Hračky do vody

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Hračky do vody

Poslaťod wer » Uto 28.06.2016 8:13

Tak ked moj strati, co sa stava casto, kedze skace do vody a potom nic nevidi, tak len hodim kamienok a on ide za tym a najde.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 8:55

Ano... Tak funguje bezne, aj Hugo tak, ked nahodou stratil. Ale ked nevidi, tak uz to nefunguje... A video nebude, lebo chlap je sprosty, u poviem BEZO MNA to toc a jasne, ze aj so mnou :hmm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod hisham » Uto 28.06.2016 8:56

Offtopic:
pigie píše:chlap je sprosty

Yes! Yes!! :haha:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 8:57

Offtopic: No, nemoze byt dokonaly :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 9:13

Aspon nieco (ten plochy aport, kde ho vidi tam bohuzial nie je). Najlepsie je, ze na tom videu je take zrno, ze ten treti, posledny, kde mal ten plochy, tak ten v tej vode nemozem ani ja najst teraz :heh: Ale tak, ja som ho videla velmi dobre, preplaval cca 2 metre od neho a nevidel ho... Vedel, kde padol, plaval tam, keby bol mladsi, tak by kruzil a nasiel, teraz uz nevladze, nestraca cas :haha: ... Ale aj tak som rada, ze plava ako plava, lebo chodi teda o hodne horsie ako plava :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod clupko » Uto 28.06.2016 9:27

my vacsinou palice hadzeme, lebo sa obcas stane, ze to neuvidi a tak nechcem hodit nieco, co by mi bolo luto stratit, ked si pre to nemozem doplavat sama :lol:
ale fakt, ze to skor vyplyva z toho, ze palice nie je az tak vidiet + ked bol mladsi, niekedy nechcel ist do vody, teraz uz sa tam hadze. tak mi pride, ze ten majak by bol pre nas idealny, vdaka za tip a idem to kuknut :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: Hračky do vody

Poslaťod Barbor » Uto 28.06.2016 13:00

Ten maják neni rogz náhodou? Ja ho chcem tiez. A tie chuckit prdelky, plutvy whatever co trčí na hladine je super aj ked, moj idiot to občas nevie uchopiť poriadne
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 13:03

jj, je :yes: Ak sa nevie uchopit plutva, tak potom krokodyl je super na uchopenie :yes:
Offtopic: Rozmyslam, kedy som sa stala zavislakom na aporty... Naposledy pri poslednom scitani pred rokmi ich mal vyse 50 :angel: A stratil tak 3... vsetko za posledny rok... :ua: A Fry si vystaci s jednou malou loptickou. OK, ma sadu troch, ale staci mu jedna :haha: Ale niektore aporty mu fakt kradne, aj ked su skoro take velke ako on. Dnes odfotim Frya ako nesie Hugov najnovsi, od Buchti... Hajzlik maly, nasiel sposob, ako to napchat do huby, aj ked tam nie je snurka :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod clupko » Uto 28.06.2016 13:08

barbor, ak budes ten majak niekde objednavat, tak aj ja chcem :hi:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: Hračky do vody

Poslaťod Barbor » Uto 28.06.2016 13:09

Viem odkiaľ objednať len poštovné sa mi nemchce platiť ale pozrem jo?
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Hračky do vody

Poslaťod vavrena » Uto 28.06.2016 13:11

Maják Rogz som mala, ale Yasa mi ho prekusla vejpúl hneď na prvom kúpaní. Škoda, je to super hračka, a tak som sa jej tešila!
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 13:11

Aj ja si prosim :heh:
Hej, na hryzenie nie je urcena, prekusovanie zvladne v pohode, ale srotovnikov nie :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod clupko » Uto 28.06.2016 13:19

Offtopic: tak este nieco kebyze objedname? napriklad na labet.sk to maju za cca 10 eur, chceme 3 majaky, to je vyse 30 eur, a od 49 maju dopravu zdarma.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: Hračky do vody

Poslaťod Barbor » Uto 28.06.2016 13:25

Offtopic: ja by som to mala za 7 a ešte by mi aj dph vratili, budem jak bašternak :haha:

Ked si niečo ešte na labete vyberiete tak sa pridam, ja nič :smile:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 13:35

Aj ja chcem za 7 :lol: na labet nemaju vypredane?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy