[D] Polepšovna mazlíčků

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod Hanka 1 » Sob 07.11.2009 22:14

viděla jsem půlku posledního dílu. snad nejhorší ze všech. ta čubina se musí bát podívat se jinam než na pána...., to je v háji, když tohle řekne někdo, kdo se vydává za etologa. výsledný efekt nulový. ale čubinka je moc pěkná
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod Aris » Ned 08.11.2009 13:08

Mňa dostala hláška, že zaujmite ju takto: K noze, k noze, k noze, k noze, k noze, k noze :pac: Tak ja neviem, ale zdalo sa mi to trošku divné. Ked fena pekne kráča pri nohe načo by som mala stále opakovať povel?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod Yanka » Ned 08.11.2009 18:08

Ja som prave dopozerala posledny diel... myslim si ze pani diktorka teda nevje bohvieco o psoch. Ako ja si pod etologom predstavujem cloveka ktory robi so psami zazraky pred vasimi ocami...Ved tym majitelom nepomohla, ale ja stale nevjem uverit ze njeco taketo pustia do TV. Ako moze ona pracovat so zvieratmi, ved sa tej fenky ani nedotkla, nepohladkala ju, neposkrabkala. A v kazdom diele radi pre inom probleme stale to iste. :nie:
Yanka
Snoopy
 
Príspevky: 120
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod Aris » Pon 09.11.2009 20:42

Offtopic: Už viem prečo stále radí granule. Ved kto je sponzor? Pedigre :haha:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod Betušik » Pon 09.11.2009 20:51

Offtopic: tak a uz je to vsetko jasne !!! :haha:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod rastog » Sob 21.11.2009 19:13

to uz je naozaj totalna :censored: ta doktorka. dat tej dobermanke antidepresiva ked nevedela zvladnut jeh vychovu :pac:
Obrázok
rastog
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 320
Bydlisko: BA~ruzinov

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod meridia » Sob 21.11.2009 19:27

No popravdě...milovníkům plemene dobrman musely vstávat hrůzou vlasy na hlavě :hmm:
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod Hanka 1 » Sob 21.11.2009 19:47

Tohle byl snad nejhorší díl ze všech. Chudák, chudák čuba, normální, nevylítaná, nudící se dobroušová. To byla doslova hrůza.
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod meridia » Sob 21.11.2009 19:54

Jo...chudák.I tak to může dopadnout,když si někdo pořídí plemeno,jež je předurčeno k aktivitě a práci :hmm: aniž by tuto skutečnost vzal v potaz.Obsece byla taky gůt :kak:
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod Aris » Sob 21.11.2009 20:06

Tak tento diel na totálne dostal. Fakt mi je ľúto fenky a stále nemôžem pochopiť tomu prečo zakaždým povie, že pes nesmie na gauč ani na žiadne vyvýšené miesto. Poznám xy ľudí ktorých psy bývajú na gauči a nemám pocit, že by mali zlú výchovu alebo by nepoznali svoje miesto vo svorke :nwm:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod Hanka 1 » Sob 21.11.2009 20:11

Všechno založené na nátlaku a trestech a povelování - sprejový obojek, plechovka, výcvik poslušnosti, omezení krmení, aby byla stále při chuti..., ach jo. Přitom opakování povelů, napnuté vodítko - to je podle paní doktorky asi v pohodě. Nebyl tam jediný náznak toho nasměrovat tu čubu do správného chování.
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod meridia » Sob 21.11.2009 20:51

Počkej..ten pes je chudák,o tom žádná,ale co se žrádla týče,radila pouze rozdělit denní dávku do dvou a po pár minutách sebrat když nesežere..na tom nevidim vůbec nic nenormálního.A při chuti je můj pes 24 hodin denně :ha: Plechovku jsi tuším také někde radila..na povelování teda taky nevidim nic špatného.Jako celek to dnes ale byl děs a souhlasim,že nikdo ,hlavně majitelé,vůbec tý čubě nenaznačili,že se jim její chování nelíbí.
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod Hanka 1 » Sob 21.11.2009 21:31

Plechovku jsem radila na značkování psa v bytě, ne na to, když ze strachu a nervozity útočil po lidech. Ona radila, že čuba musí být při chuti kvůli pamlskům. Povelování v tomhle případě, provedené způsobem Ke mně, ke mně, ke mně, sedni, sedni, zůstaň... pojď, z toho ta čuba musela být za chvíli na prášky, stejně jako kupodivu nevadilo napnuté vodítko... , to mi připadá na houby. Čubě bych prostě zajistila dostatek vylítání, nějakou práci na hlavu, nechala bych jí v klidu a pohodě nažrat, spát v posteli a lžet, kde chce. Socializovala bych jí na lidi, udělala si funkční ovladatelnost a směrovala jí do chování, které od ní chci. Prostě jí ukázat, co je dobře, ne jí stříkat na hlavu, když po někom vyletí. To považuju za blbost.
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod meridia » Sob 21.11.2009 21:47

No já bych se spíš prostě smířila s tím,že takové pořady jsou prostě ku ho*nu..lidé,které jsem tam já viděla(neviděla jsem vše) jsou prostě kopyta a toto
Čubě bych prostě zajistila dostatek vylítání, nějakou práci na hlavu, nechala bych jí v klidu a pohodě nažrat, spát v posteli a lžet, kde chce. Socializovala bych jí na lidi, udělala si funkční ovladatelnost a směrovala jí do chování, které od ní chci.

je přesně to čeho nejsou jednoduše schopni.Tudíž stejně žádná rada fungovat nebude i kdyby funkční byla.
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Polepšovna mazlíčku

Poslaťod Hanka 1 » Sob 21.11.2009 23:42

Mně ten chlap připadal jako že by měl velký zájem, aby byla čuba v pohodě, že mu na tom záleží a má jí opravdu rád, jen neví, co je to dobrouš hyperaktivka, že by přijal i ty funkční rady, když přijal i ty ...(bez komentáře). Jestli na to koukali Tchořovi, doufám, že je nešlehlo.
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra