Klokanka na prensasanie psika

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Klokanka na prensasanie psika

Poslaťod Frankie » Pia 13.07.2012 7:40

Nevedel by mi prosim niekto poradit, kde by som mohla zohnat klolkanku na psika? Uz to niekolko dni hladam neuspesne na nete a nasla som iba taketo: http://www.rebeldog.sk/sk/katalog/11-ba ... -psa-kocka. Kedze nas maly mopslik ma problemy s meichou a nemoze moc chodit (takze ak niekam ideme vacsinou ho nosime), tak nam veterinarka odporucila klokanku, ale nie takyto tym, ale taku, co vyzera viac menej ako popruhy a nozicky ma psik volne vonku (nieco ako pre babatko), aby sme mohli sledovat ci si ich moc nevykrivuje a nekrci. Nemate niekto s niecim podobnym skusenosti? Ak sa to nahodou nevola klokanka, neviete niekto nahodou , pod akym inym nazvom by som to mohla hladat? Pozerala som uz aj v e-shopoch, ktore ponukaju aj rehabilitacne pomocky, ale nikde som to nemohla najst :(
Vopred velmi pekne dakujem...
Frankie
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Rovinka

Re: Klokanka na prensasanie psika

Poslaťod katkariinka » Pia 13.07.2012 7:51

Frankie, myslim, ze nieco take som v jednom kamennom obchode v Ziline, skus aj tie pochodit a popytat sa.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Klokanka na prensasanie psika

Poslaťod Frankie » Pia 13.07.2012 8:45

Dakujem za tip. Nepamatas si nahodou v akom obchode si to videla? Mozno budu mat kamenny obchod aj tu niekde v BA alebo okoli .....
Frankie
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Rovinka

Re: Klokanka na prensasanie psika

Poslaťod katkariinka » Pia 13.07.2012 11:34

bol to obchod Cherryangel, maju aj eshop a dokonca som tam nasla aj to, co som mala na mysli.
http://www.cherryangel.sk/index.php?id=717&page_id=9
Neviem, ci je to presne to, co si hladal, mne sa to zda byt strasne nepohodlne pre psika.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Klokanka na prensasanie psika

Poslaťod Frankie » Pia 13.07.2012 12:04

jj...nieco take, dakujem velmi pekne za tip, ukazeme veterinarke ci je to uplne ono a kupime:) no to mas pravdu, nevyzera to dvakrat pohodlne..ale ked sme sa veterinarky na to pytali, tak odporucila prave taku klokanku kde bude mat nozicky vonku, aby sa tam nemrvila , nekrcila nozky a bola narovnana...
Frankie
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Rovinka

Re: Klokanka na prensasanie psika

Poslaťod katkariinka » Pia 13.07.2012 12:47

Skuste prip. v auguste na vystave stanky pobehat, ci to tam nemaju.

Drzim palce, nech to malemu pomoze!
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Klokanka na prensasanie psika

Poslaťod Frankie » Pia 13.07.2012 14:00

Dakujeme velmi pekne :smile:
Frankie
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Rovinka


Späť na Potreby pre psy