Interaktívne hračky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod Margita » Pia 30.12.2011 22:21

ja som to kupila dnes v kiku tie pohariky,a hovorim si ze 5,50€ aj keby to nepochopil,to ma nezruinuje :lol: a moj dochodca to pochopil,normalne mu doslo co s tym ma robit a este ho to aj bavilo :smile:
ale najprv som mu ukazalo ze pod tym nieco je,tak zacal s packami do toho hrabat a olizovat to ,az sa mu podarilo jedno prevrhnut tak takym istym sposobom siel aj na dalsie,tak poprevrhaval vsetky,tak som mu to poskladala este raz ,tak zase a potom aj zubami skusal,nadvihol jedno,a potom aj ten "poharik"si otacal opatrne ci v nom nieco nie je,tak zacal tu dosku ocmuchavat,a kedze uz prisiel na riesenie ,tak ostatne to uz hned zubami nadvihovaval a prevracal,super :jop: som necakala ze to tak rychlo pochopi,a hlavne ze ho to vobec bude bavit kedze to nepiska :heh: a este tam maju v kiku taky iny druh ze sa to posuva ,myslim ze to je jednoduchsie,tam staci ak raz zahrabne packou a hned to posunie
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod usagi » Uto 03.01.2012 0:33

ja som mu v kiku kupila obe varianty :yes:
Ale teda mozem povedat ze keby som za to vycalovala tolke prachy ako pytaju na nete - asi by ma to mierne zralo.To s tymi drevenymi kolikmi prebiehalo asi takto : "aha Charlie co to tu mas,kuk najdi mlsku "(to uz ked pocuje vie ze ma hladat jedlo :joint: ) Krpaty potom capol labou - nic.Venoval drevenej tacke zamysleny pohlad (asi dvoj sekundovy) a pod ho suverene dvihat koliky papulou a pekne vsetko vyjedat :pac: Cumeli sme ako vyorane mysky,ze to kedy trenoval :heh: Samozrejme o ziadnej praci mozgu nemoze byt ani reci,kedze sa veru moc nepotrapil a teraz to uz je rutinka.No a to druhe s posuvnymi kruhmi netrvalo ani tolko :angel:
Takze ostavam verna doma vyrobenym hrackam,tam mi aspon nevadi ze jej rozlusknutie prebehne v priebehu sekundy :aaa:
Keby tak chcel byt aj taky poslusny,aky je prespekulovany :pusa:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod moschino » Str 04.01.2012 1:03

:lol:
My máme najnovšie Kong, ten čo sa plnení pastou, aj keď teda moc pohnúť mozgom pri nej netreba, pastu zvnútra vyžere za chvíľu... Tak sľubovala som si od toh niečo viac, ale nevadí. Keď Kong umyjem a nechám sušiť na umyvadle, dokáže pod ním stáť a kukať naň ako na svätý obrázok poriadne dlho :pac:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod lucik » Str 04.01.2012 11:20

my sme mali ten Twist n´Treat, niekde sme to vyhrali.. nacpala som tam nejaké granulky, 15 minút som o beauceronke nevedela a potom mi priniesla rozhryzenú hračku, že dobré to bolo :ach:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod AgiKokre » Pia 10.02.2012 10:33

mi máme tú loptu ta sa nám moc páči a teraz robievame to stými pohármi to nás tiež začalo bavit a chcem kúpit to s kiku už som to chcela minulí rok ale nevedela som či sa stým vobec bude vediet hrat ale tak vyskúšame
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod Margita » Ned 19.02.2012 11:49

lucik píše:my sme mali ten Twist n´Treat, niekde sme to vyhrali.. nacpala som tam nejaké granulky, 15 minút som o beauceronke nevedela a potom mi priniesla rozhryzenú hračku, že dobré to bolo :ach:

:heh: :heh: tu mame aj my a pekne si to kotula :smile: co som bola prekvapena ze ho to bavilo ,lebo on ma najradsej take co sa da lahko vykuchat :lol: chcela som tuto hracku pozicat jeho kamoske labradorke a prave tohoto sa obavam,
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod Niqi & Kora » Ned 19.02.2012 13:50

my mame Kong aj tu lopticku z kt vypadavaju mnamky. Kong dakde skryla a neviem ho nikde najst :pac: ..ale ta lopticka ju po case prestala bavit. Som videla aj take skladacky pre psov- drevene sufliky ktore musi otvorit a posuvat s nosom aby sa pes dostal k odmene..chcela som to kupit, ale mam taky pocit, ze by to pre nu bola len jednorazova hra. No ale pekne ta hra vyzera..aj cena je pekna :ha:

:lol: ak budem mat deti takto bude vyzerat moj mrazak
Obrázok
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod moschino » Uto 03.04.2012 1:03

že by ju to prestalo baviť? alebo preto, že by tie šuplíky rozkúskovala? :lol:

Teraz má tú šuplíkovú aj Margita. My máme od nej požičané tie drevené z Kiku. Ono je tuším aj niekde písané, že používať tie hračky len pod dozorom (hlavne asi tie drevené by pošli príliš rýchlo :lol: ). Máme ich odložené a dostávala ich len pod dozorom ( keď sa učím a on sa práve vtedy strašne nudí, tak mu ich dám a jedným okom kukám :angel: ). Akurát také, čo nedokáže zničiť má voľne. Teda loptičku Monstera (akurát mi ju stále nosí, aby som ju plnila :ach: aj 5x za sebou, vždy keď z nej tie mlsky povyťahuje :ach: potom niekedy musí loptička "záhadne" na nejaký čas zmiznúť, lebo niekedy dokáže byť naozaj vytrvalý :pac: :lol: )

Teraz máme ďalšie dve (už si začínam pomaly uvedomovať, že to s tými interaktívnymi hračkami preháňam :hi: ale nevedela som sa rozhodnúť ktorú, tak radšej obe :angel: ). Bude to mať k narodeninám, tak som zvedavá, ako ho budú baviť :aaa:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod Margita » Uto 03.04.2012 7:34

ktore nove ma? :smile:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod moschino » Uto 03.04.2012 14:49

Vďaka Sanderjke máme túto http://www.psihratky.cz/hracky-pro-psy/eshop/4-1-HRACKY/54-2-INTERAKTIVNI/5/626-Rip-and-Tug-S
A vďaka Ivanke túto http://www.spokojenypes.cz/inteligentni-hry-pro-psy/dog-activity-snack-spinner-kaca-na-pamlsky-14-cm?id=56307

Chcela som mu ich dať až keď bude tie narodeniny mať, ale nejako sa mi nechcelo čakať :hi: , tak Rip and Tug už vyskúšal
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod moschino » Sob 12.05.2012 0:04

Vyrobila som také video s Interaktívnymi hračkami pre psy, čo máme odskúšané http://www.youtube.com/watch?v=A4fqeqWnl08&feature=youtu.be
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod alekan » Sob 12.05.2012 20:57

Moschino - perfektné video a úžasná pomoc pre nás začínajúcich psičkárov. Ešte keby si tak dala linky, kde sa dajú tvoje top 3 hračky kúpiť bola by to dokonalosť sama :lol:
alekan
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 487

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod moschino » Sob 12.05.2012 21:49

To ma vôbec nenapadlo :pac: :hi:
Tak tu su:
1. fľaša Tug a Jug - ja som kúpila normálne v pet shope, ale má ju aj Sandrejka v Psíčkarni http://www.psickaren.sk/index.php?produktID=802&kategoriaID=4
2. Rip and Tug http://www.psihratky.cz/hracky-pro-psy/eshop/0/3/5/626-Rip-and-Tug-S
3. Monstera na výstave, nikde inde som ho ešte nevidela :nwm:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod alekan » Ned 13.05.2012 22:12

Moschino- veľká vďaka :jupi: .
alekan
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 487

Re: Interaktívne hračky

Poslaťod zuzkabluzka » Pia 15.06.2012 19:57

Aktuálne naša najobľúbenejšia interaktívna hračka je Kong Wobbler. Viac-menej to má na také motivujúcejšie kŕmenie, lebo misku nepovažuje za zaujímavú.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy