[F] Amorres perros

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[F] Amorres perros

Poslaťod Kikz » Ned 14.02.2010 12:59

Videl niekto tento film?

Čo som recenzie čítala, vraj je to dosť nevhodný, tak som chcela vedieť, či je tu niekto čo ho už videl a či mi stojí za to, si ho pozrieť.
Sú tam moc krvavé zábery s tými psami? A ostatok? :nwm: Alebo to vlastne nieje moc film zameraný na túto problematiku a o psoch je tam len málo?

Kedysi bol o ňom článok aj v časopise Pes a Mačka ale bolo tam popísané len o psocha čo som na nete pozerala, tam zas viacej spomínajú príbehy tých ľudí...

:otaznik:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Amorres perros

Poslaťod skacenka » Ned 14.02.2010 13:37

Je to jeden z mojich najobľúbenejších filmov :hi:
O psy tam primárne nejde, no sprevádzajú celý film - sú v každom príbehu, ktorý sa tam odohráva....
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Amorres perros

Poslaťod Kikz » Ned 14.02.2010 13:39

A teda... tie psy.. su tam nejake mrzké zábery s nimi?
Už ked si pozriem nejaké video ako so psami zaobchádzaju kdekade tak mi naskakuje husia koža a vždy to radšej vypnem skôr, ako sa to vobec začne. :nwm:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Amorres perros

Poslaťod skacenka » Ned 14.02.2010 16:28

Sú tam zábery zo psích zápasov, ale netrvá to dlho a síce jeden z tých zápasov neskončí pekne dá sa to pozerať...Potom je tam ešte jedna smutná scéna, keď sa chlapík vráti domov a nájde všetky svoje psy zabité zachránencom zo zápasu....
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Amorres perros

Poslaťod 01dieselgirl » Sob 17.04.2010 21:59

no neviem mne sa to zda byt dost drsne ako tak citam o tom...rada by som si to pozrela ale neviem ci to zvladnem dopozerat...zvlast ked tam maju zomriet nejaky psy :plac: Offtopic: zaujimave ze ked vo filmoch zomieraju ludia tak to so mnou nic nerobi ...ale ak sa nieco stane nejakemu psovy tak placem jak mala :heh: :slzy:
btw tu je o tom pisane :jop: http://www.csfd.cz/film/35429-amores-pe ... es-perros/
"Si los perros no van al cielo, cuando muera quiero ir a donde ellos van !!" :)
01dieselgirl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: blízko NR

Re: Amorres perros

Poslaťod Monca » Sob 17.04.2010 22:06

Offtopic: presne tak aj ja! Ked zomrie človek, nič to so mnou nerobí, no akonáhle zomrie aké koľvek zviera :plac:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Amorres perros

Poslaťod Jannka » Sob 17.04.2010 22:09

ludkovia, nemozete to brat vsetko tak vazne, ved je to len film :lol:
obycajna iluzia,ziadne zvieratko netrpelo, len to je tak cele natocene, aby ste si to mysleli :ahoj:
pre mna je ovela desivejsie castokrat pozerat obycajne televizne noviny !!!!
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Amorres perros

Poslaťod 01dieselgirl » Ned 18.04.2010 12:56

Offtopic: no to mas pravdu...ja ked nieco take pozeram tak si vzdy hovorim: Boze nerev sak je to len film! ...ale horsie je ked mi film pripomina nejaku konkretnu udalost ako napr. Marley and me :plac: ...to ma uz znovu nikto nedonuti dopozerat do konca :lol:
"Si los perros no van al cielo, cuando muera quiero ir a donde ellos van !!" :)
01dieselgirl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: blízko NR


Späť na Filmy a Literatúra