Hračky do vody

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Hračky do vody

Poslaťod Lindchen » Uto 28.06.2016 4:48

Mali sme toto: http://hafshop.sk/pesek-chuck-it-small-oranzovy, ale moc sa to neujalo, neviem prečo, pritom to bolo príjemné do hubenky aj viditeľné :nwm: . Pozriem, či to doma ešte máme, príp. skúsim ešte a keď nie, dal by sa ten maják možno.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Hračky do vody

Poslaťod wer » Uto 28.06.2016 4:54

A take z takej latky? Mozno existuje aj cosi trojrozmerne (vies, ako to myslim), aby bolo lepsie vidno..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 4:54

ee, hento na vode lezi, nic co lezi , nie je tak viditelne ako to, co z vody priam trci. Ak mu vadil material, to je ine.
Ja som myslela toto
Obrázok
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 4:55

Neoprenove, lahke, trojrozmerne... Kym sa nenamocia, behaju po vode, lebo vietor ich odfukne a ked su tazke, zase su nacucane vodou a uz klesaju nizsie a nie su tak dobre viditelne. Pes ich v oblube nema. Pockat, najdem foto.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod wer » Uto 28.06.2016 4:56

Pax to mal rad prave... A to sme mali plochu kost.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 4:58

A bol to tenky neopren, alebo ta latka hrubsia z akej su napr. aj chuckitky?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 5:02

Som nasla majak ako hladam tu ani neviem co to je za tvar. Lindchen, to by arisiakovi fakt bolo privelke
Obrázok
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 5:04

Toto je dobre viditelne, ale ten tenky neopren. To je fakt kus od kusu. Akoze Hugo vyaportoval vsetko, ale preferencie rozhodne mal :D
Obrázok
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod kellee » Uto 28.06.2016 5:06

u nas sa najviac osvedcil klasicky dummy, pes ho miluje,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Hračky do vody

Poslaťod Lindchen » Uto 28.06.2016 5:06

No to je ozaj veľké. Škoda, že nevyrábajú menšie.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 5:09

U nas sa kedysi nosilo vsetko, na starobu uz tak dobre nevidi, napr. aj lopticky mu uz uplavali, lebo proste ich nevidel :ua: To som vedela, ze uz je zle, ked Hugovi uplavali 2 aporty po sebe, aj na ne kukal, aj ich nevidel. Preto aj tie vyraznejsie hracky, co je dobre mlademu psovi, starcovi uz fakt moze prist uplne neviditelne. Ja by som sla do tych chuckit prdeliek.
Obrázok

Idem objednat Fryovi :joint: Ten vodu neznasa, este netusi, ze ju raz bude milovat, hajzlik :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod wer » Uto 28.06.2016 5:37

Neviem, z coho su cakitky, to by asi okaslal, pax nie je aporter.. :joint: Neopren bol ale tenky, nic moc zivotnost, ale na prinasanie z vody ok. Co sa psovi lubi je ale siiiiilno individualne. :no: Ja tipujem, ze moj by ten majak do huby nevzal. :ha: Ale v podstate mi je to fuk, my ficime na paliciach. Obcas zoberiem normalne cviciace lopty, ktore plavaju.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 6:05

Bol by prvyyyy :aaa: neviem fakt co tych psov na nom rajcuje, ci tie pohyby vo vode, ci farba, ci vsetko dokopy, ale pon sa vybrali aj dvaja psi, ktorych sme vzdy museli prehovarat :heh: ako jasne, individualne to je, ale hladala som veci, co z vody trcia, lebo viem, ze to je pre psa naozaj ovela lepsie viditelne. A tym smerom by som hladala.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod wer » Uto 28.06.2016 6:12

Tak napr tenisak nevezme normalne do huby, co vacsina psov miluje... Hocco formy lopty nemusi. On vlastne ani palice nechce - len pri vode. :haha: A potom ju vie nosit este celu prechadzku. :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Uto 28.06.2016 7:07

Som chlapa dnes poverila, aby natocil rozdiel medzi aportami, ked trci a ked nie. Moj tie ploche na dlhu vzdialenost proste nevidi a uz nevladze ich hladat. Na kratku nema problem.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy