Loptičky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Loptičky

Poslaťod Lindchen » Uto 10.05.2016 19:27

Ty tam sliepky zas máš :haha: :haha: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Loptičky

Poslaťod lucik » Str 11.05.2016 9:27

A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Loptičky

Poslaťod lucik » Str 11.05.2016 9:31

Kulunuru píše:Čakit? Super, dalsia clenka do nasej rodiny spokojnych uzivatelov. Vitaj v Čakit lozi. :lol: :yes:

Inak ja uz sa lepsim. Uz zacinam davat s vrhacom lahke "triky". Napr efektny bocno-spodny svih, trocha trenujem tzv. spodny inverzny naberak. Alebo aj useknuty naprah vyzera dobre. Celkom sa tym bavim. A dokonca tymi trikovymi vrhmi hodim tam kam chcem. Niekedy. :lol:

a nacvičil si už aj páčenie loptičky rovno z tlamky Harikovej? ja keďže mám psíčku nepúšťačku (resp. odovzdávačku do ruky, nepľuje na zem), tak som sa naučila páku hádzačom z tlamky :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Loptičky

Poslaťod Kulunuru » Str 11.05.2016 9:54

lucik píše:a nacvičil si už aj páčenie loptičky rovno z tlamky Harikovej? ja keďže mám psíčku nepúšťačku (resp. odovzdávačku do ruky, nepľuje na zem), tak som sa naučila páku hádzačom z tlamky :lol:


Na takom lvli este niesme. Vacsinou korist (lopticku Čakit) vypusti na zem a ked nie, nasleduje prikaz "pusti" a vtedy ju vypluje. Nemame to sice este uplne vypilovane (treba mu obcas pomoct :lol: ) ale pracujeme na tom. :smile: :hafan:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Loptičky

Poslaťod elfinka » Sob 21.05.2016 14:25

Spravila som v poslednej dobe zasadne objavy v oblasti lopticiek
- starmark zlta penova lopta lieta tak malo nielen kvoli tomu ze je lahka, ale hlavne kvoli nanic neohybnej snurke
- gappay stopovacka lanko 8mm je po rozstrihani nekonecny zdroj perfektnych dobre sa drziacich snurok k loptickam
- starmark penova lopta s gappay snurkou lieta ovela dalej nez s povodnou :yes:
- chuckit max glow je z uplne peckoveho materialu, momentalne nasa oblubena lopta na hadzanie do dialky (na pretahovanie a cvicak je ale lepsia penova)
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Loptičky

Poslaťod Kulunuru » Sob 21.05.2016 18:00

Ako laik v oblasti loptickosnurkologie,a clovek co pocas hodin aerodynamiky blicoval, som celkom prekvapeny ze snurka robi tak vela. :oo:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Loptičky

Poslaťod hriva » Ned 22.05.2016 20:33

Lopta na šnúrke hlavne rada ostáva zavesená niekde vysoko na strome. Neznášam ten pocit zúfalstva :joint: teraz mi tak vysoko visí fosforova gappay a ja na mu kukam každý den.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Loptičky

Poslaťod vavrena » Ned 22.05.2016 20:43

Mne tak jedna lopta visí na neďalekom strome dva roky... pozorujem, ako sa rozkladá lanko :lol:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Loptičky

Poslaťod Kulunuru » Pon 23.05.2016 7:57

Ja som siel okolo stromu, kde som zavesil lopticku tak mesiac a pol vzad a uz tam nie je. :lol: Asi spadla a nasla si noveho majitela. :yes:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Loptičky

Poslaťod Efa » Str 24.08.2016 12:42

hriva píše:Efa, napis potom kolko ta lopta vydržala malinu :joint:

Hriva hlásim, že obe lopty to už majú za sebou :prd: = pískacia dopískala (ucpalo sa slinami a hlinou) cca do týždňa, do ďalších dvoch bolo vyoperované nemé pískatko a cca koncom júna torzo lopty putovalo do koša ... tá druhá vydržala cca do konca júla a nasledovala púť svojej kamošky :yes:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Loptičky

Poslaťod Zenei » Ned 23.04.2017 15:46

Ahojte, kedysi veľmi dávno som v Zoodome v BA kúpila pre Fany takú veľmi mäkkú tmavo-ružovú loptičku s ostňami, ktorá skákala do veľkej výšky. Fany sa s ňou strašne rada hrala, no zabudli sme ju raz na hotely v Nízkych Tatrách :/

Odvtedy som takú loptičku už nikde neobjavila. Všetky sú buď tvrdé, ťažké, neskáču, ...
Nevedeli by ste mi poradiť v akom obchode / eshope by som tú loptičku zohnala? Nemáte ju niekto? Nepoznáte výrobcu? Myslíte že by ju Zoodom mohol mať ešte nejakom starom katalógu alebo tak?
Zenei
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 378
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Loptičky

Poslaťod Lindchen » Ned 23.04.2017 16:01

My takú máme, kúpili sme ju u Vietnamcov. A ozaj je parádna. V obchodoch som ju nevidela veru.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Loptičky

Poslaťod Zenei » Ned 23.04.2017 19:11

Tak to je škoda teda. ...No hej, ja ju zháňam už roky.
Zenei
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 378
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Loptičky

Poslaťod Simon-NO » Ned 08.07.2018 11:02

Aký priemer loptičiek je pre vás najlepší - táto otázka smeruje hlavne pre tých čo máte NO :lol:
Musím si objednať väčšie loptičky lebo tie čo mám už sú pre ňho malé, a ťažko sa dajú chytiť keď ich ma v papuli...

http://www.gappay.cz/poslusnost/balonky ... m?___SID=U

Myslíte, že tieto budú okej? Máte ich niekto?
Simon-NO
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Vranov nad Topľou

Re: Loptičky

Poslaťod wer » Ned 08.07.2018 11:24

Gappayku nekupuj, ta snurka je neprijemna. Ja bravam typu K9 https://www.e-dogshop.sk/produkt.php?pr ... vnm-lankom
Velkost tazko povedat, mam asi vsetky mozne velkosti a druhy - kazdy pes preferuje ine a ja to aj rada striedam. Ale asi najviac som pouzivala tie stredne - lahsie sa mu to vyberalo z huby.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy