[F] Hachiko A Dog's Story

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod obsidian » Štv 16.09.2010 18:42

Mne tiez oci slzili, bol som dojaty. :slzy:
Rebelova homepage: http://www.obsidian.sk
obsidian
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1626
Bydlisko: Košice

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod Vikiki22 » Sob 18.09.2010 22:15

Ja som ho začala pozerať už 3x, ale zas som nebola schopná to dopozerať... :hi:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod pimpa » Uto 21.09.2010 19:30

ja som to tiez nezvladla. spomienky su este cerstve, tak za rok snad budem schopna pozriet si ho :hi:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod AndreaT » Str 22.09.2010 7:35

pimpa píše:ja som to tiez nezvladla. spomienky su este cerstve, tak za rok snad budem schopna pozriet si ho :hi:

plne ta chapem, aj ked ja som revala ako nepricetna aj ked od smrti Donka ubehol uz nejaky piatok. Stale si na nho spominam a je mi smutno :plac: Takze spomienky tu budu na nasich milacikov asi navzdy.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod Silwuska » Str 22.09.2010 10:15

A ja taketo filmy nekukavam lebo pri tom revem... aj 7 statocnych som videla az nedavno, a to viem o filme uz dlllllho :nwm: ja to moc nemam rada ten pocit dojatia, ked sa nechcem rozrevat, a mam v hrdle krumplu a v hrudniku mi hori volaco...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod AndreaT » Štv 23.09.2010 9:24

Silwuska píše:A ja taketo filmy nekukavam lebo pri tom revem... aj 7 statocnych som videla az nedavno, a to viem o filme uz dlllllho :nwm: ja to moc nemam rada ten pocit dojatia, ked sa nechcem rozrevat, a mam v hrdle krumplu a v hrudniku mi hori volaco...


Silvi, ono je to tazko neplakat pri takychto filmoch. Ja sa tym tiez dost trapim ked to pozeram, ale pozriem si a vyslzim x litrov slz a urcite nie je dobre slzy zadrziavat, treba povolit ventil.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod pimpa » Štv 23.09.2010 20:05

Offtopic: Mozno to spravim ako s Tanec s Vlkmi. Je to jeden z mojich naj filmov, pozriem si ho ale len po tu cast ako prichadzaju vojaci a potom vypinam :pac:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod Silwuska » Pia 24.09.2010 12:48

Ja som tak ako decko pozeravala nekonecny pribeh...kde sa Atreiovi zacal topit konik som vypinala :plac:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod AndreaT » Ned 26.09.2010 16:00

Silwuska píše:Ja som tak ako decko pozeravala nekonecny pribeh...kde sa Atreiovi zacal topit konik som vypinala :plac:

ja som síce nevypínala, ale vždy som si chodila tajne posmrkať :plac: do kúta, keď som to pozerala s bratom, alebo s niekym, aby ma nevideli.
Hachiko bol veľmi pekný film, aj keď to nemalo nejako zložitý dej, je to jeden z mála filmov, ktorý som prerevala skoro celý. Len teraz sa už za to nehambím, ako keď som bola malá.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod Mishelka7 » Sob 02.10.2010 20:46

Ach jaj, mala som čo nájsť... :pac: Strašne ma trailer na tento film zaujal (Richard Gere je môj obľúbený herec :hi: ) a už len to, že príbeh je o psovi a je pravdivý... no určite si ho pozriem, už som aj nakázala drahému zohnať :lol: Ale neviem, či ho vydržím pozerať, už pri Marley and Me som sa strašne naplakala (a to nielen na konci, ale už keď som tušila, čo sa stane) a pri tomto mi stačil ten trailer a už mi išli slzy, takže to nevidím moc dobre... Nechápem prečo som v týchto veciach, čo sa týka psov taká strašná citlivka. :ach:
(a samozrejme v Nekonečnom príbehu som v časti "prepadávania sa koňa do pohyblivého piesku", či čo to bolo, tiež tajne revala :hi: )
Mishelka7
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 663
Bydlisko: Nitra

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod kubi » Sob 23.10.2010 14:38

Hachikō - ハチ公 .... No ,takze pre tych ktorych tento prekrasny pribeh o laske a vernosti psa k svojmu panovi zaujal pridavam link na tento film ,online s ceskym dabingom http://www.megavideo.com/?v=BZEU0T00
kubi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 390
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod verca » Pon 08.11.2010 11:43

Ja som ho tiez videla krasny film :lol: ale uz si ho asi viackrat nekuknem bo mi odide hrdlo ako som plakal..hi :plac:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod AlicaGGG » Pia 24.12.2010 14:04

u nas na regionalnej TV teraz davaju tu japonsku ci aku verziu :smile:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod Sophie » Uto 28.12.2010 13:28

konečne som ho kukla, dlho som sa odhodlávala a ako inak bol krásny, ale nenormálne :plac: jeden z filmov, o ktorých viem, že hoc bol krásny, viackrát ich vidieť nemôžem :plac:
Sophie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1243

Re: [F] Hachiko A Dog's Story

Poslaťod Sára1 » Str 05.01.2011 23:45

Pred chvílkou som dopozerala tento úžasný film, neverila som že ma až natoľko dokáže rozplakať, neuveriteľne mi príbeh Hachika pripomenul mňa a môjho nebohého Nikuška. Krásny film v ktorom je všetko čo má každý dobrý film mať :klobuk: pred týmto filmom, ešteraz úžasné, pripisujem si ho k dalším filmom pri ktorých som sa musela rozplakať,: Marlie a ja, Kliko, Leví kráľ a Hachico- príbeh psa.... :hi:
Priateľ je ten, kdo Ti podá ruku a dotkne sa Tvojho SRDCA
Kľud a mier vo mne... =) LÁSKA
Sára1
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Nové Zámky

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra