Klietky, prepravky, petboxy...

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod Nyssa » Pon 23.01.2017 16:06

nejde len o to, že je neporušená. ale pes na voľno by letel luftom
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod Margita » Pon 23.01.2017 16:07

tak na volno hej,to by letel aj keby sedel vpredu
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod Juraj K » Štv 26.01.2017 18:12

Tak už je to hotové... :jupi:

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Juraj K
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod martin_s » Pon 30.01.2017 16:23

Ma niekto skusenost s touto klietkou? Chcem ju do auta, pripadne ked nejaky hotel vyzaduje aby bol pes v klietke ked je na izbe sam (napr. aj teraz ideme na trening vo februari a tam to vyzaduju kde budeme ubytovani) http://www.zoohit.sk/shop/psi/prepravky ... tky/166440
Naposledy upravil martin_s dňa Pon 30.01.2017 17:29, celkovo upravené 1
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod hisham » Pon 30.01.2017 16:28

Martin, ja mam cosi obdobne pozicane od Haleth v aute, ale dost to za jazdy hrkoce. Mozno keby si dal do miest, kde sa klietka sklada, nejaku latku, tak by to ani nerobilo hluk. Vyskusam :heh: Ina je to fakt prakticka vecicka, aj sa lahko posklada.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod martin_s » Pon 30.01.2017 16:34

No hej, len je asi aj dost rozdiel v znacke... Taky SAVIC bude na tom asi lepsie a co som cital recenzie na Trixie, tak to je zas dost zle (ti co si to kupili pisali ze im aj maly pes vykrivil mriezky pri prvom pouziti)...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod majjuna25 » Pon 30.01.2017 16:42

martin_s píše:No hej, len je asi aj dost rozdiel v znacke... Taky SAVIC bude na tom asi lepsie a co som cital recenzie na Trixie, tak to je zas dost zle (ti co si to kupili pisali ze im aj maly pes vykrivil mriezky pri prvom pouziti)...


Martin, ja mám dve tieto klietky zo zoohitu a som maximálne spokojná.
V aute klietky nepoužívam, nezmestili by sa mi, mám krpaté autíčko, takže v tomto neviem poradiť, ale keď ich prevážam v aute (zložené), trocha klepocú, to áno :lol: ale nič zásadné a neklepocú furt...
Vykrivené mriežky? Mám dva psy, australáky a ani jeden mi mreže nevykrivil, ale inak viem si predstaviť, že ak pes moc chce a posnaží sa, môže to (z)likvidovať. Nejaká extra super kvalita to asi nie je, nám to bohate postačí. Ale moje psy majú klietku radi, nemajú potrebu sa odtiaľ dostať, keď ich do klietky zavriem, šteňúcha som odmalička na klietku zvykala. Jedna z klietok je využívaná v práci - keď psy beriem do práce, sú spolu v klietke. Miesta menej, takže furt sa opierajú o mreže, dvierka: čakala som, že sa to nejak pokriví, ale zatiaľ nič.
Takže za nás spokojnosť :yes:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod Margita » Pon 30.01.2017 17:17

ja mam tiez nejaku klietku zo zoohitu,je cierna,a bola dost lacna :lol: inak tie mriezky su uplne v pohode,zas zalezi ako ze vykrivil,ak ma niekto drbnuteho jack russela,tak moze povedat ,ze aj maly pes to vykrivil,
ta moja drzi uplne v pohodke,len zas moje psy nemaju tendencie kusat mreze alebo co
parkrat som ju mala aj v aute,ale co hrkoce,to uz neviem,lebo mam aj prepravku plastovu a na cesty beriem tu( ale len preto,lebo najstarsi obyva klietku a nemozem mu ju vziat )
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod Banshee » Pon 30.01.2017 17:59

Mam Double Door aj Savic a kvalita teda neporovnatelna. Na Savicu mi vadilo ze velkost, aku potrebujem, ma dvierka len na jednej strane a zvrchu, preto som objednala double door. Strasne nekvalitne to je, komplet cele prevedenie. Na bezne pouzitie asi OK, ale ak sa pes rozhodne ze sa z toho chce dostat von, nebude to absolutne ziaden problem. Krivi sa to cele, samo pouzivanim, ako to clovek preklada, je to nestabilne. Savic je uplne ina trieda, s tymi mam len dobre skusenosti.
V aute mam klietky na mieru od www.kotcedoauta.cz a je to uplne super - pevne, stabilne a kedze nase auto je "pojazdna psia buda", nevyberame to a nevadi ze je to tazke. Aj cena bola velmi priazniva vzhladom na kvalitu.
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 193

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod gaidheal » Pon 30.01.2017 18:17

tiež mám obe, aj SAVIC aj zo zoohitu, z tej sa mi pes vykúsal von, má omnoho tenšie tie mriežky a má kovovú vaničku. SAVIC je pevnejšia s plastovou vaničkou. V aute hrkocú rovnako, ináč sa mi stalo, že sa mi za jazdy "poskladala", tak ich mám ešte prichytené zdrhovačkami.
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod hriva » Pon 30.01.2017 18:28

Ja mám double door a prežila dvoch pitov... akože už je taká vyhrkana ale stále v pohode. Masa v nej ešte býva keď ju mám doma.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod martin_s » Pon 30.01.2017 19:12

Tak hlinikova by bola lepsia, len ja potrebujem nieco co mozem zlozit ked tam nie je pes a co mozem pouzit aj mimo auta...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod lucik » Pon 30.01.2017 22:30

ja vždy bojujem za Atlas car petboxy, keby mám jedného psa, určite mám Atlas car 100 alebo maxi.. ten pevný plast je vždy lepší a bezpečnejší ako klietky (ak to má byť skladateľné a vyberateľné)
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Klietky, prepravky, petboxy...

Poslaťod moschino » Uto 31.01.2017 8:14

ja teraz používam také obyč kliekty v aute a v pohode. Tá Baxyho je ešte k tomu asi staršia ako on sám a úplne super. A to on je psycho, na pretekoch ju vykladám, lebo mám už asi tisíc dier v petboxe, čo tam stvára celý čas :ach: tak musí byť v klietke, vyvádza tam aj celý víkend, lebo na pretekoch on nemôže byť v kľude a nepoškodil na nej vôbec nič. Ale v aute to hrká, to je pravda a neviem, či je to zrovna nejako bezpečné. I keď pripevňujem o sedadlo z kufra, ale aj tak :nwm:
ideálne mať niečo do auta pevné a takúto obyč skladaciu klietku, čo sa dá použíť mimo auta
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Vybava

Poslaťod darksin » Sob 04.03.2017 18:15

Ahojte! Idem so psom prvy krat na vystavu a chcela by som vase tipy na boxy, klietky.

Zvazujem taku rozkladaciu latkovu, mam kokra 8,5 kg, fenku.

Vase pro a contra na tie rozkladacie suuuu?:)diky vopred za nazory


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
darksin
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42
Bydlisko: Austria\Slovakia

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy