Switch to full style
Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).
Odoslať odpoveď

Re: Postroj

Pon 31.10.2016 22:07

ja mam SL ,ale aky je v porovnani s S netusim
ak by nahodou si ho chcel vyskusat,tak vedela by som ho dat Petovi a bol by v dubravke k dispozici

Re: Postroj

Pon 31.10.2016 22:29

Priscilla píše:Ale to fakt má taký hrudník, že jej je S hentak malé? Ja mám S na krátkosrsté kólie (feny), S/M má borderák a alaskáni.
Toller ma hlboky hrudnik...

Priscilla píše:S/M mám doma. Ale jedine, že by si sa vedel niekedy v priebehu pracovnej doby staviť na Trnavskom mýte, inak v BA moc nie som.
Na vystavu sa nahodou nechystas?

Margita píše:ja mam SL ,ale aky je v porovnani s S netusim
ak by nahodou si ho chcel vyskusat,tak vedela by som ho dat Petovi a bol by v dubravke k dispozici
SL je mensie ako S. To by asi ani cez hlavu nedala, kedze S dala len tak tesne cez usi...

Re: Postroj

Pon 31.10.2016 22:35

Normalne mam chut doniest na vyskusanie nase S, tiez neverim, ze by jej bolo male. :nwm:

Re: Postroj

Pon 31.10.2016 22:44

Naozaj je toto S...
Prílohy
14793910_265213197208927_1291873958_n.jpg

Re: Postroj

Pon 31.10.2016 22:50

Sa mi mari, ze niekto hovoril, ze trochu pomenili strihy. A ja fakt nemam tintitko. :heh: Tvoja nevyzera mohutnejsie ako moj. Ak, tak len kustik. Ale len z hladiska zahady ma to zaujima. V nasom postroji pracovala aj 20 kg xbullka, tiez nie tintitko. :nwm:

Re: Postroj

Pon 31.10.2016 23:00

Destiny som dnes vazil a ma 19kg... A ked som ju nedavno meral tak mala 47-48cm v kohutiku... Len toller ma taku zvlastnejsiu konstrukciu asi, lebo aj minule som jej v zoodome skusal nejaky postroj, kde pri velkosti bola o.i. uvedena aj bordera a bol jej maly a nasledna velkost uz bola zas velka (to uz bolo pre GR a nic medzi tym nebolo v tomto konkrétnom postroji)... Asi to nakoniec objednam podla mier psa a nie podla velkosti... Len som ho chcel najprv vyskusat ako jej sadne, hlavne ked potiahne v nom...

Re: Postroj

Uto 01.11.2016 0:41

ja by som ho hlavne kupovala, až keď prestane rásť... nepôjde už vyššie a zmohutnie. čiže skôr než v roku ee

Re: Postroj

Str 02.11.2016 10:10

Na výstavu sa na 99% nechystám.
S-ko Short mám aj starší aj úplne nový a veľkosť je rovnaká, jediné čo sa zmenilo je trochu dizajn, reflexné prvky a tak.

Re: Postroj

Uto 21.03.2017 9:07

Ahojte, mate niekto v BA postroj Hurtta Trail? Potrebovala by som len vyskusat na Bendera, ako mu sadne, a ci mu bude prekryvat lopatky alebo nie...cize niekto kto by bol ochotny mi ho na 5 minut pozicat :smile: dakujeeeem

Re: Postroj

Štv 09.11.2017 1:49

Obrázok

hladam postroj na velke plemeno, v AJ - bitework agitation harness, ale na SK kvoli vyskusaniu (byvame pri TN ak by ste vedeli rovno kamenny obchod)
a /alebo

Obrázok

na postroji musia byt VELMI pevne kruzky aj ostatne kovove alebo plastove casti - nas uz roztrhol kazdy typ obojka a voditka (35 - 40 kg)
Je po operacii caude equina, takze nieco, co nezatazuje chrbat a zadne nohy az tak, ak by ste vedeli poradit
dakujem vopred

Re: Postroj

Štv 09.11.2017 6:16

Hlavne kupuj kynologicke potreby, nie tie v chovakoch klasickych. :no: Obojky, voditka, postroje, ale aj pesky a lopty. Predajna je v BA alebo pri NR na Lapasi rovno vyrabaju, inak sa kupuje len cez net, alebo na pretekoch. Hladaj znacky gappay, hermann sprenger, k9, hst, z polytanu...

Re: Postroj

Štv 09.11.2017 6:18

Alebo na výstavách majú stánky :smile:

Re: Postroj

Štv 09.11.2017 9:25

Zas ja si moc vyberat nemozem, a kvoli postroju cestovat cez pol republiky tiez nie :D Jedine kupit online s moznostou, ze sa to da vratit. Dakujem za rady.

Re: Postroj

Štv 09.11.2017 9:32

Postroj na veľkého silného psa ,co tak mihor?

Re: Postroj

Sob 03.02.2018 14:34

Rozmýšľam nad postrojom Hurtta Y (starý typ). Akú veľkosť zobrať, ak má pes za labami nejakých 63 cm, ale mohutnejší hrudník? Bude ok veľkosť 80? Nemáte niekto v Ba na vyskúšanie?
Odoslať odpoveď