Switch to full style
Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.

Pravidlá fóra

Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky
Odoslať odpoveď

Re: [K] Koľko máte kníh?

Pon 21.03.2011 16:50

A moja zbierka zatial!
Obrázok

Re: [K] Koľko máte kníh?

Pon 21.03.2011 16:54

Ha! A moja! :jazyk:
Obrázok

Stano, ešte ti tam chýba Poznej svého psa, ktorú máš u mňa. :smile:

Re: [K] Koľko máte kníh?

Pon 21.03.2011 17:05

mishell888 píše:Mozem sa spytat aky autor? a ci sa to oplati kupit..? ja som si chcela kupit nejaku knihu o BOC ale v nasom meste som nasla len http://www.databazeknih.cz/knihy/border-kolie-69747, cakala som ze bude trosku hrubsia, tak neviem ale asi si ju predsa len kupim :ach:

autor je Dr. Hans Alfred Müller je jednoznačne hrubšia ako kniha, ktorá je v tvojom odkaze. Sú tam základy pasenia, história, čo to o povahe. No jednoducho to, čo sa klasicky píše v monografiách plemien. Ale ak chceš knihu výhradne o borderkách, tak to nie je nahoršia varianta. Či existuje aj nejaká lepšia (v našom jazyku, príp. CZ), to už netuším, taký prehľad nemám.

Re: [K] Koľko máte kníh?

Pon 21.03.2011 17:17

Knihu Borderská kólia od Dr. Hansa Alfreda Müllera mám doma aj ja. Tú silno odporúčam! Je v nej naozaj všetko. :jop:

Re: [K] Koľko máte kníh?

Pon 21.03.2011 17:37

Vsimam, ze mate knihu Anatomia psa viaceri. Oplati sa kupovat? Cena sa mi zda dost vysoka vzhladom na pocet stran :ua:

Re: [K] Koľko máte kníh?

Pon 21.03.2011 18:08

Čo ja viem... Ja som akurát vychytila dobrú akciu, takže mne sa oplatila vtedy. Ale inak je cena naozaj dosť vysoká. Záleží len na tom, či sa ti tá kniha naozaj hodí, keďže je aj dosť odborná. Mne sa napr. tak či tak zíde, keďže sa hlásim na kynológiu. :nwm:

Re: [K] Koľko máte kníh?

Pon 21.03.2011 18:57

Vikiki22 píše:Čo ja viem... Ja som akurát vychytila dobrú akciu, takže mne sa oplatila vtedy. Ale inak je cena naozaj dosť vysoká. Záleží len na tom, či sa ti tá kniha naozaj hodí, keďže je aj dosť odborná. Mne sa napr. tak či tak zíde, keďže sa hlásim na kynológiu. :nwm:


Ano, presne tak, kazdemu moze vyhovovat iny typ knihy, suhlasim! Ja ked som chcela skutocne odbornu knihu kupila som si velku buchlu "Klinicka praxe psu / Klinicka prax psov", stala asi 120 eur :oo: ,ale som spokojna, velmi, mozem odporucit ak niekto fakt hlada nieco odborne a chce sa nieco dozvediet, je to vlastne cesko-slovenske vydanie, preklad z nemeckeho originalu! Uprednostnujem vsak knihy pisane v anglictine, momentalne si sporim centik ku centiku na tuto knizku "Small Animal Pediatrics: The First 12 Months of Life" no a s nou spolocne by som si chcela kupit "Canine Nutrition: Choosing the Best Food for Your Breed" mozno :ua:
Nedavno som pre priatelku z Belgicka kupila nadherne tri knihy o Samojedoch, bola v siedmom nebi, to ma vzdy potesi! Keby som mala miliony kupila by som si asi milion knih, vacsinou som skutocne nadmieru spokojna!

Re: [K] Koľko máte kníh?

Pon 21.03.2011 19:03

Viki viem,len som to tam nenapíslal :smile:

A ja som anatomiu psa objednával na nete za 5evri...bolo v akcii :lol:

Re: [K] Koľko máte kníh?

Pon 21.03.2011 19:09

dakujem za odpovede :smile: hmm asi si budem musiet pockat aj ja na nejaku akciu, kedze knihu chcem len pre rozsirenie obzorov :lol:

Re: [K] Koľko máte kníh?

Pon 21.03.2011 19:15

bubka píše:dakujem za odpovede :smile: hmm asi si budem musiet pockat aj ja na nejaku akciu, kedze knihu chcem len pre rozsirenie obzorov :lol:


:jop: mas pravdu na akcie sa oplati pockat, vzdy :no:

Re: [K] Koľko máte kníh?

Pon 16.05.2011 17:51

Chcem sa spýtať, aj keď to sem asi nepatrí.
http://www.popron.cz/esther-verhoef-ver ... /s-716796/
Čo si myslíte o tejto knihe? Sú tam naozaj všetky plemená?

Re: [K] Koľko máte kníh?

Pon 16.05.2011 19:25

Myslím, že je rovnaká ako všetky ostatné takéto farebné atlasy. Všetky plemená tam nebudú, podľa mňa. Ak chceš naozaj všetky, tak jednoznačne knihu PSI (Desmond Morris), aj keď bez farebných obrázkov. :yes:

Re: [K] Koľko máte kníh?

Str 18.05.2011 21:24

Deny, ja mam tu knihu doma a nie su tam vsetky plemena. A ani charakteristiky tych, co v knihe su, nie su nic extra - vsetky na jedno kopyto :ua:

Re: [K] Koľko máte kníh?

Uto 12.07.2011 22:30

Tak ja mám knihy o psoch len 3 :hi:

101 psích trikov
škola šteniat
spoznaj svojho psa - a tá sa mi veľmi páči! :smile:

Re: [K] Koľko máte kníh?

Pia 15.07.2011 10:14

Noo ja mám kníh doma 20 :smile:
Odoslať odpoveď