Plienky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Plienky ?

Poslaťod penelope2066 » Ned 17.05.2009 15:30

ja tiez pouzivam len tie z lekarne,konkretne Molimed od Hartmanu.tie su podla mna najlepsie
penelope2066
Snoopy
 
Príspevky: 112

Re: Plienky ?

Poslaťod sonča » Uto 19.05.2009 14:48

ja používam podložku zo zdravotníckych potrieb alebo detskú podložku z tesca, aj to je podložené igelitom, a lacnejšie ako zo zoodomu asi o polovicu. Mám to doma stále natiahnuté za televízorom, a havo tam chodí, keď má občas hnačku. Je to vynikajúce, lebo keď ho to raz za čas chytí, tak sa nevyšpiní v byte hocikde.
sonča
Nováčik
 
Príspevky: 45

Re: Plienky ?

Poslaťod nellynka08 » Štv 21.05.2009 15:11

energitc píše:
guccino píše:je to trošku iné, odspodu to má igelit , takže to nepresakuje na zem. Ja som používala podložky, ktoré som kupovala v zdravotníckych potrebách, je to presne to isté ako plienky z chováku. Dostať kúpiť rôzne rozmery a sú o niečo lacnejšie a kvalitnejšie.


presne tak v zdravotnickych potrebach si vyberiete ovela lacnejsie, mate viac moznosti a ja tam chodim radsej,je to jednoznacne lepsia kvalita, pouzivame to doma ked sme mali psa v narkoze,alebo starsieho kokerspaniela ktory si v noci obcas uz zo spanku cvrkol..a teraz to pouzivam pre civavu ako zachodik na doma, ked citi potrebu alebo ked nie som cez den dlhsie doma(skola a robota) tak vie ze tam moze ist..a na tom ma este noviny,kedze na tie bola naucena..a vacsinou vymienam hlavne noviny, obcas treba vsak aj plienky:)

som rada, že nie som jediná, ktorá naučila doma havinu cikať na jedno miesto, lebo som tu bola obvinená, že z nej robí mačku ak má doma kde cikať a uberám jej psovitosť.... tak neviem čo je lepšie, či ocikať pol bytu, ale ked ide na miesto, ktoré má na to určené
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)

http://www.maslicky.wbl.sk
nellynka08
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1192
Bydlisko: Šaľa

Re: Plienky ?

Poslaťod kaciatko » Str 22.07.2009 7:56

Ja som tiež svojho hafana učila na detské nepremokavé podložky je to super vec.
kaciatko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 55

Re: Plienky ?

Poslaťod kellee » Sob 02.01.2010 20:37

ja som si to tiez kupila ze ked nebudem doma aby tam cikal, ale vzdy ked niesom doma roztrha to :jop: nehrozi nechce tam proste ist a nacura si radsej na svoju deku kde spi nooo
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Plienky ?

Poslaťod mária » Str 13.01.2010 13:14

My máme doma pre šteniatko toaletný trenér od firmy sixfeet.sk aj plienky.Som veľmi spokojná,maličká(máme ju od dvoch mesiacov)sa sama naučila tam chodiť a v čase núdze tam chodí dodnes.Neviem,či tie plienky sú nasiaknuté nejakým pachom alebo čo,ale okamžite ako nám záchodík priviezli,prišla k nemu,očuchala plienku a vycikala sa tam.Plienka nesmrdí ani potom,plienka do seba moč vsiakne,proste ako pamperska.Bola to síce drahšia investícia,ale super. :winner: :winner: :winner:
mária
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59

Re: Plienky ?

Poslaťod Nelka09 » Sob 16.01.2010 15:31

Mám doma 5mes.šteniatko a naučila som ju chodiť cikať na plienku. Tiež si to neviem vynachvalit a ako bolo spominane v zdrav.potrebach je to o polovicu lacnejsie ako v pet shope. Je to super hlavne ked sme dlhsie v praci. Začinam mat však obavy ze uz je tak navyknuta, ze sa nebude pytat von...Ako ste postupovali vy? Mne sa totižto stava, ze sme vonku a ked sa vratime ide za 2 min. sa vycikat na plienku. Dufam ze sama pochopi, ze lepsie je to vonku :-)
Nelka09
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Most pri Bratislave

Re: Plienky ?

Poslaťod taky » Pon 18.01.2010 15:08

Máme doma 2 mesačné šteniatko, najskôr sme to skúšali s novinami, neúšpešne, malá sa ich bála. Tak sme kúpili plienky v zdravotníckych potrebách s fóliou naspodu, avšak tenké, tie hrubšie sa jej nepáčia. Tento týždeň som kúpila normálne detské plienky, ale tie sú o ničom. Keď tak, tie tenké sa osvedčili asi najviac, no nevieme ju naučiť chodiť na jedno miesto. Občas si spomenie, že kde treba chodiť a občas akoby naschvál nie... :nwm: A vonku sa len prechádzame, tam nechce cikať ani :kak: .
Obrázok
taky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 240
Bydlisko: Nitra

Re: Plienky ?

Poslaťod Nelka09 » Pon 18.01.2010 19:29

Neboj aj moja ked mala 2 mesiace to bolo 50 na 50. Aj mne to pripadalo ze to robi naschval :jupi: Ale este je malinka, ked bude mat 4-5 mesiacov uz ti bude chodit 100 perc. na plienocku. Vsetko chce svoj cas, ako som aj ja zistila :joint:
Nelka09
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Most pri Bratislave

Re: Plienky ?

Poslaťod nellynka08 » Pon 18.01.2010 20:06

taky ja som naučila na jedno miesto pomocou piškótiek, ale trvalo to asi tak dva týždne, predsa len malinké šteniatko ešte nechápe čo poriadne chceš... najprv sme mali obložený celý byt novinami a postupne sme zmenšovali až to prišlo k tomu, že bolo jedno miesto a už bola taká prefíkaná, že si len cvrkla na noviny a postavila sa ku skrinke s piškotami a čakala... :lol: a teraz už len vonku ciká
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)

http://www.maslicky.wbl.sk
nellynka08
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1192
Bydlisko: Šaľa

Re: Plienky ?

Poslaťod Monca » Štv 28.01.2010 17:32

my sme tiež používali pleinky....je to velmi dobrá vec :lol:
Síce sa občas netrafila ale aj tak to bolo o dost menej upratovania...no..len ako bola večšia,
z plienky si urobila hračku a rozkusala ju na 1 000 000 kúskov....
No už bola dost stará na to aby vydržala bez pocikania a naučili sme sa sa cikať von :smile:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Plienky ?

Poslaťod kellee » Štv 28.01.2010 19:52

no ja musim povedat ze u mna vsetky tie klasicke sposoby zlyhali plienky noviny handra a neviem co vsetko, maly hoci ma len tri mesiace uz vydrzi bez problemov 7 hodin bez cikania a kakania a pocka kludne kym prideme z prace, :jupi:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Plienky ?

Poslaťod mária » Ned 31.01.2010 18:31

Tak cez deň treba áno,aj keď sa mi to zdá vela hodín na také malé šteňa ale čo v noci?Ja idem s mojou von o 20hod a potom až ráno o 7hod,má 5 mesiacov a tak keď sa jej chce cikať,ide na záchod a nemusí zdržiavať.
mária
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59

Re: Plienky ?

Poslaťod kellee » Ned 31.01.2010 19:36

ja idem o pol deviatej a rano o piatej vydrzi mi nepyta sa ale spinka
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Plienky ?

Poslaťod mária » Pon 01.02.2010 12:17

Tak to áno,keď o piatej,my sme spachtoši :hi: :hi: :hi:
mária
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy