Skúsenosti s e-shopmi

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod Banshee » Štv 03.12.2020 11:28

Len doplnim - zoofast.sk sa mi uz nikdy neozval. Este stastie, ze som to platila cez PayPal, peniaze mi vratili nakoniec oni. Platit to nejak inak, nikdy by som sa nedostala ani k peniazom, ani k tovaru.

Banshee píše:Ahojte, chcem sa podelit o sksuenost. Neviem ci sa to tu inde riesilo, ale zoofast.sk je uz momentalne uplne nepouzitelny eshop. Objednala som si u nich matrace Sleepy 60, ktore maju do dnesneho dna skladom, 3ks. Zaplatila cez PayPal. Najprv ma urgovali, ze som nezaplatila. Potom prisiel email ze tovar nemaju a ani uz nikdy mat nebudu. Objednavku zrusili. Tovar je nadalej na stranke "skladom". Peniaze nevratili a ani vratit neplanuju, komunikovat prestali, telefon maju vyveseny. Snazim sa teraz dostat spat peniaze cez PayPal, uvidime s akym uspechom. Kazdopadne od tychto uz nikdy nic nekupovat, zjavne skoncili, len zbieraju od ludi peniaze ale tovar uz od nich neuvidite.
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod straka17 » Sob 20.02.2021 8:50

V poslednej dobe ma sklamalo profizoo. Vo štvrtok doobeda som zadala objednávku, všetko na sklade. Ďalšiu stredu mail, vraj nemajú na sklade konzervy. OK, vybrala som si druhé. Doteraz nemám faktúru, som zvedavá kedy to vôbec dojde.
Zo spokopsa mi tovar síce prišiel rovnako pomaly, ale mali aspon vyvesené, že nestíhajú. Faktúra mi od nich prišla prakticky hneď
straka17
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Str 24.02.2021 14:31

Došlo. Takmer po 3 týždňoch, konzervy spučené jak keby s nimi hrali gulečník alebo čo.
straka17
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisoAklokim » Štv 25.02.2021 13:14

Ahojte, chcem sa spýtať akú máte skúsenosť s eshopom zoohit.sk? Na........... (reklama) bývajú sem tam zľavové kódy ale ešte som sa neodhodlal odtiaľ objednať... Recenzie majú celkom dobré ale pre istotu sa pýtam pár ľudí spomínalo, že mali problém s dodaním :no: Diki za odpovede

*Edit: Sunny
MisoAklokim
Okoloidúci

Poslaťod Noelle » Pia 26.02.2021 8:16

objednavam tam 2-3x do mesiaca, objednala som v pondelok a vcera dosiel balik, bohuzial ale tazsie baliky chodia pravidelne poskodene, momentalne cakam na jeden co v dpd kontroluju lebo bol poskodeny. Ono to nie je globalne problem, lebo ked nieco chyba, tak to dpd posle do zoohitu spat a oni poslu novy balik, len je to časové zdrzanie.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pia 26.02.2021 8:26

Reklama nenápadná jak kopa hnoja :ach:
Miss you so much...
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Potreby pre psy