automat na granule

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

automat na granule

Poslaťod adri » Pon 30.01.2012 22:19

neviete, kde sa da kupit taky "automat" na granule, alebo ako to nazvat, skratka taky pristroj s packou, ktoru ked pes stlaci, vypadne par granuliek? videla som taku v seriali o rexovi a desne sa mi to pacilo. Bola to taka priesvitna umelohmotna nadoba s pakou tvaru kosti a ked ju pes stlacil smerom dole, vypadli granule...hovadina, ale mila :)
adri
adri
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: automat na granule

Poslaťod Asgrand Anteaus » Pon 30.01.2012 22:41

pogúgluj ešte pod názvom niečoho z tohto:

http://www.zemedelske-potreby.cz/pro-psy/krmitka.php
Asgrand Anteaus z Abattelu (Cevelob) *19.8.2010 "14.10.2013
Asgrand Anteaus
Junior
 
Príspevky: 402
Bydlisko: ...Enjoy

Re: automat na granule

Poslaťod adri » Uto 31.01.2012 8:27

mam na mysli nieco takeho: http://www.hundespiele.com/hundespielze ... utomat.php
Problem je, ze u nas (a v cesku) neviem najst nic taketo "interaktivne", ze si to packou sam naporcuje. automatiku nechcem, ide mi o ten samoovladaci efekt.
Naposledy upravil adri dňa Uto 31.01.2012 13:49, celkovo upravené 1
adri
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: automat na granule

Poslaťod Asgrand Anteaus » Uto 31.01.2012 10:56

Skús niekoho pracujuceho v Reichu osloviť. INHO, pri váhe 2kg by to môj Asgrand zmačkol len raz... :no:
Asgrand Anteaus z Abattelu (Cevelob) *19.8.2010 "14.10.2013
Asgrand Anteaus
Junior
 
Príspevky: 402
Bydlisko: ...Enjoy

Re: automat na granule

Poslaťod adri » Uto 31.01.2012 18:10

ad hmotnost: nasa xia ma uz skoro 30kg, ale ked to nezdemoloval rexr v telke, tak snad to vydrzi :smile:
ad rakusaci: prave toto je posledna moznost, preto sa pytam, ci niekto netusi, kde sa to da zohnat u nas - tu som vsade videla len automaticke davkovace.
adri
adri
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: automat na granule

Poslaťod Asgrand Anteaus » Uto 31.01.2012 18:18

adri,
spominany seriál má k nakrucaniu seriálu psov pár exceláns... :no: ...tiež ide o strihovu sekvenciu a nepochybujem o tom, že davkovač bol pevne fixovaný po podlahu.
V príspevku som Ti dal odkaz na prístroje, ktoré budu asi prevadzkovo trvacnejšie...mám pocit z fotiek, že psík dávku spušťa tlamou/ňufakom...pre veľke plemena mi to príde ako nevyhodene prachy.
PVC hračka je tak na max dva dni, uznaj... :no:
Asgrand Anteaus z Abattelu (Cevelob) *19.8.2010 "14.10.2013
Asgrand Anteaus
Junior
 
Príspevky: 402
Bydlisko: ...Enjoy

Re: automat na granule

Poslaťod adri » Uto 31.01.2012 18:39

jasneeeeee, to je mi uplne jasne....mne sa paci ta finta, ze labkou si naporcuje par granuliek (ktore moj pes nezerie, frci na mase), nejde mi o to davkovanie ako take, skor o zabavku. hlavne ma zaujimalo, kolko to tak moze stat u nas, tych 56eur, co chcu v At a DE by som za to ani omylom nedala (umelohmotna nadoba a paka s pruzinou, no sorry :oo: ).
ale je mi divne, ze to nechcu majitelia bytovych psov, tam je kazda zabavka dobra :smile:. skratka ma to prekvapilo, ze takato vec na trhu u nas nie je (a kopec inych, podla mojho nazoru este zbytocnejsich veci, je tu dost)...nie ze by som bez toho nevydrzala (asi nieco na pricipe pakoveho davkovania dam vyrobit manzelovi), ale prislo mi to mile....
Offtopic: prve diely rexa boli ok, ale ked vidim v 9.serii, jak policajt prehlasi: "Rex asi myslel, ze by sme mali zajst tamatam a mozno tam najdeme sestru potencionalneho vraha " :aaa: ...no idem do kolien
adri
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: automat na granule

Poslaťod Asgrand Anteaus » Uto 31.01.2012 19:00

adri píše:ale je mi divne, ze to nechcu majitelia bytovych psov, tam je kazda zabavka dobra :smile:. skratka ma to prekvapilo, ze takato vec na trhu u nas nie je (a kopec inych, podla mojho nazoru este zbytocnejsich veci, je tu dost)...nie ze by som bez toho nevydrzala


Risknem to...prejdi si vlákna na tomto fóre u plemien, kde telesna váha psa je do 15kg a pochopíš, že su pohnútky totálne nezdrave... :no:
Psa nechaj psom, nie teplokrvnou hračkou pre vyššieho v hierarcii života... :no:

(ja sypem BOSCH granule na týždeň na vedlajši pelech a Asgrand si vezme toľko, koľko uzna na daný deň... :yes:
Asgrand Anteaus z Abattelu (Cevelob) *19.8.2010 "14.10.2013
Asgrand Anteaus
Junior
 
Príspevky: 402
Bydlisko: ...Enjoy

Re: automat na granule

Poslaťod Mitchie » Str 08.02.2012 18:17

Určite by som si to dala "vygoogliť".Ale no...pochybujem žeby si niečo takéto našla na slovensku,
v "obchodoch pre psov" (zabudla som ako sa to volá) som nič takéto nikdy nevidela.
Mitchie
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2

Re: automat na granule

Poslaťod adri » Str 08.02.2012 18:48

mna picne, jasne ze som najskor hodinku googlila, nez som napisala sem! ale kedze som nic nenasla :hi:, napadlo ma sa spytat, mozno to niekto niekde videl...ale ako vidim, nevidel a asi ani nebudem dufat .... no nevadi, budu ine zabavky.
adri
adri
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: automat na granule

Poslaťod AgiKokre » Pia 10.02.2012 7:56

celkom sa mi to zapáčilo a pre toho našeho pažraveho hafana by to bolo super ale nikde som to okrem nemeckých stranok nenašla tak na našom sa už začalo pracovat doma a vyzerá to dost nádejne ked to bude hotové prihodím aj foto


áááááá tak už je hotovýý len náš je tak že musí potiahnut a potom vypadne Obrázok
Obrázok
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: automat na granule

Poslaťod adri » Štv 03.05.2012 12:04

no Michala - parádička! a ako - baví to hafana?
adri
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: automat na granule

Poslaťod AgiKokre » Sob 08.09.2012 12:58

no jasné dodnes to máme :lol: stále funguje :jop:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza


Späť na Potreby pre psy