Spreje

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Spreje

Poslaťod kikula22 » Pia 04.01.2008 10:01

Sprej proti okusovaniu

Anti Knabbel proti okusovaniu (do 24 hodín)

Obrázok




Názov: Anti Knabbel proti okusovaniu (do 24 hodín)

Popis: Prípravok zabraňujúci okusovaniu predmetov domácimi miláčikmi (nábytok, koberce...). Návod na použitie: Predmety, ktoré chcete chrániť postriekajte zo vzdialenosti cca 30 cm. Postup opakujte po 3 dňoch. Potom ošetrujte pravidelne 1x mesačne. Vyvarujte sa priameho kontaktu so zvieraťom a stravou. Skladujte mimo dosah detí. Ochrana pred napadnutím psami, mačkami, alebo malými hlodavcami. Obsah: 100 ml.

Hmotnosť: 0.00 Kg



Cena: 205 Sk


________________________________________________________________



Beaphar Crystal Reppers 375gr.-odpudzovač


Názov: Beaphar Crystal Reppers 375gr.-odpudzovač
Obrázok





Popis: Vonkajší repelent Reppers Crystals uvoľňuje nepríjemný zápach, ktorý odpudzuje psy a mačky. Je možné ho aplikovať na všetky miesta, ktoré potrebujete chrániť napr. do kvetinových a zeleninových záhonov, do kvetináčov s rastlinami a kvetmi, skalky. Obsah balenie postačí na cca 40m2.
Návod na použitie: Plochu, ktorú chcete chrániť navlhčite a prerežte ochrannú fóliu na výrobku. Kryštály vytlačte priamo na zeminu alebo inú plochu, ktorá má byť chránená.
Účinná látka: Methylnonylketon


Hmotnosť: 0.00 Kg

Cena: 270 Sk

____________________________________________

Spray Reppeers 250ml-odpudz.psy,mačky


Názov: Spray Reppeers 250ml-odpudz.psy,mačky



ObrázokPopis: Reppers Outdoor Spray chráni predmety vo Vašom dome, steny, záhradné ploty... rýchlo a účinne proti nevítaným návštevám Vášho psa a mačky. Výrobok pracuje na základe účinného odpudzovania.
Návod na použitie: Pred použitím dobre pretrepte, aplikujte priamo na predmety, ktoré chcete ochrániť zo vzdialenosti cca 30cm.
Skladujte mimo dosah detí! Skladujte mimo jedla, pitia a krmiva pre domáce zvieratá. Chráňte pred priamym slnečným žiarením,
nevystavujte teplote vyššej než 50°C. Chráňte pred otvoreným ohňom. Zloženie: prchavé oleje 13,2%.

Hmotnosť: -0.00 Kg

Cena: 273 Sk [
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod kikula22 » Pia 04.01.2008 10:07

Máte niekto skúsenosť s takýmito sprejmi? Lebo by som chcela vyskúšať ten proti okusovaniu ale neviem či to bude fungovať. Pretoze uz mame dohrizenu celu postel a koženú sedačku :heh: . Niekto to neodporúča lebo to vraj psom velmi smrdí a potom sa správajú zvláštne a keď sa to nastrieka ešte na viac miest tak sa idú zblázniť. Neviem či si to mám kúpiť tak som potrebovala radu či už niekto z vás nemá takýto sprej a ak hej tak či to nejak pomáha :lol:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 04.01.2008 11:02

A zloženie?
najviac ma zaujala formulácia: vyvarujte s apriamemu kontaktu so zvieraťom... omg :ach:
je to kravina. ohrýzanie predmetov je vec výchovy a nie spreja.
Šteňa POTREBUJE A MUSI hrýzť. Daj mu niečo na hryzenie. Ak ho načapeš, že hryzie nábytok, pokarhaj ho, stačí stlačenie papuľky a otočenie hlavy, a nejaký povel, fuj, alebo čo. A hneď mu ponúkni náhradu, vec ktorú môže okusovať. A opakovať do zblbnutia a nikdy nepovoliť.
Ak ho pri tom nenačapeš, hoci je ti jasné, že okusoval, tak to nerieš.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

sprej

Poslaťod Tatiana » Pia 04.01.2008 16:16

taktak nemala by si dovolit vnutri okusovat ,vonku som pouzivala obycajny dezodorant postriekala som kobercek pred vchodom lebo im stale bil do oci a nacali ho,dobre to zabralo len musim behat so sprejom aspon trikrat denne,lebo ako to vyprcha uz je zasa zabava,ale vo vnutri neviem,vsetky nevonaju ktovieako
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Spreje

Poslaťod Slawin » Pon 06.10.2008 13:48

jeej tu je aj takato tema ?:D som si nevsimla..bo taky nejaky sprej budem asi potrebovat aj ja..lebo ak by nacal maminu ebenovu skrinu ta by asi zosedivela :D
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Spreje

Poslaťod Aimée » Pon 06.10.2008 15:20

Ako a či fungujú takéto spreje neviem, síce som tiež nad niečím takým uvažovala lebo tá moja krpaňa to tiež demolátor strašný, no nejak som sa bála kvôli zloženiu (chemikálie...?), tak som vyskúšala FEFERÓNKY, také tie maličké svinsky štipľavé... Najlepšie čerstvé, rozkrojiť a buď priamo potrieť čo treba alebo vo vode rozdrobiť (ja som tam pridala ešte aj čierne korenie) a tak potieť štetcom/nastriekať.:jop:
Ja doma potrela, čo sa dalo a malá jak to oblýzla, tak ju skoro šľak trafil, všetko potom aj na meter obchádzala :heh: A vlastne tak aj veľmi rýchlo pochopila, čo smie (len svoje) a čo nie.. :smile:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Aimée
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 147
Bydlisko: Petrzalka

Re: Spreje

Poslaťod Slawin » Pon 06.10.2008 15:25

heej?tak to potom odskusame :D take prirodne :D

mna inak napadla este taka vec :D mozno maximalna blbost ale predsa,radsej sa spytam :D... ono to stiplave stencovi nebude skodit? bude mat necelych 7 tyzdnov ani ockovania vsetky nie tak ze ci to naaaaaaaaaahodou neurobi sarapatu :nwm:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Spreje

Poslaťod Cathie » Str 08.10.2008 7:43

Anti Knabbel z vlastnych skusenosti neodporucam - pouzili sme ho na nohy stola a stoliciek, lebo mala ich zacala okusovat.
Vysledok: cely vecer sme ju odhanali, pretoze uz sice tie miesta neokusovala, ale velmi vdacne ich olizovala :pac:

Suhlasim s tym, ze toto treba vychovou a nie sprejmi. Ak mate nieco naozaj vzacne, co nechcete, aby pes okusal, nahradte spreje korenim alebo tymi feferonkami (aj ked na prvykrat ho asi porazi, ked to ochutna :lol: )
Nam mala teraz nic neokusuje, na vsetko si vypocula NIE a ma po byte vzdy tak 3-4 hracky, uz sa naucila, ze ma hryzt tie, ked ma chut :yes: Teda, s vynimkou steny, ktoru nam oblizuje aj okusuje, ale za to mozeme my, ze jej chyba vapnik v strave :ach: (vyriesene Biocalom)
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Spreje

Poslaťod Priscilla » Štv 09.10.2008 20:56

Ja požívam mamin lak na vlasy. A funguje! :heh:
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Spreje

Poslaťod AliSet » Sob 27.12.2008 17:20

Priznám sa, že som okusovanie riešila podobne. :oo: Malá načala skrinku a na pokarhanie nereagovala. Celkom drasticky som roh, ktorý jej tak chutil potrela lepidlom a posypala soľou. Raz si k tomu čuchla a mám pokoj. :yes:
AliSet
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 329
Bydlisko: Trnava

Re: Spreje

Poslaťod skacenka » Sob 27.12.2008 17:33

My keď sme sa nasťahovali do podnájmu tak nám Honey začala počas našej neprítomnosti okusovať stenu pri dverách a dvere..Tak sme si zaobstarali sprej proti okusovaniu..No zabralo to prvých párkrát a potom už nie..Asi si na ten smrad a chuť zvykla :pac: Ale postupom času pochopila,že sa vždy vrátime a prestala s tým..
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Spreje

Poslaťod fibi1212 » Sob 27.12.2008 18:53

...ja som kupila pred rokom a pol ten prvy na obrazku myslim...bol to riadny smrad...leuska nebola demolatorka,(je slusna,ale treba povedat,ze ju nemam od steniatka.....) kupila som to preventivne...topanky som tym postriekala...a sucinka sa k nim ani nepriblizila....teraz akurat si na topanky zvykne lahnut,ked idem prec,tak ich mam potom pekne spucene :heh:
...moja kamoska ma pudlicu a ta mala dlho problem naucit sa cistote....kupili tiez vselijake spreje,nepomohlo, curala stale tam,kam nastriekali sprej... :ua:
...je to asi individualne....najprv asi treba vyskusat ine dostupne metody(ci uz vychovne alebo koreninove :lol: ) a potom v pripade krajnej nudze siahnut na sprej...ale ani tu to nie je zarucene :ua:
Čím viac poznám ľudí, tým viac milujem psy.
fibi1212
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Košice

Re: Spreje

Poslaťod Iwka » Sob 27.12.2008 22:01

na curanie som ja pouzivala savovu vodu... ked sa vycurala, vytepovala som savom... na to miesto sa nikdy potom nevycurala
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Spreje

Poslaťod Catqa » Ned 28.12.2008 11:06

my nemame koberce ale podlahu a vzdy tam kde sa damy vycurali sme to pretreli octom. Basa ked to onucha tak robi koliecka po dome aj dvore a pri tom kycha :haha: vyzera hrozne komicky...aj ked je uz velka psica a necura doma, ked sa to Sisske v zacitkoch podarilo, robila koliecka aj tak...a Sisska si este aj lizla :pac: takze je to indivindi :yes:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Močopudný sprej

Poslaťod Trivi » Pia 13.02.2009 21:20

V Hornbachu som si kúpil taký sprej,ktorý vraj vábi k močeniu na to postrikane miesto.Máte niekto s týmto skúsenosti?Nejako to neposobý.
Trivi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 257
Bydlisko: Košice

Ďalší

Späť na Potreby pre psy