Loptičky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Loptičky

Poslaťod elfinka » Pia 22.04.2016 13:27

Offtopic: :lol: tie mnou spominane 3 skupinky som mala na mysli ze samostatne venciace majitel + jeho 2 psy a toto 3x vzdialene od seba minimalne 100 metrov :smile:

Inak ale Fido je napriklad na hadzanie hracky safe, fene ustupi a so psom by si nesadol bez ohladu na hracky v dosahu. A hlavne o ne nema nejak velky zaujem sam o sebe, parkrat niekto hadzal a on za tou fenou len behal a nechapal ze preco behaju :heh:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Loptičky

Poslaťod Sunny » Pia 22.04.2016 13:28

Offtopic: To by aj Gili bola schopná sa naňho takto zavesiť :angel: Však tak sa bežne hrávame, že visí na hračke vo vzduchu a bojuje jak o život. Ale spraviť to niekomu cudziemu, tak tie chlpy z nej lietajú mojim pričinením :heh: Našťastie sa také nestáva, v prítomnosti lietajúcich hračiek je z nej neriadená strela (od kedy nemôže aportovať, tak ešte neriadenejšia, chýba jej to :ua: ), takže vodítko to istí.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Loptičky

Poslaťod Kulunuru » Pia 22.04.2016 13:40

Alebo, ked uz hromadny aporting, tak skusit multivrhac.
Prílohy
Multithrower.jpg
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Loptičky

Poslaťod lucik » Pia 22.04.2016 14:55

:haha: :jop:
mojej Shellyne by preplo pri pohľade na toľko hodených loptičiek a nemožnosti zobrať ich všetky do huby :heh:

raz som nechala psov vonku keď sme boli na cvičení (bývalý vojenský, teraz hasičský areál v Malackách), venčili sa a ja som odbehla dovnútra do budovy niečo vziať.. vyjdem von, pýtam sa drahého, že kde je Shelly.. obzeral sa, že nevie, teraz tu bola.. a potom pozriem lepšie a ona o 30m ďalej pri tenisovom kurte pozerala tenis - behala popri plote "za loptičkou" a hasiči sa na nej ohromne zabávali :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Loptičky

Poslaťod Silvuch » Sob 23.04.2016 8:24

:aaa: najlepsia recenzia ever. :lol: chcem, aby moj zivot mal zmysel. :ha:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Loptičky

Poslaťod hriva » Pon 25.04.2016 22:57

Efa, napis potom kolko ta lopta vydržala malinu :joint:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Loptičky

Poslaťod Aris » Pon 25.04.2016 23:37

Súrne potrebujem Chuckit! loptu. :hmm: Synovec mu celý šťastný kúpil loptu za vlastné peniaze čo si vyšibal ( má 8 rokov) a to psisko bláznivé ju do 10 minút aportovania zničilo. :ach:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Loptičky

Poslaťod Kulunuru » Uto 26.04.2016 6:49

Zobudim sa o pol tretej na lomoz v temnom byte. WTF? Zlodeji? Alebo duch ako z japonskeho hororu? Nie, ti su predsa potichu. ... Po chvili identifikujem povod, charater zvukov a zistujem co sa deje. Psisko lieta po tmavom byte a sam si hadze a nahana loptu. :pac: :heh:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Loptičky

Poslaťod Efa » Uto 26.04.2016 8:03

hriva píše:Efa, napis potom kolko ta lopta vydržala malinu :joint:

teraz ktorá? :ha: ... lebo obe mali obr úspech :joint: ... spočiatku veru pískacia večer aj dopískala, ale potom som zistila že to budú zatiaľ len sliny v pískatku :lol: ... plná sa viac páči psom, deravá sa lepšie používa mne no a ak schovám plnú tak závisláčia aj na deravej :heh:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Loptičky

Poslaťod hriva » Uto 26.04.2016 9:47

Ta piskacia. :lol: aj mne niekedy dopiska a na druhý deň piska zas :joint: ale táto ma iný zvuk ako tie predtým, tie predtým vydávali také fest tenké pískanie
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Loptičky

Poslaťod Efa » Uto 26.04.2016 9:56

:lol: veru ten zvuk je taký čudný a obe sa veru čudovali = stlačili, kňuklo, pustili na zem a čučali ... oňuchali, drgli fifákom do lopty a keď kňukla zasa sa čučalo na ňu, ak nekňukla tak putovala do huby a takto dokola :heh:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Loptičky

Poslaťod Kulunuru » Štv 05.05.2016 9:57

Report po dvojtyzdnovom pouzivani vrhaca Čakit:

K funkcii vrhaca nemam namietky, vsetko funguje ako ma, je to super. Bavi to mna aj Harika. :smile:

Badam vsak zmeny v Harikovom spravani.Odkedy ho mame a aktivne pouzivame, nabobtnal jeho zapal na aportovanie znacnych rozmerov. Kym sme hadzali tenisaky alebo lopticku na snurke, bol sice nabudeny ale nie az tak. Teraz staci ked prideme do psieho parku alebo k Ekonomickej na luku a uz okolo mna kruzi a caka. Ked su pobliz havinovia tak obehne, ocucha, zvita sa, ale tym to konci. Urobi si prehlad co a ako a ide ma hypnotizovat. Predtym si niekoho vybral (alebo si niekto iny vybral jeho :lol: ) na hru a uz to islo. Teraz vacsinou okolie ignoruje. Vcera sme v parku stretli sucku cca v jeho veku s ktorou sa vzdy paradne vyblaznili a teraz? Nic ... Stepoval okolo mna a cakal kedy mu uz konecne hodim lopticku. Treba dodat ze aj ona bola zamerana len a len na tu lopticku. :lol: Ono ked so sebou Čakit nemame tak to postupne pochopi a aj sa zahra. Ale dlho mu trva kym sa s tym zmieri a uvedomi si ze zbytocne caka. :heh: Takze tak si s nasim vrhacoom Čakit nazivame, to su moje skusenosti. Ale nestazujem si, tento stav je super lebo sa pri nom absolutne spolahlivo vylieta a zabavi. A to je to o co nam ide. :yes:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Loptičky

Poslaťod Lindchen » Štv 05.05.2016 10:02

Jejda, ja mám podpis :aaa: .
Počuj, budeš mi písať promo texty na moje semináre :aaa: .

Čakitku nemusím kupovať, máme, ale nemám komu vrhať :plac: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Loptičky

Poslaťod Kulunuru » Štv 05.05.2016 10:24

Promo texty? To by si si dala. Ale nie :lol: Su len dve moznosti ako by to dopadlo: strasne alebo super. :heh:

Arisa aportovanie nezaujima? :oo: Alebo je to zdravotna zalezitost?
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Loptičky

Poslaťod Lindchen » Štv 05.05.2016 10:27

Zaujíma a rád :smile: . Ale môže len trošku, zo zdravotných dôvodov.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy