Loptičky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Loptičky

Poslaťod clupko » Uto 26.01.2016 15:52

jaaj, no jasne, to je to iste ako tie nase piskacie tenisaky, len iny tvar. tu som mu chcela nabuduce kupit - akurat ze taketo lopty nerada beriem do ruk, lebo su hned oslintane a hnusne, a na tu rugby mi nebude pasovat vrhac :lol:

o tu deravu sa dobre natahuje, je dost pevna, a ked je vnutri ten tenisak, aj pes ma do coho zakusnut.

edit: este som do tej deravej zamotala snuru z nejakej inej hracky, a to je este len sranda! ma to zaroven ako hlavolam, vymotava snuru a uzliky odtial von.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Loptičky

Poslaťod natal22 » Uto 26.01.2016 16:05

u nas su top chuckit ultra ball, pouzivane nonstop, natrhnute cca po 2 rokoch kazdodenneho pouzivania a pretahovania sa. Raz som priniesla plnu taku malu tasku chuckit a Shelly ako male decko sa skoro zblaznila od radosti, mi ich vytrhla z tasky a bezala cez celu zahradu s "2 loptickami na karte" :ha:
natal22
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: Loptičky

Poslaťod Kulunuru » Str 13.04.2016 20:07

Nooo ... z Volnej diskusie prechadzam pomalicky k odbornym temam. :heh:

Hadam pisem spravne.

Kedze nedavno sa mi podarilo zavesit na strom nas oblubeny aportik pracovne nazvany "Loptička" (so snurkou), rozhodol som sa ze skusim zmenu a kupim pre Harika vrhac na lopticky. Kedysi, ked bol este Harik maly som nieco podobne videl ale vtedy som to neriesil. Pamatam si ze v ponuke mali dva druhy - jeden lacny, taky obyc a potom o nieco drahsi ktory ale vyzeral a posobil velmi solidnym dojmom. Pogumovana rucka, prijemny a pevny uchop, na pohlad odolny ale pruzny material. Znacku si nepamatam. Dnes som obehal 3 shopy (2 x SuperZOO a 1 x Zoodom) ale vsade maju len tie obyc Trixy ktore sa mi ale vobec nepozdavaju. Zle sa drzia a ten plast posobi ze nic nevydrzi a ze po kratkom namahani dodycha. Nieco ako Iggy Pop. V obchodoch sice vedeli co chcem a o com hovorim ale skonstatovali ze tie lepsie im uz nejaky cas nedodavaju.

Viete mi prosim niekto poradit kde kupim nejake "lepsie" vrhace ako su tie vetche Trixiny? Videli ste to niekde v ostatnom case predavat pripadne ste kupili? Na internetoch dtto, zatial som nasiel len tie co v kamennych. Predbezne dik za info, kazda informacia veduca k zakupeniu kvalitneho vrhaca bude odmenena Harislavovym spokojnym a unavenym odfukovanim. :smile:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Loptičky

Poslaťod calwen » Str 13.04.2016 20:18

Znacka Chuck it, ja kupujem napr. v hafshop.sk :no:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Loptičky

Poslaťod wer » Str 13.04.2016 20:36

Kulunuru, ked som videla tu foto lopty na strome, tak som ti chcela odporucit lepsiu loptu na snurke... :ha: (niezeby sa nezavesila pri takom hode :haha: , ale hentie chovakove su katastrofa).
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Loptičky

Poslaťod elfinka » Str 13.04.2016 20:47

Inak u nás teraz vyhráva práve Trixie lopta z tpr. Som jej prirobila šnúrku z gappay stopovačky a pohodlná je pre oboch.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Loptičky

Poslaťod Kulunuru » Str 13.04.2016 20:53

Calwen: Chuck It! To bol nazov ktory som potreboval,google mi hned ine katapulty nasiel. Vyzeraju super a verim ze aj su. Ked uz nic ine, aspon ten uchop vyzera byt vyrazne lepsi. Takto nejak som si ich pamatal. :smile: Dakujem moc! Harislav by podakoval urcite tiez, ale chrape a nechcem ho budit. Pred minutou som objednal - zo superpes.sk - mali super vyber velkosti a farieb. Tesim sa. :aaa:

Wer: henta, nech jej je konar lahky a vtaciky nech jej naveky spievaju, nam posluzila dobre. Dalsiu kupime inu, kludne odporuc, zapamatam si. Momentalne nam ale zacina era vrhaca. :lol: :dunco3:
Prílohy
Výstřižek.JPG
Výstřižek.JPG (17.84 KiB) Zobrazené 2647 krát
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Loptičky

Poslaťod calwen » Str 13.04.2016 20:55

Za nic, urcite budete spokojni, chuck it su super vecicky a ak nestracate lopticky, jedna ti staci - Mardi to zviacha furt a nic tomu nie je :yes: A to on realne rozkuse vsetko a rychlo :prd:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Loptičky

Poslaťod Kulunuru » Str 13.04.2016 21:03

Pre istotu som kupil dve "zalozne" - gumene. Tie budu urcite lepsie lietat ako tenisak. Nova skusenost. A ak by sme jednu doma prilis dlho susili, tak podarujem. Ale nebojim sa ze jedna vydrzi viac ako polroka. Harik je sice bystry a lopticku nahana fakt aktivne ale na strane druhej, pri konstelacii trocha vyssej travy a nejakej fenky ktora "sa z nicoho nic" objavi, sa lopticka sa v divocine velmi rychlo strati. :smile:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Loptičky

Poslaťod Margita » Str 13.04.2016 22:02

čakit vrhac mam aj ja,ten najmensi,hadze sa s nim trochu inak ako s tym dlhym,spociatku taky nezvyk :lol: ale mne sa osvedcil lebo je maly a skladny a dakujem tej mudrej hlave co tu vec vynasla,to je fakt vynalez storocia,neviem si predstavit svoj zivot bez vrhaca lopticiek chuckit :heh: lopticky mavam take obyckove kadejake,je mi luto stratit alebo utopit chuckitku, ani neviem za akym ucelom sa tie lopty vyrabaju ked su take drahe
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Loptičky

Poslaťod hriva » Str 13.04.2016 22:14

Chuckit su dobre a pre pita mam este jednu vychytavku, jediná pískacia co vydrží jeho hubenku
No sakra... Neviem tu loptu nikde nájsť zrazu. Snáď to neprestali vyrábať :plac:

Aaaa chuckit su super Margita lebo nebrusia psom zuby a dobre skáču a psy to radi zvachtlaju a loptičky to vela vydržia. Mne fakt žiadna lopta nevydržala tolko co chuckit. Jediný problém ze som ich uz viac stratila ci utopila. Ale uz dávam pozor
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Loptičky

Poslaťod Margita » Str 13.04.2016 22:20

derik moj na lopticky nie je,alebo skor on nie je na tom aby ju nahanal a potom nosil ,on sa rad nechava nahanat :lol: a darina to je aporter telou aj dusou,ale ona je trochu prepnuta,ona nosi,beha nosi a potom zrazu v plnom behu sa zvrtne o 90stupnou a sup ju do dunaja :lol: chodime tam na tu plochu za modry most,jej tie lopty celkom vydrzia,ale super ma chuckit taku dvojlopticku na snure
a co sa tyka zubov,tak darina ich ma zbrusene az az...ale od lopticiek do nebude
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Loptičky

Poslaťod hriva » Str 13.04.2016 22:23

To je ta lopta, neviem si spomenúť ani ako sa presne vola, nevie niekto? Je na nej tuší jw a take pásiky
Prílohy
image.jpeg
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Loptičky

Poslaťod Margita » Str 13.04.2016 22:24

to je ta z barona nie?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Loptičky

Poslaťod hriva » Str 13.04.2016 22:28

no ale uz ju tam nemajú teraz som hľadala a nič :ua:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy