Feromónový obojok

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Feromónový obojok

Poslaťod zuzi17 » Uto 02.04.2013 23:09

Feromónový obojok napodobňuje feromóny, ktoré produkuje fena k upokojeniu svojich mláďat – šteniat. Upokojujúci levanduľová a rumančeková vôňa pomáha úplne odstrániť alebo zmierniť pocit strachu a nepokoja u psov. Psy rozpoznajú tieto feromóny po celý svoj ??život a ľahšie sa tak vyrovnávajú so stresom a strachom. Po nasadení sa z obojku uvoľňuje prášok s obsahom feromónov.

Poculi ste tom o nieco? Su to drogy pre psa alebo to moze byt pre neho prirodzene? Nema s tym niekto nejaku skusenost?
zuzi17
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 37

Re: Feromónový obojok

Poslaťod kives » Str 03.04.2013 5:20

ja poznám len takú obdobnú vec na odparovanie do zásuvky pre zníženie stresu u psov. ale či to funguje ...? :nwm:

btw, asi si v zlej téme
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Feromónový obojok

Poslaťod hriva » Str 03.04.2013 5:53

Kamoska mala tie feromony do zásuvky pre kocúra. Efekt nijaký.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Feromónový obojok

Poslaťod Priscilla » Str 03.04.2013 7:51

Ja som mala toto http://www.spokojenypes.cz/nervozita-de ... m?id=74117
Podľa mňa to nefunguje, resp. vôbec žiadny rozdiel v správaní Megči som si nevšimla. Ale krásne z toho voňala. :lol:
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Feromónový obojok

Poslaťod zuzi17 » Str 03.04.2013 11:34

Preco v zlej teme? Ked sa tu moze preberat neziaduce stekanie, trhanie nabytku a elektricke obojky, tak som si myslela, ze tu to bude namieste. Ved mna zaujimal nazor ludi, ktory maju co to docinenia s pouzitim ohladne vychovy. Kebyze sa tu pytam ci psika nereze alebo ci sa neroztrne, tak to dam do temy Potreby pre psy -> Obojky
Ospravedlnujem sa za nedorozumenie, kludne to vymazte (i ked ja by som to niekde na DF nechala aj pre inych s podobnym napadom na kupu ako je ten moj)

Ja som narazila na ten isty ako pise Priscilla, len na slovenskom e-shope. Tam nepisali, ze to je prirodne, ale len, ze to ma vonu harmanceka a levandule, ani ze "uklidněná reakce je zaručena "

Ked budem chciet prevonat psa, tak ho okupem a bude to lacnejsie ako 10 Eur :pac:
Dakujem baby za usetrene peniazky :smile:
zuzi17
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 37

Re: Feromónový obojok

Poslaťod Priscilla » Str 03.04.2013 12:34

No ja som predtým, ako som ho kúpila, trochu googlila a našla som pár recenzií, že niekomu pomohol, takže ťažko povedať, možno je to individuálne. Ale zas na Meghanu neúčikovali ani bylinky Phytovet, ani tabletky Zylkene, čo si množstvo ľudí tiež chválilo... :nwm:
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Feromónový obojok

Poslaťod kives » Štv 04.04.2013 10:25

quote="zuzi17"]Preco v zlej teme? ...


Offtopic: ja som to nemyslela nijako zle, len sa mi to skôr hodilo do "potreby pre psy"
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice


Späť na Potreby pre psy