[D] Buď ja alebo pes

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Liana » Pia 27.03.2009 14:20

:oo: zakopavali na zahrade? tak tento diel mi fakt usiel...
ale inak ta trenerka je pomerne uznavana, myslim ze teraz posobi v USA, aj sa tam nataca ten isty serial s americkymi psami tak sa je na co tesit :pac:
inak cela jej filozofia cvicenia spociva v tom ze psov netresta (vyvedenie za dvere sa asi nerata), ale iba odmenuje.no a co sa tyka tej kastracie, nemozem posudit, psa som nikdy nemala, len feny, ale musite si uvedomit, ze majitelia tych psov su laici, ktori poriadne ani nevedia, co maju dat psovi jest a ake ma ich plemeno specificke vlastnosti, takze nemozte cakat ze budu ochotni s nimi nejako pracovat a riesit ich problemy v spravani a preto volia kastraciu ako najjednoduchsiu formu - mozno je to aj to jedine co im moze odporucit, o chodeni na cvicak u vacsiny tych majitelov nemoze byt rec, ved su radi ked ich pes nevlaci za sebou po ulici. teda tolko moj nazor. napriklad ta rodina s tymi labradormi (teraz nemyslim to psychopaticku rodinu s vysielackami), mama cely den doma s malym dietatom, manzel cely den v robote. tak dali kastrovat. nehovorim ze je to spravne, ale myslim si, ze je nieco na tvrdeni tej cvicitelky ze ak sa ten pes proste nemoze parit tak to pre neho musi byt frustrujuce. aj ked pravda je,ze 90 percent tych ludi by psa VAZNE nemali mat.
kazdy si moze z toho vybrat nieco pozitivne, u nas su rady tety Viktorie pomerne oblubene :lol: na nasu malu to zatial funguje.
a podla mna najhorsi diel bol s takym nahacikom, ktoreho si kupili dve modelky. keby bol ten pes vacsi, uz by par ludi odpravil :nono:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Swifty » Ned 05.04.2009 19:10

Wow, ste to dneska dívali?? S tými ovčiakmi to bolo neskutočné! :oo:
Haf haf!
Naspäť z Viedne!
Swifty
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: mt

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Liana » Pon 06.04.2009 8:08

pozerala som...chuda babicka :oo: akoze ti ludia by nezvladli ani jedneho psa, nie este dvoch rovnako starych pubertiakov :pac:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Naty » Pia 10.04.2009 17:51

Prosim vas kedy presne to chodí? V programe nemám spektrum. Kedysi som to pozerala ale akosi som stratila prehľad vysielacieho času. Ďakujem. Inak obdivujem tú cvičitelku. :poklona:
Naty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod janas » Pia 10.04.2009 21:57

Bolo to v sobotu o 18,30 hod. (22. a 23. časť)v nedľu o 18,15 hod.(24. a 25. časť) :lol: .
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Lucia » Sob 18.04.2009 21:16

Rehssi píše:Niekolko casti sa da pozriet tu http://www.vimevic.cz/zajmy/pes.html


strašne dakujem za tento link, veľmi pomohol :poklona: :yes:
nepoznáte ešte takéto stránky kde by som si mohla pozrieť dalšie časti??
Lucia
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 226
Bydlisko: Martin

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Slawin » Ned 19.04.2009 18:47

Liana píše:pozerala som...chuda babicka :oo: akoze ti ludia by nezvladli ani jedneho psa, nie este dvoch rovnako starych pubertiakov :pac:

prave tento diel som nevidela a a chcela som..neda sa niekde kuknut? :ua:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Naty » Str 29.04.2009 15:02

Takže chodí to každý deň na Spektrum o 18:55 a od nabudúceho týždňa o 19:10 dva diely za sebou :jop: :no: a potom v Nedeľu ako doteraz. Každý deň som nacapená pri telke o tomto čase :joint:
Naty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Esticsillag » Str 29.04.2009 15:23

Sunny píše:
Ivanka.P píše:Mňa by zaujímalo, ako by zvládla fakt problémového psa, ktorý dajme tomu útočí. V tých jej vysokých čižmičkách by ju vykmásal jedna radosť :lol:


Videla som minule úplne náhodou jednu časť (doteraz som netušila, že niečo také chodí). Rodinka s 2 kokrami, ktorí im kradli jedlo dooslova z huby. Klidne vyskočili na stôl, do taniera, všade. Učila ich na nejaké rohožky, na ktorých mali miesto a tam mali čakať, kým sa rodina naje. Jednému to išlo, druhému moc nie, tak toho druhého nechávali za dverami, kým jedli. Po nejakej dobe ten pes zaútočil na ich dcéru, keď niesla prádlo na dvor - ukazovala kde má aké modriny (kusance som nevidela žiadne). Na druhý deň psa zakopávali na záhrade. Toť riešenie fakt problémového psa :pac:


Tu cast som videla uz viackrat,a ten cierny koker bol nenapravitelny... Najprv kusal deti pre jedlo. Tu pricinu odstranili a pes sa ukludnil, ibaze potom sa to opakovalo uplne bez priciny, napr. ze dieta islo po dvore, alebo vešalo pradlo.... V Anglicku su taketo psy nepripustne, preto sa rodina takto rozhodla, a podla mna spravne! Tebe by sa asi tiez nepacilo ak by tvoj pes bez priciny napadal tvoje deti... Nie kazdý problemovy pes je aj napravitelny, nech sa o to pokusa aj ten najväcsi profesional! :ua:
Esticsillag
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 268

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod wewerica » Str 29.04.2009 20:50

pozeral to neska niekto??? ten husky ...to bola sila :pac:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Amaguk » Str 29.04.2009 20:52

ten diel som videla uz predtym,,,sibnuti majitelia :ach: ale peso bol fakt krasny
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod wewerica » Str 29.04.2009 20:54

anooo tie oci :love: ale ta baba sibnuta ked ju kusal tak mu dokolecka dokola hovorila ze nie nie ako keby mu uspavanku spievala :heh:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Naty » Štv 30.04.2009 14:07

Klasický príklad toho "Ale my sme chceli... rodinného psa". Človek by si mal vybrať psa, ktorého zvládne /psychicky aj fyzicky/. Tu vidno žena chcela čivavu pretože by ju určite zvládla. Chlap chcel rodinného, milučkého a krásneho haskiho.
Lenže za milučkým, krásnym, rodinným haskim sa skrýva obrovský kus práce a výchovy, čo si často neuvedomujeme.
Naty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Amaguk » Štv 30.04.2009 17:17

to je tak, ked si ludia vyberaju podla modrych oci a ze ich videli v TV alebo vo filme a jaki tam boli uzasni :ach:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bud ja alebo pes

Poslaťod Bibiana » Štv 30.04.2009 18:37

Ten husky to bola fakt sila.. Ja stále nemôžem ale pochopiť ako je možné, že to ľudia nechávajú zájsť až tak ďaleko :pac: Sa čudujem, že nepočkali až kým by tú babu zakusol tak, že by musela na pohotovosť :ach:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra