[B] Ernest Thompson Seton

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[B] Ernest Thompson Seton

Poslaťod vuk » Sob 02.01.2010 22:25

zakladatel americkeho skautingu 'woodcraftu', resp. Ligy lesnej mudrosti a napisal par knih
citala som ho sice ako dost mladsia, vtedy sa mi pacil, dnes uz mam nejake vytky, ale je to beletria, napr:
Dva divosi a Zalesak Rolf
/v zalesakovi Rolfovi vystupuje pes Skukam, podla ktoreho je pomenovany jeden CSV, v preklade 'kalne vody'/
cize mozno ako typ pre mladsich bratov, sestry, ak chcete, aby z nich nieco vyrastlo.)
vuk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 153
Bydlisko: Prešov

Re: E. T. Seton

Poslaťod Lenďa » Sob 09.01.2010 23:02

Jeee, tak to bolo uz fakt velmi davno. co som citala spominane knihy. Mile, ze si si na tieto knihy spomenula. Este som od neho citala: Cesta zivotom a prirodou. Daju sa tieto knihy kupit aj teraz?
Pokial si spominam, tak bol zoolog.
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: E. T. Seton

Poslaťod zeane » Ned 10.01.2010 0:15

Dvoch divochov si občas prečítam len tak z plezíru - ostatné, bohužiaľ zohnať nešli, ale pravda je aj, že v poslednej dobe som neskúšala :ahoj:
(Som teda úprimne zvedavá koľko ľudí malo chuť skúsiť postaviť po prečítaní Dvoch divochov teepee tak ako ja :aaa: )
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393


Späť na Filmy a Literatúra