Switch to full style
Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.

Pravidlá fóra

Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky
Odoslať odpoveď

Re: [K] O vlkoch

Pon 20.08.2012 11:16

ja ju mam tiez doma a po precitani pojde dalej, len niet na nu cas

Re: [K] O vlkoch

Pon 20.08.2012 11:16

Čože? To kde si našla? :oo: Ja ju už hľadám 2 roky a nikde ju nemali!

Re: [K] O vlkoch

Pon 20.08.2012 11:18

Viki, tu v Ziline v tom malom antikvariate za kostolom. Uplnou nahodou som tam zabludila. Obcas sa zabludit oplati :)

Re: [K] O vlkoch

Pon 20.08.2012 11:19

A nemajú tam náhodou ešte jeden exemplár? :angel:

Re: [K] O vlkoch

Pon 20.08.2012 11:20

Veru nemali. Keby ze ju este niekde objavim, kupim a posuniem.dalej, ked uz je o nu taky zaujem. A mozno po docitani posuniem aj tuto..

Re: [K] O vlkoch

Pon 20.08.2012 11:24

Mysli potom na mňa, prosím... :smile:

Re: [K] O vlkoch

Pon 20.08.2012 11:26

Budem :yes:

Re: [K] O vlkoch

Uto 21.08.2012 14:14

Nedávno som kdesi čítal, že kniha O vlkoch a ľuďoch má výjsť v reedícii. Dal by Boh.
:-)

Re: [K] O vlkoch

Str 22.08.2012 7:46

Áno kniha sa plánovala v reedícii na koniec minulého roka, no posunulo sa to (vtedy tuším kvôly Tatrám či tým rezerváciam Vlčia a Rysia) na koniec tohoto roka, reedícia má byť identická s touto prvou knihou, s rozdielom že nová by mala byť v pevnej väzbe, tak uvidíme :smile:

Re: [K] O vlkoch

Str 22.08.2012 12:31

To som nevedela. Potešili ste s touto správou. :smile:

Re: [K] O vlkoch

Str 22.08.2012 17:06

Sme radi :smile: U nas v antikvariate zas v poslednej dobe furt behajú knihy Osamelá vlčica a Sivá vlčica (a pomerne často aj Mýty a Legendy:Vlky, Draky, Bájne zvieratá) už ich dookola vykupujem, je to srandaaa :lol:

Re: [K] O vlkoch

Pia 24.08.2012 19:44

Ináč, čítal som na stránke istého slovenského kníhkupectva, že aj Krajina s vlky 1 má vyjsť v reedícii. To by ma veľmi, veľmi potešilo, nakoľko som ju nikde nezohnal.

Re: [K] O vlkoch

Ned 26.08.2012 9:40

Krajinu s vlky 1 by som ti vedela priniesť z Čiech, tam to majú, no majú to aj moji známi, čiže ak počkáš do vianoc, viem ti to priniesť :) Ale na posledy túto knihu (posledné 2) mali aj v Košiciach v Artfore a v Panta Rei (ale len v Auparku- majú tam všetky tri knihy od Kvasnicu a dokonca aj reedíciu Arktického vlka- ak máte staré vydanie (to prvé) odporúčam kúpiť aj toto nové, je v ňom pár textov zmenených a pridaných asi 10 nových fotografií :smile: ). Inak každá z kníh stojí okolo tých 20e :no: Skúste tam zavolať alebo sa opýtať (na internete to majú označené že to nemajú ale na predajni to je- teda bolo to tam asi pred mesiacom kedy som tam bola naposledy, no idem tam v utorok tak sa môžem pozrieť :smile: ).

Re: [K] O vlkoch

Ned 26.08.2012 21:00

WOW!!! Ty si mi normálne dala nádej! Do Košíc občas skočím. Prosím ťa, ak tam pôjdeš a omrkneš to, môžeš mi potom dať vedieť, či to tam majú. Skočil by som tam. A kdyby neco :ha: v tých Čechách kde konkrétne sa to dá zohnať?
Zatiaľ ďakujem moc! Si poklad!!! :lol: :no: :jop:

Re: [K] O vlkoch

Pia 14.09.2012 9:43

Takže v tych Košicoch to asi nebude, však... :ua:
Odoslať odpoveď