Pešek

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Pešek

Poslaťod Buchťa » Ned 27.04.2014 20:34

wer píše:buchti, pridala som poziadavku, uvidim, ci sa este podari vybavit s margitinym, alebo potom az v druhej varke. ale myslim na teba! :smile:


Wer, moc a moc děkuji :aplause: :poklona: . Nespěchá to, klidně budu až ve druhé várce :heh: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Pešek

Poslaťod wer » Ned 18.05.2014 19:57

tak pesky su uz u mna. pre obe - margit, aj buchtu. :smile:
ked to paxik zacul, musela som mu tiez zobrat jeden :heh: sa s tym vytesuje ako male decko :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pešek

Poslaťod Margita » Ned 18.05.2014 22:24

dakujem :smile: ako poriesime logistiku?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pešek

Poslaťod Buchťa » Ned 18.05.2014 22:29

Weruška, moc a moc děkovala. A kdy, kde a kolik :smile:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Pešek

Poslaťod wer » Pon 19.05.2014 9:26

ja byvam v lamaci teraz, margit, ty tam nepracujes?

buchta, vies sa stavit v praci u mna? alebo budes musiet ku mne na cvicak dojst.. :jazyk:

a cena je tam 6 €
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pešek

Poslaťod Margita » Pon 19.05.2014 15:23

uz nie som v lamaci, teraz najnovsie a uz tak nastalo idem do ruzinova :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pešek

Poslaťod lenli » Pon 19.05.2014 16:06

Tak dopravu cvicak(wer)-> Ruzinov by som vedela sprostredkovat :no:
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Pešek

Poslaťod Margita » Pon 19.05.2014 16:49

hej?lebo mne sa veru az do devinskej nechce trepat :hi: a nepracuje wer niekde v ruzinove?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pešek

Poslaťod wer » Pon 19.05.2014 17:48

pracujem. za pristavnym hned, oproti baumaxu na bajkalskej. ulica mlynske nivy 71 ;)
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pešek

Poslaťod Margita » Pon 19.05.2014 17:50

a dnes dokedy robis?ci uz mas po?a zajtra?tam by mi nohy neodpadli sa dopravit :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pešek

Poslaťod wer » Pon 19.05.2014 17:53

uz som na cvicaku aktualne :P normalne do pol piatej plus minus 2 hodky :D
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pešek

Poslaťod Buchťa » Štv 29.05.2014 22:31

Wer, moc a moc děkuji za pešky. Normálně jsem si pískala, jak jsem jela domú. Jsou super s perfektním zvukem. Drobcúm již byly předány, Brunovi časem odebrán :ach: (šňúrka mu připomíná vodítko, takže začla likvidace :au: ).
Ale na začátku hned pochopil, že je to na přetahování, takže mám opět svalovici. Velmi se mu to líbilo, jen mu ho nemohu nechávat. Arpík se mohl za zvukem zbláznit, chodil a pískal si a chtěl, abych mu ho házela. Trochu už přišel na to, že s tím pískacím se múžeme i přetahovat, takže mám štěstí, že mám dvě ruce :pac: (vlevo Arpi, vpravo Brunčo). Ještě že Bonča nemá o tyto věci zájem :smile: .

Offtopic: Asi byl na nás srandovní pohled - oblečena elegantně + sáčko (jen lodičky jsem vyměnila) a přetahuji se se psy :hi:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Pešek

Poslaťod merri » Štv 29.05.2014 23:38

Hii toto som si mala skor vsimnut. Ta druha varka sa kedy planuje? :angel: Taky piskaci pesek by sa Roxycke veelmi pacil, a snad konecne nieco co aj vydrzi. Skineez hracky su aj u nas top, ale zivotnost pocitatelna tak na minuty..
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Pešek

Poslaťod wer » Pia 30.05.2014 8:34

buchta, tak som rada, ze maju uspech. :smile:
inak by som im tie pesky urcite nenechavala. to ma sluzit na hru s tebou a nie na samozabavu :nie: ucis ich stracat o hracky zaujem...

merri, druha varka sa uz neplanovala, ale mozem ti zistit, ci este daky je, prip. ti objednam este.
este niekto...? :heh:
a co sa tyka zivotnosti - jedine margit mala smolu (hadam to bol len vadny kus :ach: ), ten moj drzi a to mam teda kus psa :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pešek

Poslaťod Buchťa » Pia 30.05.2014 9:16

Werulík, díky za "sprďunk" = vím, že je to dobře míněná rada. Nechci se obhajovat, jen prostě mají hračky k dispozici a pokuď se chtějí hrát, vezmou si ji z koše a už jsou u mě. Ať už házet pískací balónky a nebo se přetahovat s přetahovadly. Prostě v tu chvíli stratí o cokoliv jiné zájem = jde se hrát. A to stejné, jakmile tu hračku vezmu já do rukou a nebo kopnu do kopačáku. Arpi miluje házení, Brunčo pŕetahování, Bonča žrádlo a svatý pokoj :haha:

Wer, doufám, že nevyzněl múj příspěvek zle. Měla jsem blbou noc, tak je možné, že to špatně formuluji. Hračky mají drobci k dispozici odjakživa. Koš venku, další vevnitř. Když chtějí, hrají se spolu a nebo sami. Změna nastává, pokuď hračku vezmu do rukou já. I když se velmi rádi hrají spolu, tak hra se mnou je pro ně č.1. Třeba samostatné pískátko ze SpokPsa používám venku na přivoláváčku. Jakmile přijdou, následuje pamlsek. Doma je odměnou pískací balónek.
Naposledy upravil Buchťa dňa Pia 30.05.2014 10:04, celkovo upravené 1
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy