[B] Michelle Paverová: Kronika temného dávnoveku I.- VI.

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: Brat Vlk

Poslaťod Federika » Ned 01.02.2009 15:06

Viem si predstavit, uz asi zblbnem, :aaa: musim si kupit dalsiu cast. Esteze mam vo februari meniny, tak si popytam.Jaaaaj jak ja milujem tieto knihy.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Brat Vlk

Poslaťod Federika » Sob 28.03.2009 17:20

Precitane....Uf, ale super. Nevedela som prestat. Bola som u babky, mala som rano cvicak. Ale nepojdem spat, naco? Citala som pomaly do polnoci. No a teraz uz len piatu cast a kym nevydaju poslednu, budem si musiet pockat.
Aris: mas uz precitany aj piaty diel? Na co sa mozem tesit? Ked si ho uz citala.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Brat Vlk

Poslaťod Aris » Ned 29.03.2009 16:36

Krivoprísažníka? Mám. Šak nechaj sa prekvapiť. Ale je fakt super :jop: No, poviem len toľko, že jedna s tých dobrých postáv príde o život a jedna s tých zlých postáv príde o život
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Brat Vlk

Poslaťod Federika » Ned 29.03.2009 20:11

Hooops! A dajaka postava co ju mame radi, alebo neni az tak dolezita? Aspon ze narodky sa rychlo blizia, tesim sa. :aaa:
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Brat Vlk

Poslaťod Aris » Pon 30.03.2009 19:22

Noooooooo ono v pár dieloch sa vyskytovala dosť často.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Brat Vlk

Poslaťod Federika » Pia 03.04.2009 19:16

Bale??? Neviem, len tipujem.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Brat Vlk

Poslaťod Aris » Sob 04.04.2009 10:27

Ale šaj sa dočítaš. Nebud nedočkavá ako ja :haha:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Brat Vlk

Poslaťod Federika » Ned 05.04.2009 19:34

Sa ti povie, ked vies. :no:
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Brat Vlk

Poslaťod WhIsPeR » Pon 29.06.2009 22:46

Aris...Vdaka tebe som si precital tu najuzasnejsiu knizku :lol: ako na prahu dospelosti sa namna nalepili veci z mladosti ,z velmi skorej mladosti, ked som tuzil zit niekde sam v lese a byt plne odkazany na les a na to co ti poskytne....Nemohol som prestat citat tu knizku.mam precitane prve styri diely som si pozical z kniznice a ked budem mat neake peniaze hned si objednam piaty diel...4knizky som precital za 4dni :lol: uplny namotavak :aaa: uz som si aj na internete zhanal navod ako si spravim luk :joint: uplne ako posadnuty.Strasne dobre tam boli popisane tie veci ako spracovaval tie zabite zvery a aj ako odovzdaval obety bohom klanu a to.Vtedy mali ludia uplne inu uctu k tej prirode ako teraz.Chcel by som zit v tych casoch uplny sen.....
WhIsPeR
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 322
Bydlisko: Bratislava

Re: Brat Vlk

Poslaťod Aris » Str 01.07.2009 18:09

Whisper mám pocit, že opisuješ mňa až nato, že ja som určite neni na prahu dospelosti, ale to, žeby si chcel žiť v lese a tak.... :lol: Luk mi síce rozkúsal pes, ale dosť dlho som sa učila strielať a nakoniec mi to aj išlo :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Brat Vlk

Poslaťod WhIsPeR » Pon 06.07.2009 21:45

Ja uz mam 18 za sebou ale este stale jeden rocnik v skole :lol: :lol: a ked som otom matke rozpraval tak len krutila ocami :joint: aleco uz :smile: no ja som sa este k tomu luku neako nedostal nenasiel som ten spravny strom :lol:
WhIsPeR
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 322
Bydlisko: Bratislava

Re: Brat Vlk

Poslaťod Aris » Pon 13.07.2009 20:33

Ja som použila liesku a aj šípy boli s nej. Držalo to fakt super :jop:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [B] Michelle Paverová: Kronika temného dávnoveku I.-VI.

Poslaťod Natuska1210 » Str 21.07.2010 21:48

Naozaj super kniha...Keď je tu reč o tom luku jeden sme mali so sestrov mali sme aj terč ale pes zničil šípi aj luk takže...pred 3 dňami som si objednala vyhnanca ja sa teším! :jupi:
Natuska1210
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: [B] Michelle Paverová: Kronika temného dávnoveku I.- VI.

Poslaťod miša.a.blesk » Ned 08.11.2015 12:38

Super knihy.
Psy sú láska na celý život...
miša.a.blesk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 127
Bydlisko: na konci sveta

Predchádzajúci

Späť na Filmy a Literatúra