Koterec pre psa

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Koterec pre psa

Poslaťod aNeMiC » Ned 03.01.2016 22:50

Offtopic: jeej tri moje príspevky za sebou :aaa:
Neexistuje niečo, čo zabráni mrznutiu vody v miskách? Každú hodinu chodím meniť. Psiská semtam vylejú takže tam majú pri miskách kĺzisko. Poprípade ma presmerujte na inú tému.
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Koterec pre psa

Poslaťod pigie » Ned 03.01.2016 22:54

Skus par kvapiek citrona... ujo tak kedysi daval psovi, ale neviem do kolkych stupnov to malo efekt.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Koterec pre psa

Poslaťod aNeMiC » Ned 03.01.2016 22:56

Ďakujeem :smile: vyskúšam ... už som zúfala z toho. Dnes som ten ľad s motykou rozbíjala lebo sa tam vrství pod miskami. U nás býva cez deň teraz tak -3 možno -5 v noci aj -10 -15
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Koterec pre psa

Poslaťod pigie » Ned 03.01.2016 23:13

Su aj misky s vyhrievanim, len teda cenovo inde a vacsina z nich je na elektricky kabel, co ja osobne nepovazujem za velmi bezpecne :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Koterec pre psa

Poslaťod aNeMiC » Ned 03.01.2016 23:31

Tak možno by nebolo až také zlé investovať ale ten kábel ani mne nepríde moc bezpečný teda, keď sa to týka hlavne vody :nwm:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Koterec pre psa

Poslaťod Elis » Ned 03.01.2016 23:51

existuji ruzne tech. moznosti -napr.
http://www.selko.cz/vhevn-podloka-k-nap ... 2418a.html
ale nemam - okousou mi kde :pac:

ale radim ti - nauc psy pit v urcitou pevnou dobu a na situace.
do krmeni davej vodu, po krmeni, po vychazkach at se napiji atd.
nepotrebuji v zime pit co hodinu, kdyz spi v kotcich.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Koterec pre psa

Poslaťod Aris » Pon 04.01.2016 7:44

Mne pes pije presne ako píše Elis. Dostane do kŕmenia, potom keď sa vyvenčí a ráno. Ani v lete nejak extra často nepije ( dostáva BARF) a v zime už vôbec. :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Koterec pre psa

Poslaťod Sunny » Pon 04.01.2016 11:08

Tiež v zime neriešim, misky som odložila, vodu dostávajú do žrádla ráno aj večer plus jak prídem z roboty majú vodu k dispozícii až do večera kým idú do koterca zas.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Koterec pre psa

Poslaťod aNeMiC » Pon 04.01.2016 17:32

Ja im dávam aj do jedla vodu, ale tak tú nechajú. Zjedia len tú pevnú stravu a vodu nechajú :nwm: podľa mňa je tak pravdepodobnosť že sa nejakej nalogali ale aj tak mám pocit, že je to málo. Asi ich obe budem musieť naučiť piť nasilu na povel, lebo keď im vodu ponúkam napr pred venčením (teraz nehovorím o zime) tak nechcú a cez prechádzky pijú z mlák a ja potom vyzerám, že im nedávam piť :heh: Ako by ste to učili vy? Mne hneď napadol kliker, ale tak neviem či je to až tak dobrý nápad, lebo pes si sám rozumie najviac a on si musí povedať kedy už nechce a nie aby som ho znásilňovali nech pije.
Elis, ako ich naučiť piť v určitú dobu a v situáciach? máš nejaký tip? príde mi to ako najlepšia možnosť, ale neviem ako na to

Len tak mimochodom, pri krpani by vyhrievacia podložka reálna bola ale pri Carmen vôôbec. Ona si pomaly zje svoju búdu. Sa nedávno dostala až k polystyrénu a aj ten vytiahla tak, že bolo vidieť už druhý obklad. A to ten polystyrén má asi tak 20cm :au: sme to museli vymieňať... a o zjedení závetria v búde ani už nehovorím, meníme každý rok ... a to sa tomu psovi nič nechce keď sme vonku a zdá sa, že už je dosť vybitý
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Koterec pre psa

Poslaťod Elis » Pon 04.01.2016 17:47

aNeMiC píše:Elis, ako ich naučiť piť v určitú dobu a v situáciach? máš nejaký tip?


prijdou z vycházky nabidnes piti. nechteji. zavres je. jdes podruhe z vycházky nabidnes piti atd.
jinde a jindy mit vodu nebudou.
však oni nejsou uplne pitomi :ha:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Koterec pre psa

Poslaťod aNeMiC » Pon 04.01.2016 18:07

ok, skúsim :yes: hádam to pochopia :ach: počkať, nie je to niečo ako s jedením? že "teraz máš čas jesť, jedz kým môžes lebo ti to vezmem?"
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Koterec pre psa

Poslaťod iDzavo » Uto 21.06.2016 18:07

Dobryy chcem vas poprosiť o radu. Moj 6 mesačný psík dobrovoľne nechce ist do voliéry hlavne na noc, alebo občas cez den, ked babka s tetou idu na záhradu a pracujú takze psík ich otravuje a oni nemajú psov radi, ale o to nejde. Vždy ked prídeme z výletu, je dobehana, úplne na nej vidim ze by odpadla hádam :D ale ani za nic tam nechce ist dobrovoľne. Občas ju nalakam na mlieko alebo jogurt, aj to ho zoberie a práši von. Voliéru ma 6m2, ma tam peknú budu a hlavne chládok, fakt krasne som jej to tam spravil. Pretože ked aj mamina ju bude púšťať alebo zatvárať nechcem aby sa s ňou naháňala pol hodiny ako blbá ...Nejaké rady ? :/ Ďakujem moc.
iDzavo
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Koterec pre psa

Poslaťod wer » Uto 21.06.2016 18:30

Ked mas cas, sedavaj tam, prip. si tam ustel par dni.. :angel: Pes to neberie za svoje. Moj pes tiez isty cas byval v kotci a obrovsky problem. Kdezto doma v byte, v klietke, v aute - aj sam ziaden problem.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Koterec pre psa

Poslaťod iDzavo » Uto 21.06.2016 19:28

Hm ja som chcel tam aj spávať občas v noci, občas aj cez den si ľahnem tam tiez len sa bojím ze jej potom bude smutno a bude zavýjat za mnou ci nie? :D kedže je to Husky. Ale ďakujem za radu skúsim:)
iDzavo
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Koterec pre psa

Poslaťod Aris » Uto 21.06.2016 19:35

Kde dostáva zrat? Môj svoj koterca úplne miluje, je to jeho miesto kde mu každý dá pokoj a koľkokrát tam ide aj sám aj keď može byt s nami na dvore.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy