Značky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: zoofari

Poslaťod wewerica » Str 12.08.2009 9:37

no ved to my sme kupili flexinu asi za 200 sk (alebo neviem kolko) a skoro hned nam vypadli tie reflexne sklicka :heh:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: zoofari

Poslaťod hewča » Str 12.08.2009 10:18

Offtopic: Tak my sme mali prv tez taku lacnu flexinu ktora sa po dvoch dňoch rozpadla roztrhala a neviem čo ešte :pac: . Ale potom my kúpili normálnu flexu (samozrejme si trebalo aj priplatiť :lol: ) ale mám ju už vyše roka a pol a drží (jedinou chybou je guma na na tom ,,navijaku" :lol: ktora sa pomaly odlupuje). A máme ešte jednu ktorá má už vyše 6-8 rokov a síce je pozašívaná (popruh na konci) a má pár škrabancov funguje super prežila kríženca pitbula , hranie detí, naťahovanie, prach, špinu, vlhkosť, ťahanie po zemi a aj Meggi .. a ešte stále je tu :lol: a môžem povedať že tie peniaze ktoré sme do nej vtedy investovali sa oplatili :jop: Takže radšej investovať do kvality ako každý mesiac kupovať nove a zaplatiť oveľa viac :smile: ale to už som dosť OT :lol:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: zoofari

Poslaťod Justin » Str 12.08.2009 14:21

diki za odpovede tak si radsej nemam kupit tu v lidli ale zainvestovat do draksich.a inac na tom voditku v lidli je 3 rocna zaruka tak newiem ??hm :ua:
Justin
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: zoofari

Poslaťod hewča » Str 12.08.2009 14:47

aha, zaruku mas aj v chovakoch. :smile: a citam v profile ze mas labika takze radsej investuj do niecoho poriadneho pri čom vies ze ti to vydrzi nepolame sa a bude dobre sluzit :ahoj: ... Offtopic: ja tymto lacnym vobec neverim :ua:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: zoofari

Poslaťod Justin » Str 12.08.2009 14:51

aaaa Megginka keby si mala labradora (26kg) co by si si vybrala http://www.zvieratka.sk/SK/?do=proddetail&pid=d5c3628b4 alebo nieco taketo http://www.zvieratka.sk/SK/?do=proddetail&pid=e332429b0
Justin
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: zoofari

Poslaťod hewča » Str 12.08.2009 15:18

Offtopic: je ten prvy link spravny? lebo ja som myslela že zháňas flexinu.. :ahoj:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: zoofari

Poslaťod Justin » Str 12.08.2009 16:05

ale ked som tak prezeral web tak tych nevihod flexiny bolo dost vela. :ua:
Justin
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: zoofari

Poslaťod hewča » Str 12.08.2009 16:19

Tak potom kup obyčajne voditko.. tych je na vyber spusty a spusty najdolezitejsia je pri nich pevnosť materialu a karabinky, samotný materiál a potom tvar (ploche, gulate...) :smile: :ahoj: urcite nieco vhodne najdes ..

Offtopic: pravdupovedaic je tiež radšej preferujem obyčajne voditko, flexinu pouzivam iba obcas :no:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: zoofari

Poslaťod Justin » Str 12.08.2009 16:26

obycajne voditko mam doma ale dako ho neweim naucit chodze pri nohe tak preto hladam neco ine
Justin
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: zoofari

Poslaťod hewča » Str 12.08.2009 16:32

Offtopic: Tak kuk sem.. :no: viewtopic.php?f=9&t=780&start=0 ..viem že toto si nehľadal ale možno ani nebudeš musieť kupovať nove voditko :ahoj:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: zoofari

Poslaťod Justin » Str 12.08.2009 18:38

precital som polku fore ale ja asi nemam povahu ho to naucit uz somj to skusal vselijako ale stale to newie :nwm: :nwm:
Justin
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: zoofari

Poslaťod Iwka » Ned 16.08.2009 16:12

Justin, s flexou ho urcite pri nohe chodit nenaucis, skus obycajne metrove voditko a pozitivnu motivaciu
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: zoofari

Poslaťod Justin » Ned 16.08.2009 17:10

nemusi ist pri nohe staci len aby netahal
Justin
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: zoofari

Poslaťod Iwka » Pon 17.08.2009 16:11

Offtopic: Bud jeho tahanie zuzitkuj napr. v dogtrekkingu alebo bikejoringu, alebo/a ho naucchodit pomaly. U mojej psiny pri tahani pomahalo sklbnutie voditkom, u niekoho Halti, pripadne zmena smeru.
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Ktoré značky preferujete?

Poslaťod Wejka » Uto 18.10.2011 11:54

Nakupujete určité značky potrieb pre psov a naopak od niektorých značiek nekupujete? Alebo vám je to jedno? Napríklad u nás je v každom obchode trixie, v podstate skoro vo všetkých chovproduktoch tie isté veci, niekde je toho viac, niekde menej a no samozrejme odlišné ceny :lol:
Home is where the dog is
Wejka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy