Hračky do vody

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Hračky do vody

Poslaťod Barbor » Str 29.06.2016 15:50

super :smile: tak počkám do zajtra, či sa ešte niekto neprihlási k objednávke, lebo dnes to uz aj tak nevyexpeduju. Čiže potom by to prišlo asi skôr v pondelok ako piatok. Už ho chcem :heh:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Hračky do vody

Poslaťod zuzkabluzka » Str 29.06.2016 15:54

A fakt ten maják zoberie aj menší pes do papule? Lebo napr. môj má tendenciu chytať hračku za najhrubšiu časť a potom logá vodu. :lol: :pac:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Str 29.06.2016 15:57

Ak chyti za snurku, zvladne aj civava :heh: Moj pes sa na to hadze, aby to chytil za vrsok...

Margita, nas kruzok... Na tahanie pre dvoch fundlov ale primaly, to je fakt :heh: Ale ako poznam fundlov, ti by to zvladli, keby moc chceli :haha:
Obrázok
Obrázok
Naposledy upravil pigie dňa Str 29.06.2016 16:01, celkovo upravené 1
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod Barbor » Str 29.06.2016 15:59

jaj a linduške som zabudla odpovedať! menší rozmer nevidím, dokonca ani nepíšu ale na labet maju na vyber 22,5cm a 25cm a to už mi príde jedno či :nwm:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Hračky do vody

Poslaťod zuzkabluzka » Str 29.06.2016 15:59

Heh, v tom je problém. A on je potom schopný hračku/palicu naháňať dolu prúdom, čo nie je veľmi rozumné. :ach:

Sa mi stalo minule, po prvýkrát tento rok vo vode. Hodila som palicu, chvíľu stepoval na brehu a hľadal najlepší vstup do vody. Palica plávala dole prúdom. Kým sa dostal na úroveň, kde bola predtým palica, tá už bola ta-tam. A on sa potom po prúde vydal hľadať palicu, až som sa bála. A nakoniec sa objavil s nejakou mini, ktorú ktovie kde vyštráchal. :pac:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Str 29.06.2016 16:04

No, naozaj nie je ten rozber vhodny pre maleho psa, podla mna je to taka akuratna hracka konecne pre velkeho psa :ha:
Obrázok
Ale aj krpci sa s tym vyhraju. Fry to tiez chytal za snurku alebo za vrch, ale jeho tieto veci fascinuju viac na zemi ako vo vode :haha: Znama ma kavalierov a fundlov a aj kavalieri jej to aportuju.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod Buchťa » Str 29.06.2016 16:22

U nás bude určen pro Arpiho, takže doufám, že to zvládne :hi: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Hračky do vody

Poslaťod zuzkabluzka » Str 29.06.2016 16:57

Uff, ste ma navnadili :lol: , ale ja chcem ten menší. :plac:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Hračky do vody

Poslaťod janajka » Štv 30.06.2016 8:00

A vasim psom nevadi ked sa vody nalogaju? Lebo ked ja hodim daco vacsie tak im voda steka do hrdla a dusia sa nou. Ten majak by asi bol ten pripad. Pre mna lepsie tenka palica.



(Inak je pravda ze kazdy pes ma ine rad. Gaia napr. sa ide potrhat za loptou na snurke. A Bak ju vobec nechce. Ju uchopuje a nosi jak smradlave ponozky - ale to patri do temy aport)
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Hračky do vody

Poslaťod Vikiki22 » Štv 30.06.2016 16:04

Eliška mi stále vodu hltá, keď aportuje z vody. Vydáva vtedy kadejaké zvuky, pokašle si, ale nejak nevyzerá, že by jej to vadilo..
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Štv 30.06.2016 16:09

Ja to prave beriem ako vyhodu, ze pes sa aspon pri aportovani poriadne napije :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod merri » Štv 30.06.2016 16:59

Offtopic: Poznam jedincov, ktori sa nahlcu tolko, ze to maju potom problem v sebe udrzat a nasledne len stia a stia. :pac: A hlavne ked pri vode "nie je cas" sa vycikat, tak to v sebe drzia a nevypustaju priebezne. Takze vyhoda u normalneho psa, nevyhoda u magora. :heh:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Štv 30.06.2016 17:12

Offtopic: Ale prosim vas, stanie, to znamena, ze sa zmestilo a nie je to take hrozne... Vela toho je, az ked ju zacne grcat :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod ivana1 » Sob 02.07.2016 10:26

Barbor píše:ah, hej, vyratala som :yes: 8,50EUR by to vyšlo, kto teda ešte berie majáčik?
Barbor píše:super :smile: tak počkám do zajtra, či sa ešte niekto neprihlási k objednávke, lebo dnes to uz aj tak nevyexpeduju. Čiže potom by to prišlo asi skôr v pondelok ako piatok. Už ho chcem
Nemali by ste byť náhodou v Objednávkach? :hih: :hih: Mohlo sa nájsť viac ľudí :plac:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Hračky do vody

Poslaťod Moniak » Sob 02.07.2016 11:38

barbor inak peniazky ti stacia pri prevzati?
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy