[F] Kevin zo severu

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

[F] Kevin zo severu

Poslaťod renqa » Uto 29.12.2009 22:35

Videli ste niekto tento film :otaznik: :lol:
Obrázok
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Kevin zo severu

Poslaťod denyho slniecko » Str 30.12.2009 0:44

hej. bolo to o nicom
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Kevin zo severu

Poslaťod renqa » Str 30.12.2009 7:48

a mne sa to ľúbilo... :jazyk:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Kevin zo severu

Poslaťod denyho slniecko » Štv 31.12.2009 12:02

nic moc sak porovnejte snezni psi a kevin zo severu. ktore bolo lepsie???
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Kevin zo severu

Poslaťod renqa » Štv 31.12.2009 14:43

Tak jasné, že snežní psi boli lepší, ale aj toto je film o psíkoch a podľa mňa celkom v pohode, tak som chcela vedieť, či ho niekto videl... :smile:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Kevin zo severu

Poslaťod Betušik » Štv 31.12.2009 16:59

ja som ho nevidela ale vyzera zaujimavo :lol: :smile:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Kevin zo severu

Poslaťod denyho slniecko » Sob 02.01.2010 17:22

je to blbost. kevin zdedi po dedkovi majetok na aljaske a pojde tam.je tam taky "notar" ci co a chce ziskat ten majetok. najprv mu snehovy pluh vezme kufor s vecami potom ho taxikar oblbne a vezme niekolko nasobnu sumu (to je ten "notar")
a potom ho vystrasi ze su tam medvede a povie ze majetok dostane len ak sa zucastni pretekov psich zaprahov. musi to splnit do 1 roka a zisti ze mu ostavaju len 2 dni a bude to rok. stretne tam taku zensku a ta mu pomoze naucit sa jazdit. zozenie sane a psov. prvykrat sa postavy, psy sa rozbehnu a je tam padnuty strom psy ho preskocia a on nabura a vyleti a rovno do stroma. a ta zenska mu povie ze je to dobre. potom sa pojde zapisat na preteky a tam je taky anglican. kevin si kupi jedlo a psy toho anglicana mu ho vezmu a ten anglican ma na neho nervy. (ten "notar" ci kto je anglicanov kamos) "notar" chce aby kevin nedosiel do ciela lebo chce majetok tak mu anglican vezme psy a vsetky veci a podpali taku chatku kym je kevin na zurke. na druhy den su preteky a on tam pride s takymi psami z utulku (na obrazku) a v obtrhanych veciach. kevin ide a ide a chce najst poklad jeho dedka. pride na dajaku chatu a anglican ju vyhodi do vzduchu. kevin ostane vysiet na strome. potom tu zensku unesie "notar" a kevina zahrabe do snehu(tu ide jedina smiesna scena) kevin zavola psa menom Prďo a mu povie nech hrabe ale pes nic tak mu povie toto: "hrab lebo ti odhryznem gule" a v momente zacne hrabat. potom zachrani totu zenu a vyhra preteky a budu mat deti(myslim lebo pri konci mi to sekalo sa to nedalo kukat)
je to somarina
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno


Späť na Filmy a Literatúra