[C] Časopisy

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Poslaťod LadyTrixiKe » Ned 04.11.2007 11:02

kupim si sem tam zivot so psom alebo faunu
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Poslaťod Kikz » Uto 06.11.2007 17:45

Ak sa zaujímate o kynológiu, skúste si pozrieť časopis Kynologická revue. Niečo o ňom sa dozviete na stránke http://www.dogsk.sk ...myslím si, že je to super časopis, ale mne sa osobne najviac páči nielen PaM a tiež Život so psom...Kynologická revue je trochu odbornejší časopis ale inak v pohode :winner:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Vikiki22 » Uto 06.11.2007 17:54

Kynologicka revue...no, s nim nemam dobre skusenosti.
1. Casto sa opakuju.
2. Je sice odborny, ale nie je toho az tak vela.
3. Dal by sa spracovat aj lepsie
(4. Mala som s redakciou dake problemy...ale to sa sem uz nepatri pisat...)

Na Slovensku su casopisy o psoch, ale ani jeden este neni tak ,,vyspely´´ , aby bol aj niecim zaujimavy. :lol:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Rika » Uto 06.11.2007 17:59

jj, asi tak... ja na zahraničné časopisi nedám dopustiť, tie sú fakt perfektné!... u nás jediný slušný a zaujímavý je podľa mňa Život so psom.

Inak ja mám tiež jeden nádherný, perfektný - Nemecký časopis.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Dasty » Uto 06.11.2007 18:00

tento casopis som si raz kupila a moc mi nesadol bo tam bolo nieci o dakych skuskach a toto....ale moze to byt dobre skor pre ych kt. sa venuju nieco co je v tom casku :hi: ja by som najradsej vsetky casopisy chcela kupovat :heh:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Vikiki22 » Uto 06.11.2007 18:05

Presne! :lol:
Kynologicka revue sa zaobera skor so sportovou kynologiou a skuskami. V minulosti tam bola aj fotoreportaz z vystav, ale si niekto zmyslel a zrusili to. Doteraz nemchapem, preco...
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Kikz » Uto 06.11.2007 18:13

Vikiki22 píše:Kynologicka revue...no, s nim nemam dobre skusenosti.
1. Casto sa opakuju.
2. Je sice odborny, ale nie je toho az tak vela.
3. Dal by sa spracovat aj lepsie
(4. Mala som s redakciou dake problemy...ale to sa sem uz nepatri pisat...)

Na Slovensku su casopisy o psoch, ale ani jeden este neni tak ,,vyspely´´ , aby bol aj niecim zaujimavy. :lol:


Aj ja si mylim- to že ešte sa nenašiel nejaký fakt časák o psoch, ktorý by ohúril...mňa žiadny zatiaľ až tak nezaujal ako PaM...ten je celkom na úrovni.
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Vikiki22 » Uto 06.11.2007 18:16

No, ten sa da.... ale pomaly by to mohli premenovat aj na PES, pretoze o mackach je tam uz biedne malo. :lol: (Sice, mne to nevadi.)

A casopis, ktory ohuril mna, je jednoznacne SVĚT PSÚ. :smile: Som s nim nadpriemerne spokojna.
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Dasty » Uto 06.11.2007 18:26

ja som si raz kupila aj Pes priatel cloveka v ceskom jazyku......a aj 2 roky som kupovala PaM ale casom sa zacal nudit....vlastne sa mi zdalo ze tam bolo viac pribehov ako nejake rady...ale samozrejme je to tiez dobry casopis a je mi ho aj uz trochu luto ze ho nekupujem...teraz mam naj...zivot so psom....pekne farebne stranky :hi: :lol:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Kikz » Uto 06.11.2007 19:18

No jo, v časáku PaM sú skôr príbehy ale mňa to teší !!!Rada čítam :)..mimochodom, náš Cori sa môžno v tomto časopisu zobrazí na plagáte :lol:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Vikiki22 » Štv 08.11.2007 18:50

Dasty píše:ja som si raz kupila aj Pes priatel cloveka v ceskom jazyku......a aj 2 roky som kupovala PaM ale casom sa zacal nudit....vlastne sa mi zdalo ze tam bolo viac pribehov ako nejake rady...ale samozrejme je to tiez dobry casopis a je mi ho aj uz trochu luto ze ho nekupujem...teraz mam naj...zivot so psom....pekne farebne stranky :hi: :lol:


Farebne obrazky mam rada aj ja. :lol: Ale ja uz potrebujem daco odbornejsie ako je Zivot so psom, a preto mi vyhovuje Svět psu. To je casak na urovni! :no:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Sirík » Ned 18.11.2007 18:45

Ahojte ja mam preplateny PAM lebo mňa zaujímajú hlavne príbehy a je tam všetko v kope čo sa mi páči. Páči sa mi aj Život so psom ale ten som nikdy neprečítala celý PAM je jediny časak čo čítam od prvej strany po poslednú..V živote so psom je moc pisania a malo obrazkov ale sem tam si ho kupim :smile: obcas kynologicku revue ale to len vtedy ked viem ze v nej bude nas psik zo zm :lol: magazin chovatela ked je na obalke nieco zaujimave alebo ked som na agrokomplexe a tam ich predavaju teda starsie cisla lacnejsie ale ten neni cisto o psoch:)) a pes pritel cloveka som dakedy citavala v kniznici a mala som aj tie co su tu spomenute ale najviac sa mi paci PAM a aj s redaktorkou si pisem a je v pohode
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Poslaťod Bendy » Pon 19.11.2007 23:55

Ja odoberam Pes pritel cloveka a ked pridem, tak si ho cely precitam, hoci tie plagatiky, z ktorych tristvrte strany zabera logo nejakeho krmiva, tie si mozu nechat...
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Vikiki22 » Str 21.11.2007 18:37

Hm, niektore plagaty v Pes-pritel cloveka su celkom vydarene. Jednoznacne su lepsie ako plagaty v Kynologickej revue... :lol:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Rony » Uto 27.11.2007 19:54

ja kupujem najcastejsie zivot so psom, niekedy aj nielen pes a macka...
Rony
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra