[C] Časopisy

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Poslaťod janka » Štv 25.10.2007 17:54

Lenka.Buddy píše:tie psi športy by aj mňa zaujímali :no: dá sa to teda kúpiť v stánkoch?

To bežne predávajú v stánkoch,stojí to 59Sk..a je tam o agility,mushing,dogdancing,dogfrisbee,dostiny a coursing,flyball,mushing a dogtrekking,športová kynológia,zachranári...je to český časopis a dosť veľa strán je venovaných takým veciam čo sa stali napr.Na MS nás reprezentovali...a tam to o nich píše,potom napr.aký bol parkúr na agility a ako ho rôzni ľudia zvládali tam je rozpísané že vyštartuje súčasne so psom.........ale sú tam aj metódy ako cvičiť.Celkom je ten časopis fajn. :aplause:
Naposledy upravil janka dňa Pia 26.10.2007 17:38, celkovo upravené 1
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Poslaťod Rika » Štv 25.10.2007 17:54

JJ, Psí sporty kupujem aj ja, vpohode ho kúpite aj v stánkoch.
Myslím, že keď ho kúpim ja, tak aj vy :heh: , nakoľko ja mám problém s ostatnými ako PPČ, ŽSP, Svět psů,... jediné, čo tu kúpim je Pes a Mačka alebo Kynologická Revue - a tieto si nekupujem, nezaujímajú ma, podľa mňa sú dosť "suché".

No a s tými, čo mám problém zohnať som to riešila rôzne - najprv predplatením, ale s českými to bol väčší problém, takže tie som si kupovala len občas, vždy keď som šla na chatu na Moravu. No myslím, že aj tie sa už dosť skazili a pravdu povediac, moc ma už nebavia, zatiaľ som len pri časopisoch Psí sporty, veľmi sa mi páči a zaujíma ma - no tiež mám problém zohnať ho.... inak stojí 59,- Sk
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 25.10.2007 20:09

díky baby..v blízkej dobe si to pohladám v stánkoch :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Rika » Pia 26.10.2007 6:54

:heh: Janka si ma predbehla a ja som si to ani nevšimla.... a vieš, mňa to, čo teba nie zaujíma, pretože agility je pre mňa po Biggy asi to najdôležitejšie a zaujímajú ma iný agiliťáci, kto kde vyhral, aký je dobrý, koľko sa tomu venuje, iné metódy,... rozhovori s nimi a pod.

Rovnako si rada prečítam aj z iného súdku, ako tá záchranárčina, fresbee, dog dancing - nakoľko sa mu síce okrajovo, ale tiež dosť venujem.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod katarina » Pia 26.10.2007 15:58

ja mam predplateny Život so psom a som s nim spokojna, myslim si ze je fajn ked výťažok z predaja ide na podporu utulku :smile:
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Poslaťod janka » Pia 26.10.2007 17:36

Rika píše::heh: Janka si ma predbehla a ja som si to ani nevšimla.... a vieš, mňa to, čo teba nie zaujíma, pretože agility je pre mňa po Biggy asi to najdôležitejšie a zaujímajú ma iný agiliťáci, kto kde vyhral, aký je dobrý, koľko sa tomu venuje, iné metódy,... rozhovori s nimi a pod.

Rovnako si rada prečítam aj z iného súdku, ako tá záchranárčina, fresbee, dog dancing - nakoľko sa mu síce okrajovo, ale tiež dosť venujem.

Aha :hi: sorry ...ja som ten príspevok napísala tesne pred tebou :ha: a mňa to tiež zaujíma ale nie tak veľmi ako teba lebo ja sa so svojim psíkom tomu už nevenujem...ale tie metódy sa mi páčia :aplause: ja som len ostatným chcela vysvetliť a čom ten časopis je :hi: v podstate si myslím že je to fajn časopis :aplause:
Ja som sa len zle vyjadrila ...aj tak si to rada prečítam a parkúr študujem pozorne :lol: už som to v predchádzajúcom príspevku opravila. :hi:
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Poslaťod Vikiki22 » Pia 26.10.2007 18:47

Aj ja mam veeela casopisov! :lol:
Moj uplne prvy casopis bol Svět psú, co bolo uz dost davno. Odvtedy ich zbieram. 2 roky mi chodila Kynologicka revue, ale som zistila, ze to je casopis na nic. Medzicasom som kupovala aj ine- Pes, přítel člověka, co je podla mna celkom fajne casopis, Zivot so psom, Moj pes, co je len inzertny casopis, potom rozne madarske...a mam tu aj par talianskych, co su velmi kvalitne. :smile:
A nakoniec,ktory casopis si ziskal moje srdce, je jednoznacne Svět psú , co uz odoberam 3. rok. :lol:
Ak by som mala zratat,kolko toho tu mam, tak mi vyjde cca 200 casopisov.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod lusy » Pia 26.10.2007 19:12

Vikiki22 píše:...a mam tu aj par talianskych, co su velmi kvalitne. :smile:

mohla by si mi napisat presne nazvy tych casakov. diky
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 31.10.2007 8:34

ja som si už kúpila Psí sporty..zatial to vyzerá byť fajn časopis..a zohnala som ho dokonca aj v Modre :heh: kupujete niekto Ja pes?? či tak nejak sa to volá
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod archelsa » Štv 01.11.2007 12:40

My sme dostali z cvicaku kazdy dva cisla Psich Sportu....Jeeeee :jupi:
su to stare cisla ale nevadi :heh:
Obrázok
archelsa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Sabinov

Poslaťod Dasty » Štv 01.11.2007 19:53

ja kupujem Zivot so psom....zozaciatku som kupovala Pes a macka ale zistila som ze tam moc veci nie je....so tym zivot so psom som moc spokojna....chcela by som aj predplatne ale niekto tu protestuje ze nak nevymyslam.....omg
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 01.11.2007 20:01

Dasty píše:ja kupujem Zivot so psom....zozaciatku som kupovala Pes a macka ale zistila som ze tam moc veci nie je....so tym zivot so psom som moc spokojna....chcela by som aj predplatne ale niekto tu protestuje ze nak nevymyslam.....omg


im povedz,že predplatenie ich víde lacnejšie :heh:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Dasty » Štv 01.11.2007 20:03

Lenka.Buddy píše:
Dasty píše:ja kupujem Zivot so psom....zozaciatku som kupovala Pes a macka ale zistila som ze tam moc veci nie je....so tym zivot so psom som moc spokojna....chcela by som aj predplatne ale niekto tu protestuje ze nak nevymyslam.....omg


im povedz,že predplatenie ich víde lacnejšie :heh:


no...ale mama uz povedala co ma jednu tetku znamu tak ona predava v stanku...no moc sa na nu nespolieham bo raz som uz zmeskala jedno cislo.... :ua: a chcela by som si aj kupit tie starsie vydania bo tento som zacala kupovat od noveho roka......
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Vikiki22 » Sob 03.11.2007 19:22

Tie talianske casopisy su: Il Cane a Work Dogs :lol:
Naposledy upravil Vikiki22 dňa Pon 05.11.2007 17:56, celkovo upravené 1
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Lenka.Buddy » Sob 03.11.2007 20:02

ludia na Slovensku nie sú časáky o športoch so psami že??to môžem asi len snívať :ua:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra