Switch to full style
Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).
Odoslať odpoveď

Re: Vybava

Uto 07.03.2017 12:05

Ako vystavovatel americanov ti mozem povedat, ze rozkladacia prepravka ti bude na dve veci. Koker nie je plemeno co sa pred vystavovanim moze volne len tak prechadzat a zbierat na seba spinu. Tak isto v aute sa volne valat po sedadlach a cuckat si upravenu srst. Kup si pevnu prepravku kde ju das doma ked ju upravis a az na vystave vyberies. Pocas vystavy ked davam psov cikat su vzdy vygumickovani. Potom je super mat trimovaci stol na kolieskach aby si si vedela klietku dotiahnut kam potrebujes a hlavne mala kde na vystave psa upravit.

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Ned 11.06.2017 17:54

Zdravím, budúci mesiac si domov prinesiem kríženku retrievera a zháňam klietku, ktorá jej bude slúžiť rovno ako peliešok :) Nemám v pláne ju tam zatvárať, bude to "jej miesto"
Máte nejaké odporúčania na eshopy kde by som vedela zohnať klietku pre cca 25 kg psa za rozumnú cenu?
Ďakujem.

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Ned 11.06.2017 19:02

asi najlacnejsie su na zoohite
http://www.zoohit.sk/shop/psi/prepravky ... auta/klece
ja mam odtial a sluzi uz niekolko rokov,ako pelech splna ucel

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Ned 11.06.2017 20:04

odtiaľ som pozerala ale nikto z mojich známych odtiaľ ešte nekupoval tak som nemala recenzie. Takže od vás :jop: ? :)

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Štv 03.08.2017 19:31

Ahojte. Hľadám vhodnú alternatívu "klietky". Chcem ju používať v aute a zároveň v nej chcem mať sučku v práci. Aká je najvhodnejšia? Látková, plastová alebo kovová?

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Štv 03.08.2017 19:50

Kazdy povie nieco ine :heh: Aky pes?

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Štv 03.08.2017 20:04

wer píše:Kazdy povie nieco ine :heh: Aky pes?

Pýtala som sa už veľa ľudí a stále sa neviem rozhodnúť. Preto hľadám nejaké argumenty pre a proti jednotlivým typom. Je to amstaff. Momentálne ešte len 8 týždňové šteniatko ale chcem už riešenie do dospelosti :smile:

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Štv 03.08.2017 20:22

Latkova je skladna, ale labilna. Amstaf je dost hrr pes, by som.nad nou asi ani neuvazovala. Plastova prepravka sa neda skladat (len minimalne), klietka da. Plastova viac udrzi v sebe bordel a lahsie sa umyva oproti klietke. Plastova je pivolena v lietadle (nie vsetky), klietka nie. Klietka je asi vzdusnejsia.

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Štv 03.08.2017 20:37

wer píše:Latkova je skladna, ale labilna. Amstaf je dost hrr pes, by som.nad nou asi ani neuvazovala. Plastova prepravka sa neda skladat (len minimalne), klietka da. Plastova viac udrzi v sebe bordel a lahsie sa umyva oproti klietke. Plastova je pivolena v lietadle (nie vsetky), klietka nie. Klietka je asi vzdusnejsia.

Mne sa na kovovej páči, že v práci pes bude mať výhľad čo sa deje okolo, ale je do auta dostatočne bezpečná? Plastová sa mi zdá do auta lepšia, ale taká príliš "uzavretá" :nwm:

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Štv 03.08.2017 20:42

Tak v klietke ma pes spat, takze naopak, mne osobne to pride ako nevyhoda... :ha: Jasom zakryvala aj prepravku.
Bezpecnost v aute vychadza asi rovnako - plast nie je isto pevnejsi... Potom jedine specialne prepravky do auta, co u nas ani nepredavaju... Ale na klietje je dobre, ze mava dvojedvierok prepripad nudze v aute (pokazene dvere).

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Štv 03.08.2017 20:52

wer píše:Tak v klietke ma pes spat, takze naopak, mne osobne to pride ako nevyhoda... :ha: Jasom zakryvala aj prepravku.
Bezpecnost v aute vychadza asi rovnako - plast nie je isto pevnejsi... Potom jedine specialne prepravky do auta, co u nas ani nepredavaju... Ale na klietje je dobre, ze mava dvojedvierok prepripad nudze v aute (pokazene dvere).

Takto som nad tým nerozmýšľala :ua: no každá má svoje výhody a nevýhody... budem musieť nad tým porozmýšlať kým mi vyrastie z prepravku na maltezáka (čož je asi týždeň) :lol:

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Štv 03.08.2017 21:28

Aby som ti to este viac zamotala :lol: - za mna najidealnejsie riesenie - do auta prepravka na mieru a dnu (doma, kancel) vacsia klietka.

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Pia 04.08.2017 8:40

Ake specialne? Ja co som nedavno pozerala prepravky s crashtestami, tak som nasla toto
https://www.crazypaws.eu/prepravky-pre- ... sh-testom/

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Sob 05.08.2017 13:16

H?kabalah pre psa proti urieknutiu? :heh: :heh: ludom ozaj drbe
https://www.crazypaws.eu/kabbalah-pre-psa/

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Sob 05.08.2017 14:46

ako z ludi vyrazit este viac penazi :lol:
Offtopic: mi to pripomenula ako od nas baba z druhej smeny odisla domov v noci, lebo ju kolegyna vraj uriekla a ju z toho boli hlava
Odoslať odpoveď