Chladiaca podložka

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod moschino » Pon 30.05.2016 13:20

som potom zvedavá na recenziu :jop:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Nisus » Pon 30.05.2016 13:24

Podám info určite :smile: Len teda, Dado je taký, že kde ho položím, tam je a je spokojný (ovšem ale musí tam byť aj maminkaaa, lebo potom on je strašne sááám a hučíí :pac: :heh: ). Akože viem, kedy mu nie je pohodlne, takže to spoznám, ale ja už ho vidím, ako sa vyvalí na bok a bude spokojne chrápať :lol: Ale rozložím to aj šarpejom, tie by mohli byť fajn vzorka pre teba, oni sú také citlivejšie psíky :smile:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod kellee » Pon 30.05.2016 16:54

ja mam obojok chladiaci a spokojnost, alexko zle znasa teplo a toto dost pomaha
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Aris » Pon 30.05.2016 17:10

kellee, nehodíš sem prosím link aký presne máš? :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod kellee » Pon 30.05.2016 17:21

kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Chladiaca podložka

Poslaťod zuzkabluzka » Pon 30.05.2016 17:55

Kočky, používate tie chladiace obojky? Fungujú? Rozmýšľam nad tým na prechádzky v horúčavách. Nie sú už nejaké nové modely, ktoré by sa napr. nemuseli namáčať?
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Slausa » Pon 30.05.2016 21:04

Offtopic: Pamätám sa ako išli tieto chladiace rárohy na dračku na letnej výstave v NR, po hodine to mali vypredané
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Chladiaca podložka

Poslaťod moschino » Uto 31.05.2016 7:15

ja mám len ten namáčací :ua: a je dosť ťažký, keď je namočený, skôr si myslím, že tou váhou trpí krčná chrbtica ako tých chladom :prd:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod moschino » Uto 31.05.2016 7:21

tento mám aj ja, aj podložku tej istej značky. Je to ale dosť ťažké, keď je to plné vody
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod lucik » Uto 31.05.2016 8:51

myslím, že téma na chladiace podložky a iné veci je tu osobitne, ak teda chcete, presuňte, nechce sa mi to hľadať.
skúsenosť mám s chladiacimi podložkami, obojkami a tiež náramkami pre ľudí Aqua Coolkeeper - podložky fajn, len naozaj ťažké, keď sú nacucané, obojky super, tie mám veľmi rada, nevýhodou je u oboch tenká látka, ktorá sa mi na pár miestach prederavila a kúsky gelu (v suchom stave kryštáliky) mi z časti povypadávali (je to prešité, takže nevypadalo to komplet, len nejaká časť).. a myslím, že tá látka je proste najslabšia časť výrobkov, lebo opakované namočenie a vysušenie (prípadne aj pobyt na slnku a rôznych povrchoch) to proste zvetrá.. je to škoda. náramky na zápästia nenosím, lebo sa pod tým na pokožke kondenzuje vlhkosť a je mi to nepríjemné. chcem srsť :lol:

ešte mám doma aj tú chladiacu podložku gelovú, ktorá sa nenamáča, má fajn pevný povrch, ale na ležanie príjemný, chladí to po dotyku nejakých pár hodín, potom to treba nechať "nabiť" alebo šupnúť do chladničky.

a ešte mám aj chladiacu podložku s nejakými kryštálmi, tiež to fajn chladí nejaký čas, povrch má pevný, ale na ležanie je to možno trošku nepohodlne tvrdé a ten povrch je taký trošku blbý na čistenie, tá gelová sa mi páči viac.

no a ešte môj obľúbený Pet Shammy uterák, to vláčim celoročne všade, cez leto príjemne chladivý (mám ich niekoľko, častokrát som zaspávala so šemíkom na sebe) a celoročne superne savý, tomu proste neprestanem robiť reklamu nikdy, lebo používam to už roky a som viac než spokojná :jop:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Chladiaca podložka

Poslaťod lucik » Uto 31.05.2016 8:56

tak skopírujem z témy oblečkov aj sem:
skúsenosť mám s chladiacimi podložkami, obojkami a tiež náramkami pre ľudí Aqua Coolkeeper - podložky fajn, len naozaj ťažké, keď sú nacucané, obojky super, tie mám veľmi rada, nevýhodou je u oboch tenká látka, ktorá sa mi na pár miestach prederavila a kúsky gelu (v suchom stave kryštáliky) mi z časti povypadávali (je to prešité, takže nevypadalo to komplet, len nejaká časť).. a myslím, že tá látka je proste najslabšia časť výrobkov, lebo opakované namočenie a vysušenie (prípadne aj pobyt na slnku a rôznych povrchoch) to proste zvetrá.. je to škoda. náramky na zápästia nenosím, lebo sa pod tým na pokožke kondenzuje vlhkosť a je mi to nepríjemné. chcem srsť :lol:

ešte mám doma aj tú chladiacu podložku gelovú, ktorá sa nenamáča, má fajn pevný povrch, ale na ležanie príjemný, chladí to po dotyku nejakých pár hodín, potom to treba nechať "nabiť" alebo šupnúť do chladničky.

a ešte mám aj chladiacu podložku s nejakými kryštálmi, tiež to fajn chladí nejaký čas, povrch má pevný, ale na ležanie je to možno trošku nepohodlne tvrdé a ten povrch je taký trošku blbý na čistenie, tá gelová sa mi páči viac.

no a ešte môj obľúbený Pet Shammy uterák, to vláčim celoročne všade, cez leto príjemne chladivý (mám ich niekoľko, častokrát som zaspávala so šemíkom na sebe) a celoročne superne savý, tomu proste neprestanem robiť reklamu nikdy, lebo používam to už roky a som viac než spokojná :jop:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod moschino » Uto 31.05.2016 9:03

Offtopic: ja som mala ten uterák a nevyužívala som, som ho predala takmer úplne nepoužívaný
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Chladiaca podložka

Poslaťod Buchťa » Uto 31.05.2016 10:01

zuzkabluzka píše:Kočky, používate tie chladiace obojky? Fungujú? Rozmýšľam nad tým na prechádzky v horúčavách. Nie sú už nejaké nové modely, ktoré by sa napr. nemuseli namáčať?


Zuzi Blúzi, měla bych z toho obavy, kvúli chladu na páteř.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Chladiaca podložka

Poslaťod pigie » Uto 31.05.2016 10:07

Si nevyberiete, chlad na pater alebo zachladeny zaludok pri chlade odspodu. S tym mam bohate skusenosti zase ja s Hugom :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Chladiaca podložka

Poslaťod Buchťa » Uto 31.05.2016 10:17

pigie píše:Si nevyberiete, chlad na pater alebo zachladeny zaludok pri chlade odspodu. S tym mam bohate skusenosti zase ja s Hugom :joint:


Pigie, souhlasím.
Ano, je fakt, že s tím nemám zkušenosti, sama jsem o tom uvažovala. Jen pokuď obřík (a má srsti na rozdávání - mohl by dát srst ještě min. dvěma psúm, jak ji má abnormálně hustou :hmm: ), to zvládá, tak to neřeším. Ano, je mu teplo, a fest, ale sme schopni jít na oběd na procházku, ať už s koupáním a nebo jen tak.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy