[F] Hachiko A Dog's Story

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: Hachiko A Dog Story

Poslaťod Daida » Ned 21.03.2010 18:40

Ja som to prave dopozerala. Na anj mame urobit projekt o nejakom filme, tak som dala na vase slova a vybrala si toto. Pozerala som to po anglicky, takze som celkom rada, ze som vacsinu rozumela :lol: Zanechal vo mne ozaj silne pocity a na konci som sa prvy krat/aj ked podobne filmy zasa nepozeram casto/neubranila slzam. fakt dobry film a naozaj odporucam pozriet :jop:
Obrázok
Daida
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Hachiko A Dog Story

Poslaťod Vikiki22 » Ned 21.03.2010 22:02

No, dobre... Pozrela som si ho aj ja. A musím priznať, že som ho nedokázala dopozerať. :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hachiko A Dog Story

Poslaťod Silvuch » Str 31.03.2010 6:06

vcera som si ho pozrela aj ja, bo mi ho kamos nasilim strcil do ruky.. Som mysela, ze to je nejaky stary film, tak som si ho pozrela... Americka unahlena klasika, kde viem dopredu, co bude nasledovat a ako sa budu ludia chovat... Pekny a smutny pribeh, ktory by podla mna hocijaka ina krajina spracovala lepsie.. Plakala som sice aj ja, akitka bola krasna, uz len kvoi nej sa to oplati pozriet... tiez mam pocit, ze to stenucho bola skor shiba, aj ked na to nezalezi-- :nwm: ja vzdy pozeram, kolko psov pouzivaju na jeden film :lol: .... Skusim pozhanat japonsku verziu.

podobny pribeh mam doma s kamionistom a bordercollie Whiskey (to je sice pribeh skor do Lassie)
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Hachiko A Dog Story

Poslaťod martinkaaa4 » Str 31.03.2010 21:10

teraz som to dopozerala ... a pre mňa zatiaľ najkrajší príbeh v ktorom hraje pes :no: :jop: fakt krásny film ale ku koncu pošlo niekoľko vreckoviek ... strašne dojímavé ako mu majiteľ zomrel a on tam 10 rokov čakal každý deň :plac:
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod nikwuska » Sob 07.08.2010 11:41

nevie nahodou niekto stranku kde ten film zohnam so slovenskym alebo ceskym dabingom??....ak vobec uz je nadabovany do tychto jazykov......velmi chcem vidiet ten film....
nikwuska
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod Mackie » Sob 07.08.2010 13:47

idealne v obchode alebo eshope
ale neviem, ci to vyslo na dvd s dabingom
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod Ema 012 » Štv 19.08.2010 9:06

Je to naozaj neskutočne krásny film aj ked skôr odporúčam originál, je o hodne lepší.
Inak na začiatku je naozaj shiba, malá akitka je viac ako medvedík a velmi rýchlo vyrastie :yes:

A to najkrajšie na celom filme je, že to nieje len príbeh ale vychádza zo skutočnosti ktorá sa stala :slzy: :love:
Obrázok
Ema 012
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942
Bydlisko: Kajal

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod white fang » Str 01.09.2010 21:18

hoci richarda gerea nemusim, krasny film, dnes som si ho pozrela, akita bola uzasna
videla som to s ruskym dabingom, psa volali Chati, Chatiko. zaujimalo by ma, ako to meno znelo v inych dabingoch (anglicky, cesky), a v japonskom originaly
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
white fang
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 430

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod camon » Str 01.09.2010 21:25

v anglictine to bol Hachi, Hachiko :no:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod Vikiki22 » Štv 09.09.2010 17:03

Chatiko? To prečo menia meno psa? A všeobecne ak sa vezme, prečo menia aj názvy filmov, ak sa prekladajú? Aký to má význam? :ua:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hachiko A Dog Story

Poslaťod AndreaT » Pia 10.09.2010 11:57

MooosCZ píše:uzasny film..ten dej neni nijak zavratny..ale ta pointa uzasna..posledni tretinu sem prorvala :plac:

Viki,me sa to prvni taky zdalo,ale je to moc pajdave,asi to bude stena akity (shibu ma babicka,takze sa me to nezda-stene shiby by bylo mensi a dospely neni tak mantavy :ha: ) :yes:


Nie si sama...ja som to pozerala s brachom a jeho zenou a my dve sme od polky filmu revali :plac: , ale proste to sa nedalo. Pointa filmu je uzasna, tak ako samotni psi. Nechcem davat ostatne zvierata na nizsiu uroven, ale je pes je proste jedinecne verny a oddany priatel. Preto ich tam milujem a su zmysel mojho zivota a preto zboznujem filmy o nich.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod obsidian » Pia 10.09.2010 16:01

Vikiki22 píše:Chatiko? To prečo menia meno psa? A všeobecne ak sa vezme, prečo menia aj názvy filmov, ak sa prekladajú? Aký to má význam? :ua:

Offtopic: Rusi nemaju H.
Rebelova homepage: http://www.obsidian.sk
obsidian
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1626
Bydlisko: Košice

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod pimpa » Pia 10.09.2010 16:41

ten filmik uz mam asi mesiac doma ale nemam odvahu so ho pozriet :hi: stacili mi len ukazky a uz som :slzy:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod AndreaT » Uto 14.09.2010 6:41

Pimpa to je v pohode, trochu si posmrkas, myslim , ze sa tomu nevyhnes. Ale je to velmi pekny film a oplati sa ho pozriet tak potom napis ako sa ti pacil ok? :smile:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod pimpa » Štv 16.09.2010 15:44

oki, davam si zavazok, ze si ho cez vikend pozriem a potom podam report :yes:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra