Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Oblečenie pre psíkov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod moschino » Uto 28.11.2017 11:22

Toto mi vyakocilo
Prílohy
Screenshot_20171128-112029.png
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod lucik » Uto 28.11.2017 18:07

to je skôr využiteľné pre poľovných psov - duričov v pohonoch na diviaky.. original ochranné vesty a obojky (s takými strapcami) sú kevlarové, drahé jak sviň.. tak toto chce byť asi niečo podobné :nwm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 29.11.2017 5:11

Vraj aj toto ma kevlar. Mne sa to celkom lubi. Niezeby mi pes zdrhaval za zverou, ale aj ako oznacenie v lese je to fajn... Tie handrove reflexne vesty sa mu vzdy stacali. Takze ta ochrana je este taka poistka. A kamaratov NO uz bol rozparany od diviaka - vencenie vo vinohradoch.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Str 29.11.2017 9:15

no neviem, ja by som to na bezne vencenie v lese nekupila, len aby ho bolo vidiet. fakt je, ze nazivo som ten oblecek nevidela, ale ked to ma chranit pred diviacimi klami, tak tipujem, ze to bude dost nemotorne a asi aj nepohodlne pre psa. ked niekto casto venci v oblasti, kde je vela diviakov, tak potom ano.
wer, neviem ake oblecky si mala, ale napriklad hurtta polar vesta sa vobec nepretaca, nema ako. je uplne super, hlavne na bielom psovi v snehu, vidiet ho na 500 metrov :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 29.11.2017 9:41

to som nemala, ale hurtta by mojmu psovi na 100% nesedela. coz netvrdim, ze hento by. :lol: urcite nemaju ani velke velkosti. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Potreby pre psy