 13.12.2016 14:47

no ved tot moja otazka, ze aka konstrukcia teda :heh: sikmo kolecka? velke kola? este nieco?
boze, toto je pre chlapa :ha:
Odoslať odpoveď