Switch to full style
Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).
Odoslať odpoveď

Re: Loptičky

Štv 05.05.2016 11:26

aha. ze akoze to preklada farebne spektrum do psieho pohladu. :lol: fakt pekna hovadina :ha:

a hej, aj farboslepi vraj nevnimaju roziel prave cervena-zelena

(chudaci nasi psici - cervene plenty na zelenej trave :joint: )

Re: Loptičky

Štv 05.05.2016 11:30

Offtopic: co to, plenty aspon trcia vysoko, ale ked je tam este aj ta cervena siet natiahnuta okolo plenty - sa nedivim, ze sa niektory obcas pomyli a obehne aj siet miesto toho, aby vbehol medzi siet a plentu.

Re: Loptičky

Štv 05.05.2016 12:45

Offtopic: preto pod vestu na poslušnosti používam buď niečo s bielymi rukávmi alebo úplne najlepšie čiernobiele pásikavé tričko - hlavne pri cviku ovládateľnosti na diaľku to psovi podľa mňa uľahčím :lol:

Re: Loptičky

Štv 05.05.2016 12:51

Offtopic: My sme raz na cvičáku robili pokus a tyčky slalomu (vrchnú časť mali na červeno natretú) sme dali opačne, červeným dolu - psy s tým mali fakt problém, zrazu ten slalom nevedeli dobre prejsť.

Re: Loptičky

Štv 05.05.2016 13:04

Offtopic: Ha a ja teraz uz viem, kde prameni moj prirodzeny odpor k cervenej a jej odtienom :haha:

Re: Loptičky

Štv 05.05.2016 13:23

lucik píše:Offtopic: hlavne pri cviku ovládateľnosti na diaľku to psovi podľa mňa uľahčím :lol:

Offtopic: :oo: asi se budu muset hluboce zamyslet nad svým satnikem :angel:

Re: Loptičky

Štv 05.05.2016 19:53

Offtopic: tiez taky nejaky cvik mate? my teda aj na Working testoch (pre retrievre) pouzivame handling na dialku a kedysi sa handlovalo bielou siltovkou, teraz uz vyrabame a predavame taku vychytavku - biele navleky na rukavy :no: No ciernobiele pasikave tricko sa mi osvedcilo, lebo teda neviem, ci na poslusnosti by ma s navlekmi neposlali doprec z placu.

Re: Loptičky

Štv 05.05.2016 21:29

este k tym farbam https://pethelpful.com/dogs/How-Does-a-Dogs-Color-Vision-Affect-Canine-Sport-How-do-Dogs-See

Re: Loptičky

Pia 06.05.2016 14:39

Ja mam kamosa farboslepeho a on nevidí viac odtieňov ako červená zelena... Zavisí asi aj od stupňa, lebo jeho dedo videl len čiernobielo

Re: Loptičky

Pia 06.05.2016 14:45

hej, uz som si precitala, ze je viac druhov farbosleposti :yes:

Re: Loptičky

Pia 06.05.2016 16:06

Ja by som strasne chcela vedieť, ci aj napriklad Wiera vidí také iste farby ako ja. Ci ma rovnakú červenú. :D

Re: Loptičky

Pia 06.05.2016 16:14

Offtopic: Troska offtopic ale mna vzdy strasne pobavi toto porovnanie. :lol:

colors.jpg

Re: Loptičky

Pia 06.05.2016 18:29

Offtopic: ja mam tiez chlapske vnimanie farieb.. :lol:

Re: Loptičky

Uto 10.05.2016 19:00

Tak hadzac vcera objednany, dnes vyskusany, 18M + glow lopticka.
Rehssi mala pravdu, lieta to rovnako daleko ako so snurkou, ale lieta to tam kam chcem a nie za plot, alebo o 45 stupnov inam nez bezi pes :smile:
Akurat musim reklamovat psa, po 3 hodoch zobral loptu a odbehol prec odo mna zvalit sa do tiena.

Re: Loptičky

Uto 10.05.2016 20:25

Čakit? Super, dalsia clenka do nasej rodiny spokojnych uzivatelov. Vitaj v Čakit lozi. :lol: :yes:

Inak ja uz sa lepsim. Uz zacinam davat s vrhacom lahke "triky". Napr efektny bocno-spodny svih, trocha trenujem tzv. spodny inverzny naberak. Alebo aj useknuty naprah vyzera dobre. Celkom sa tym bavim. A dokonca tymi trikovymi vrhmi hodim tam kam chcem. Niekedy. :lol:
Odoslať odpoveď