Switch to full style
Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).
Odoslať odpoveď

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 10:02

Buchťa píše: jen prostě mají hračky k dispozici a pokuď se chtějí hrát, vezmou si ji z koše


:lol: :jop:
http://petrahhh.rajce.idnes.cz/Jezisek_v_lete/

wer to bere moooc sportovne:-)

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 10:09

Offtopic: ale potom sa buchta pyta, ako rozohrat boncu... :angel:
ci sport, ci nesport - ani zradlo by nemal mat pes neustale k dispozicii - rovnako straca zaujem a prestava si ho vazit. :no:

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 10:30

To je fakt, to jsem se ptala a prosila Wer o radu. Bonča se již občas přetahuje o dřívka s Brunčem = její světlé chvilky. Začlo to loni v létě. Jinak stále nemá o nic zájem, ani o hračky venku a nebo doma. Nikdy ani neměla a to ani v době v BA. Tam již asi nic nebudu řešit, je jí 6 let.
Žrádlo neměli, nemají a nikdy k dispozici po celý den mít nebudou (tedy, kromě Brontosaura :hi: ).

Bonča :
http://faldobonabofi.rajce.idnes.cz/Zaz ... 3.08.2013/

Arpi a Bruno :
http://faldobonabofi.rajce.idnes.cz/Val ... 5.05.2014/

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 12:28

Wer, tak to ak by dalsia varka mala byt len kvoli jednemu mojmu kusu - mne to vobec neponahla, takze kludne mi staci pockat, az sa nazbieraju aj ini. :yes:
A zatial tam este popozeram ine veci, aj nejaka dobra lopticka na snurke by sa hodila.

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 12:43

pockaaat, ja nerobim ziadne hromadne objednavky. :heh: to len zoberiem par veci pre kamaratov, tot vse. :no: kludne povedz, co by sa ti este hodilo. :no: nema vzdy uplne vsetko - vacsinou objednava podla poziadaviek.

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 13:14

ok ok, taak si prosim jeden ten piskaci ringovy + vyskusame aj jeden piskaci kozeny (http://www.dogtech.cz/kynologickepotreby/eshop/13-1-POTREBY-PRO-VYCVIK/445-3-PISKACI-PESKY/5/390-PISKAJICI-PESEK-Z-KUZE)
dakujeem! :yes:

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 14:02

Tie ringové, to je čo za povrch? Všetky tieto pískacie pešky majú v celom tele veľké pískatko? :lol:
Ktorý je najjemnejší do papule?

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 14:08

wer píše: ani zradlo by nemal mat pes neustale k dispozicii - rovnako straca zaujem a prestava si ho vazit


tak to ti taky nebudu fotit misky s granclema k dispozici po cely den:-))
hodnotu hracky, zradla preci nezvysuje jenom jeho nedostupnost.
teda aspon -nemela by :no:

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 14:10

Offtopic: no a ty zase sa stazujes, ze mas nezraveho psa... :jazyk: ano, ma to suvis. ked mas nieco neustale, tak si to nevazis. to je prirodzene.
aj ty, keby si sa kupala v peniazoch, tak ked ti niekto bude chciet platit, aby si nieco urobila, tak ho okasles, lebo ich mas aj tak dost, naco sa namahat? :no:
Naposledy upravil wer dňa Pia 30.05.2014 14:18, celkovo upravené 1

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 14:18

wer píše:Offtopic: no a ty zase sa stazujes, ze mas nezraveho psa... :jazyk: :no: ano, ma to suvis. ked mas nieco neustale, tak si to nevazis. to je prirodzene.


na ty grancle, co ma v misce a jsou bleeee na cvicaku velmi ochotne cvici:-) protoze - od me - maji uuuplne jinou hodnotu :jazyk:

Offtopic: a bohudik -nezravec uz se umravnil a zere... maso teda

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 14:30

Keby si wer náhodou išla niekedy po tých peskov...nezmestil by sa ešte jeden pre mna? :angel: :angel: :heh: alebo daj nejaku adresu kam mam ist si to kúpiť :heh:

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 14:35

neni adresa :lol: zoberiem. :yes:

zuzkabluzka, aj ty si prosis teda? ringo je taka latka pevna. a ano, piskatko je po celej dlzke.

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 14:35

Len neviem ci kožu alebo jutu :heh: alebo čo...poraď

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 14:39

wer, aj ja by som jedného poprosila, ak môžem, pískajúceho, ale neviem ktorého do jemnej papuľky... :nwm:
a nemal by sa moc šmýkať

Re: Pešek

Pia 30.05.2014 14:57

zuzkabluzka, kozeny nebude asi moc prijemny, to potom zvykne stvrdnut, ked je to mokre. ten ringo je asi najlepsi.

hrivush, neviem. :angel: ja mam ten ringo - inak ringovy material nemam rada na kusanie, ale na hrajkanie je idealny :ha:
Odoslať odpoveď