Klietky, prepravky, petboxy...

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Vybava

Poslaťod Kyra » Uto 07.03.2017 11:05

Ako vystavovatel americanov ti mozem povedat, ze rozkladacia prepravka ti bude na dve veci. Koker nie je plemeno co sa pred vystavovanim moze volne len tak prechadzat a zbierat na seba spinu. Tak isto v aute sa volne valat po sedadlach a cuckat si upravenu srst. Kup si pevnu prepravku kde ju das doma ked ju upravis a az na vystave vyberies. Pocas vystavy ked davam psov cikat su vzdy vygumickovani. Potom je super mat trimovaci stol na kolieskach aby si si vedela klietku dotiahnut kam potrebujes a hlavne mala kde na vystave psa upravit.
Kyra
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Bydlisko: Senec

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod Ratata » Ned 11.06.2017 16:54

Zdravím, budúci mesiac si domov prinesiem kríženku retrievera a zháňam klietku, ktorá jej bude slúžiť rovno ako peliešok :) Nemám v pláne ju tam zatvárať, bude to "jej miesto"
Máte nejaké odporúčania na eshopy kde by som vedela zohnať klietku pre cca 25 kg psa za rozumnú cenu?
Ďakujem.
Ratata
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod Margita » Ned 11.06.2017 18:02

asi najlacnejsie su na zoohite
http://www.zoohit.sk/shop/psi/prepravky ... auta/klece
ja mam odtial a sluzi uz niekolko rokov,ako pelech splna ucel
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod Ratata » Ned 11.06.2017 19:04

odtiaľ som pozerala ale nikto z mojich známych odtiaľ ešte nekupoval tak som nemala recenzie. Takže od vás :jop: ? :)
Ratata
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod Nikuška » Štv 03.08.2017 18:31

Ahojte. Hľadám vhodnú alternatívu "klietky". Chcem ju používať v aute a zároveň v nej chcem mať sučku v práci. Aká je najvhodnejšia? Látková, plastová alebo kovová?
Be the person your dog things you are :love:
Nikuška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Banská Bystricca

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod wer » Štv 03.08.2017 18:50

Kazdy povie nieco ine :heh: Aky pes?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod Nikuška » Štv 03.08.2017 19:04

wer píše:Kazdy povie nieco ine :heh: Aky pes?

Pýtala som sa už veľa ľudí a stále sa neviem rozhodnúť. Preto hľadám nejaké argumenty pre a proti jednotlivým typom. Je to amstaff. Momentálne ešte len 8 týždňové šteniatko ale chcem už riešenie do dospelosti :smile:
Be the person your dog things you are :love:
Nikuška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Banská Bystricca

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod wer » Štv 03.08.2017 19:22

Latkova je skladna, ale labilna. Amstaf je dost hrr pes, by som.nad nou asi ani neuvazovala. Plastova prepravka sa neda skladat (len minimalne), klietka da. Plastova viac udrzi v sebe bordel a lahsie sa umyva oproti klietke. Plastova je pivolena v lietadle (nie vsetky), klietka nie. Klietka je asi vzdusnejsia.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod Nikuška » Štv 03.08.2017 19:37

wer píše:Latkova je skladna, ale labilna. Amstaf je dost hrr pes, by som.nad nou asi ani neuvazovala. Plastova prepravka sa neda skladat (len minimalne), klietka da. Plastova viac udrzi v sebe bordel a lahsie sa umyva oproti klietke. Plastova je pivolena v lietadle (nie vsetky), klietka nie. Klietka je asi vzdusnejsia.

Mne sa na kovovej páči, že v práci pes bude mať výhľad čo sa deje okolo, ale je do auta dostatočne bezpečná? Plastová sa mi zdá do auta lepšia, ale taká príliš "uzavretá" :nwm:
Be the person your dog things you are :love:
Nikuška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Banská Bystricca

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod wer » Štv 03.08.2017 19:42

Tak v klietke ma pes spat, takze naopak, mne osobne to pride ako nevyhoda... :ha: Jasom zakryvala aj prepravku.
Bezpecnost v aute vychadza asi rovnako - plast nie je isto pevnejsi... Potom jedine specialne prepravky do auta, co u nas ani nepredavaju... Ale na klietje je dobre, ze mava dvojedvierok prepripad nudze v aute (pokazene dvere).
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod Nikuška » Štv 03.08.2017 19:52

wer píše:Tak v klietke ma pes spat, takze naopak, mne osobne to pride ako nevyhoda... :ha: Jasom zakryvala aj prepravku.
Bezpecnost v aute vychadza asi rovnako - plast nie je isto pevnejsi... Potom jedine specialne prepravky do auta, co u nas ani nepredavaju... Ale na klietje je dobre, ze mava dvojedvierok prepripad nudze v aute (pokazene dvere).

Takto som nad tým nerozmýšľala :ua: no každá má svoje výhody a nevýhody... budem musieť nad tým porozmýšlať kým mi vyrastie z prepravku na maltezáka (čož je asi týždeň) :lol:
Be the person your dog things you are :love:
Nikuška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Banská Bystricca

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod wer » Štv 03.08.2017 20:28

Aby som ti to este viac zamotala :lol: - za mna najidealnejsie riesenie - do auta prepravka na mieru a dnu (doma, kancel) vacsia klietka.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod pigie » Pia 04.08.2017 7:40

Ake specialne? Ja co som nedavno pozerala prepravky s crashtestami, tak som nasla toto
https://www.crazypaws.eu/prepravky-pre- ... sh-testom/
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod Margita » Sob 05.08.2017 12:16

H?kabalah pre psa proti urieknutiu? :heh: :heh: ludom ozaj drbe
https://www.crazypaws.eu/kabbalah-pre-psa/
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod kellee » Sob 05.08.2017 13:46

ako z ludi vyrazit este viac penazi :lol:
Offtopic: mi to pripomenula ako od nas baba z druhej smeny odisla domov v noci, lebo ju kolegyna vraj uriekla a ju z toho boli hlava
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy