Tagabiner®

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Tagabiner®

Poslaťod Haleth » Pon 18.03.2013 15:04

Obrázok
Nemáte niekto náhodou túto vecičku? Celkom by sa mi zišla, len ma trochu odradzuje tá cena a čítala som, že niektoré známky na to nesedia, len neviem, ktoré konkrétne.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Tagabiner®

Poslaťod zuzkabluzka » Pon 18.03.2013 16:50

Haleth, a aký je rozdiel medzi touto vecičkou a krúžkom na kľúče? :nwm:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Tagabiner®

Poslaťod Haleth » Pon 18.03.2013 16:57

Toto aj keď o to omylom pripevníš karabínu by sa nemalo ani náhodou rozpojiť. Môžeš to hocikedy odšróbovať a dať na iný obojok, trvá to sekundu a nepolámeš si o to všetky nechty (najmä kvôli tomuto to chcem). A niekde som čítala, že na tom majú menej štrngotať všetky lissetky atď. A v podstate by to malo byť nestratiteľné, ak pes nestratí rovno celý obojok.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Tagabiner®

Poslaťod zuzkabluzka » Pon 18.03.2013 17:20

Tiež som nad tým svojho času dumala, ale rozhodla som sa ušetriť. Daj potom review. :no:

A myslíš, že sa to dá od a zašroubovať len nechtami? :oo:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Tagabiner®

Poslaťod ivana1 » Pon 18.03.2013 17:24

Haleth píše: a nepolámeš si o to všetky nechty (najmä kvôli tomuto to chcem).
:smile: Offtopic: Skús miesto nechtov používať odsponkovač http://www.najkancelaria.sk/najkancelar ... dsponkovac je to lepšie :no:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Tagabiner®

Poslaťod Haleth » Uto 07.05.2013 20:43

Offtopic: Ivka pekný nápad :yes:

Ale Tagabiner už mám doma :lol: Ako odmenu, že mi pes zabehol skúšku som si ho kúpila. Uznávam, je to drahá vecička, ale fakt sa mi páči. Známka od mesta sedí, lissetka tiež aj identifikačná, takže všetko potrebné pri sebe a fakt sa nebojím, že by to pes stratil. Ale rozhodne neodporúčam ľuďom, ktorí neznášajú štrnganie.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Tagabiner®

Poslaťod merri » Uto 07.05.2013 21:20

A co ta sranda stoji, ked pises, ze nie je najlacnejsia? :oo:
Offtopic: Ja na tento ucel pouzivam uplne obycajnu malu zeleznu karabinu zo zeleziarstva. Takuto:
Obrázok
Mozem o to zapnut voditko, je pevna, nerozpoji sa. Prehodit na iny obojok trva tiez sekundu, takisto nahodit na to znamku. A stoji par desiatok centov. :lol:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Tagabiner®

Poslaťod Haleth » Uto 07.05.2013 21:26

Tuším 8,5O€ :aaa:
Offtopic: Karabínu som takú malú nenašla, aby sa mi vošla do tých dierok na známkach. A už vôbec nie šróbovaciu. Navyše by som mala problém s tým, že v rýchlosti by som zapínala vodítko práve o karabínu, ktorá by mohla povoliť (nie rozpadnúť sa, ale otvoriť sa). Presne takto som stratila lissetku na krúžku od kľúčov.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Tagabiner®

Poslaťod merri » Uto 07.05.2013 21:32

:rip:
Offtopic: Ja mam taku uplne malinku, aj ked znamky na to priamo nezmestim, tie mam na malom kruzku a ten na karabine, ale tym ze je taky maly, trafim sa skor na karabinu ako na kruzok. A je fakt pevna, nerozpojila sa mi ani raz - aj ked normalne voditko o nu nepripinam, len stopku obcas.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Tagabiner®

Poslaťod Jakis » Štv 19.09.2013 22:13

Ja tagabiner mam a je to super stoji to za tie prachy...radsej kupim raz ako keby som mala kupovat a vybavovat kazdy mesiac :jop:
a znamky sa mi zmestia na to vsetky..zatahuje sa to lahko mincou, nechty mam na to slabe :heh:
Jakis
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Tagabiner®

Poslaťod clupko » Pia 20.09.2013 9:05

tak tomuto nerozumiem :nwm: ja mam vsetky znamky na obycajnom klucovom kruzku a tej karabine, ako dala merri. cize ziadne lamanie nechtov, na ten kruzok ich navleciem raz, a potom uz len prehadzujem karabinu. o tu mozem aj voditko omylom zapnut a nerozpoji sa ani omylom :jop:
pozerala som aj tie karabiny red dingo, ale ta cena... a myslim ze ucel to splna rovnako. jediny rozdiel je, ze znamky visia asi o 2,5cm nizsie, lebo su aj na kruzku aj na karabine. v tom ale nevidim ziadny problem.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami


Späť na Potreby pre psy