Obojky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Obojky

Poslaťod straka17 » Ned 08.06.2014 19:55

Myslím, že Madnesska skôr chce vyriešiť primárne to, aby pes nemal krk odretý do krvi a neťahanie rieši popri tom :smile:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Obojky

Poslaťod Madnesska » Ned 08.06.2014 20:32

presne tak ako píše straka... ja mu potrebujem zahojiť ten krk pretože ho ma v dezolatnom stave... používali sme na neho polosťahovaciu dvojradovú retiazku... ale mne príde že ten pes necíti bolesť... on si rozťal minule labu na pol a veselo behal po luke a zanechaval krvave stopy... takže fakt neviem.... ale momentálne ma trápi hlavne to aby sa mu to zahojilo lebo niekto si už môže myslieť že ho aj týrame :ua:

paradoxne na postroji a s krátkym vodítkom netahá ... ale väčšinou ho venčí mama a tá používa flexi a sťahovák a to je horor... ale pre nu je bohužiaľ pohodlnejšie mu dať na krk retiazku a zobrať na flexi ako navliekať ho do postroju :pac:

ale ide mi o ten hrubý obojok tak ak ste taký niekde videli sem sním...
Madnesska
Snoopy
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Veľký Krtíš

Re: Obojky

Poslaťod Ajlin27 » Str 11.06.2014 21:59

Skús pozrieť tu:www.mihor.sk
celkom slušný výber , aj ja som z tade objednala :smile:
Ajlin27
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Bratislava

Re: Obojky

Poslaťod Madnesska » Štv 12.06.2014 21:10

ďakujem! celkom sa mi pozdávajú !!! asi vyberieme :aplause:
Madnesska
Snoopy
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Veľký Krtíš

Re: Obojky

Poslaťod Crossa » Štv 12.06.2014 21:17

Madnesska píše:ďakujem! celkom sa mi pozdávajú !!! asi vyberieme :aplause:

ja som objednávala z http://obojkybb.webs.com/
Crossa
Junior
 
Príspevky: 354

Re: Obojky

Poslaťod Madnesska » Pia 13.06.2014 8:25

Nika, tie sú síce pekné ale ja potrebujem hrubý aspoň 5 cm aby som mu nedrala krk, aspoň za čas kým sa nezahojí
Madnesska
Snoopy
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Veľký Krtíš

Re: Obojky

Poslaťod Margita » Pia 13.06.2014 11:43

"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Obojky

Poslaťod goodie » Ned 15.06.2014 15:00

Ahojte,
potrebujem poradiť,kde v Bratislave a a okolí je kamenná predajňa s obojkami Rogz alebo Matis-Pet. Rada by som išla a odskúšala psom osobne. Díky :lol:
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: Obojky

Poslaťod Margita » Ned 15.06.2014 22:42

distributor rogz veci je vetis,a ten ma kamennu predajnu v biskupiciach nedaleko kauflandu,su tam aj potreby pre kone,osobne som tam este nebola,len som videla vonku tabulu ze vetis,tak predpokladam,ze budu mat aj rogz veci
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Obojky

Poslaťod goodie » Pon 16.06.2014 6:17

Margita,díky,pôjdem pozrieť :jop:
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: Obojky

Poslaťod Margita » Pon 16.06.2014 8:12

je to v tej ulicke,ked pojdes od ruzinovskeho cintorina a pred sebou mas benzinku tak sa das do prava a tam kusok,pri vstupe su aj take sochy koni volajake plastikove :lol: potom daj vediet co tam maju,mam to kusok od domu a este om tam nebola :angel:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Obojky

Poslaťod goodie » Uto 29.07.2014 21:31

tak sa ozývam, že som bola vo Vetise na ul. Svornosti,obojky ROGZ tam mali,ale žial len v bielej farbe,čo sa mi absolutne nehodí,ale objavila som aj obojky zn. Karlie a Matis. Pani však bola ochotná,že mi zavolá do centrálneho skladu a dá vedieť,tak sa jej ozvem :no:
podľa mňa tam majú obmedzený výber,ale možno si niekto vyberie...
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: Obojky

Poslaťod Aris » Štv 14.05.2015 10:22

Ahojte, nemáte niekto skúsenosť s obojokom čo je podšitý neoprénom? Rozmýšľam nad Hurttou, ale neparí sa pod tým pes?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Obojky

Poslaťod lenli » Štv 14.05.2015 10:42

My sme mali hurttu a kebyze nepraskne ta plastova pracka tak mame doteraz. Nemam pocit, ze by sa pod tym paril. Teraz mame 4dox podsity suede leather - pocitovo ma menej znicenu srst, ale ked sa to namoci tak sa dlho schne, ten neopren bol v tomto lepsi.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Obojky

Poslaťod hruska » Štv 14.05.2015 14:18

Ja mam neoprenovu hurttu na foxu dost dlho a drzi, akurat trocha vybledla farba. Ale inak super, nepari sa vobec.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy