Hračky keď je pes sám

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Hračky keď je pes sám

Poslaťod Tomáš » Sob 18.01.2014 15:39

Dobrý prepáčte ak tu táto téma už niekde je ale potreboval by som poradiť nejakú hračku pri ktorej by sa pes zabavil keď je sam . Napríklad keď sú všetci v práci (škole) aby ho to trochu zabavilo a nenudil sa . Samozrejme vždy keď prídem ideme von pohráme sa a podobne ale aby sa proste nenudila . (Mám border kóliu.A áno viem že sa jej treba veľa venovať ale proste keď som v škole aby sa nenudila :smile: . )
Tomáš
Šteniatko
 
Príspevky: 75

Re: Hračky keď je pes sám

Poslaťod Archaniel » Štv 20.02.2014 17:57

Ahoj.kong classic s nejakou pastetou a zmraziť. Alebo trixie má labyrint loptičku na pamlsky a je ešte aj nejaká fľaša s lanom.

ťapkám
Archaniel
Nováčik
 
Príspevky: 25

Re: Hračky keď je pes sám

Poslaťod Margita » Štv 20.02.2014 20:14

len zase nemozme cakat ze dame psovi hracku a bude sa s nou sam zabavat 5hodin,hracky su super,len je dobre aj naucit psa oddychovat,
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Hračky keď je pes sám

Poslaťod moschino » Pia 21.02.2014 9:39

a pri mnohých týchto je uvedené, že nesmú sa psovi nechávať bez dozoru
plastové by som šteňaťu nedala, drevené už vôbec nie. Možno tak z tvrdej gumy - ten kong, gumené loptičky plniace...
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Hračky keď je pes sám

Poslaťod Renata » Pia 21.02.2014 11:02

a to uz preco? ja nejak navod na pouzitie hracky necitam, tak som si ani nevsimla, ze sa nesmu nechavat. ja som stenuchom nechavala drevo a drevene klaty aj ked prezubovali a hlavne nic nie je lepsia hracka ako nieco, z coho sa da narobit vela bordelu, napr. ako ten konar co si zvonku doniesli, pripadne smetny kos a este zabudnute casopisy a noviny, to je uplna parada :lol:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Hračky keď je pes sám

Poslaťod moschino » Pia 21.02.2014 11:13

lebo si môže ublížiť. drevené interaktívne hračky sa môžu štiepiť, môže sa mu to niekam zapichnúť...
(a okrem toho, drevená hračka, čo mám doma ma stála asi 30€, trochu by ma naštvalo, keby ju rozkúskuje :angel: )
plastová tiež, môžu sa kúsky štiepiť, zapichnúť... :nwm: za pár sekúnd, čo sa človek nepozerá, vie pes takúto hračku "načať", nechcem vedieť, čo by s ňou robil pár hodín sám doma
preto psovi, hlavne šteňaťu, doma bez dozoru len hračky, ktoré mu neublížia
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Hračky keď je pes sám

Poslaťod maira6 » Pia 21.02.2014 16:27

My máme tiež šteňa a okrem plyšáka sa rada hrá z plastovou uzavretou malou fľašou (podskakuje to, vie to stisnúť zubami, robí zvuk na parketách) a tiež som jej dala drevenú varešku, lebo drevené veci rada obhrýza, tak aby ju náhodou nenapadol nábytok. Zatiaľ všetko v pohode, nerozhryzla doma vôbec nič, dokonca si vie zobrať aj zabudnuté oblečenie z kresla, ale to si dá len do peliešku, keď je sama. Tak som zistila, že drahé hračky je zbytočne kupovať, aj keď ma to dosť lákalo na začiatku. :yes: Jedine ešte zvažujem niečo na podporu rozvoja - tie skrývacie hračky na pamlsky sa mi celkom páčia.
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721


Späť na Potreby pre psy